Jump to content

Elumega

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Postitused posted by Elumega


  1. Pakendil on kirjas et 4-5 spl pulbrit 200-300 ml veega. Aga oletame et sooviksin ainult kasutada seda peale trenni, kui suure koguse peaksin võtma kui kaalun 83 kg ja millise kugja ma peaksin sellele supilusikale peale jättma


  2. Ma olen kindel et kui sa korralikult 3-4 korda jõusaalis käiksid nädalas ja lihtsalt sööksid mida tahad, siis sa peaksid oma päästerõngast kyll lahtisaama kõhuymbert, ja muide sa oled ju nii noor ja kuda sul se kõht veel ees on


  3. Ma isiklikult teen lihtsalt kõva soenduse, hyppenööri ja muidu käteringe jne, ja siis lasen tyhja kangiha oma paarkymmend korda sooja, siis väike venitus. Peale seda puhkan paar minutit ja siis veel paarkorda tyhja kangi ning minut puhkust ja lihased ongi täisvõimsuse saavutanud, ning võidki oma rekordi pystitada


  4. Kasutan seda vene milk proteini, aga ei oska seda täpselt manustada. Pakendil on öeldud et peale sööki aga ma tahan ikka peale trenni, kui kahjulik võib selline asi olla tühja kõhupeale. Ja palju oleks yldse normaalne kogus korraga võtta kui kaalun 85 kg

×