Jump to content

palmiall

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by palmiall


  1. tere

    panen teile oma umbes täpse toitumiskava.. äkki oskate midagi juurde soovitada v midagi maha võtta või lihtsalt näpunäiteid :huh:

    sooviks kaalu tõsta kuid mitte rasva arvelt.. palun vaadke üle ja öelge mis arvate, kas lisada midagi või midagi ära võtta

    kas mu süsivesikute, kalorite, valgu ja rasva tarbimine on normis või teie arust midagi valesti..

    lisan ka seda et trenn on alati vähe kõva, annan endast kõik:)

    hommik

    puder umbes 80g (riisihelbe, tatra, neljavilja jne)

    ECO moosi umbes 20 g

    3 viilu sepikut kanafilee singiga ja värske kurgiga

    1,5 h peale hommikusööki 25 g sheik (enne trennisheik) sisaldab 5 g beta alanini ja vitamiine plus 1 õun

    3,5 h peale hommikusööki, seega peale trenni 35-40 g sheik plus 5 g beta alanini plus 30 g süsivesikuid

    umbes 4 h peale hommikusööki

    2 söök

    80-100 g riisi (vahepeal hakkliha riisi ja sibulaga')

    300 g kanafileed

    50 g punast ECO v ungle bens kastet

    värske kurgi viilud

    1 õun

    3 söök

    5 muna omlett

    2-3 viilu sepikut kanasingi ja kurgiga

    natuke lahjat hapukoort ja lahjat punast kastet

    4 söök

    200 g juurvilju v rohelisi ube vms

    200 g kanafilee tükkidega segamini

    punast kastet maitsestamiseks

    2 õuna või mandariini


  2. Mida siin argumenteerida?

    Sööd rohkem valke, teed kõvasti trenni ja tulemused paranevad. Ei näe küll, et midagi veel lisaks tõestada oleks vaja. Endal täpsetl sama olukord. Valgud lakke, süskarid alla ning kõvasti trenni ning kõik läheb ülesmäge. :blink:

    täpselt sama süsteemi järgi olen ka mina oma tulemusi aina paremaks ja paremaks saanud :huh::) keegi vähemalt saab minust aru:D


  3. no mina ei tea kuidas teil on aga mina näen paremaid tulemusi kui saan rohkem valke.. ja sellise valgu kogusega on minul ainult lihased kasvanud ja rasva % vähenenud.. kuna tean et trenn on mul ränk siis ei karda ka et ei suuda neid valke ära kasutada, pigem söön rohkem valke kui ajan rasvast ila näost sisse nagu enamus..

    mis siis jääbki valke üle, kusen välja ja vsjoo.. parem üle kui vähe

    palju siis teie arust norm päevane valgu vajadus on kui trennikoormus on suur.. gramm w:D:D:D


  4. mina alustasin umbes aasta tagasi trenniga.. esmaslt kaotasin 5 kuuga umbes 8 kg liigaseid rasvu.. kaal ainult langes trenni tehes..

    ei pidanud mingit dieeti, muutsin lihtsalt enda toitumise, kuna varem oli päris nässus see.. ainutl väljas söömised ja rasvased toidud

    kuid hetkeks olen saavutanud sama kaalu mis oli enne treeningute alustamist ainult et lihaste arvelt on kaal tõusnud ja rasva enam yldse pole.. kõhulihaseid ka näha vaikselt, usun et suveks täitsa hea kui samamoodi jätkan

    minu kava selline

    hommik

    80g puder (neljavilja, riisihelbe v tarta)

    4 muna

    2 viilu sepikut kanafilee singiga

    lõuna

    80-100g riisi

    300g kanafileed

    väheste sysivesikutega kastmed ja rasvata punased kastmed

    3 söök

    5 muna omlett kanafilee singiga v kodujuustu 200g + kanafileesinki kõrvale

    2 viilu sepikut

    4 söök

    200g rasvata kodujuustu + 200g kanafileed

    trenn on umbes tund 1,5 h peale hommikusööki ja pool h enbne trenni 30g sheik ja peale trenni kohe 40 g sheik

    võimalilkult vähe rasvu ja piisavalt sysivesikuid ja palju valke, et lihaste kasv oleks hea.. samas mul kogu selle aja põlenud ka rasv sellise kavaga


  5. lisan oma toitmise

    hommik

    80g puder (neljavilja, riisihelbe v tarta)

    4 muna

    2 viilu sepikut kanafilee singiga

    lõuna

    80-100g riisi

    300g kanafileed

    väheste sysivesikutega kastmed ja rasvata punased kastmed

    3 söök

    5 muna omlett kanafilee singiga v kodujuustu 200g + kanafileesinki kõrvale

    2 viilu sepikut

    4 söök

    200g rasvata kodujuustu + 200g kanafileed

    trenn on umbes tund 1,5 h peale hommikusööki ja pool h enbne trenni 30g sheik ja peale trenni kohe 40 g sheik

    selliseks kujunenud mu praegune toitumine.. trennis 5 korda nädalas kavaga 2 trennis 1 vaba 2 trennis 1 vaba..

    usun et toitumine mul peaks enamvähem paigas olema, sest lihaskasv toimib ja samas põleb ka rasv kuna enne trenni olin suht rasvane ja praegu usun et rasva % umbes 11.. lihtsalt viimasel ajal olengi harjund puuvilju õhtul v siis öösel teleka ees sööma..

    söögid on 2,5-4 tunnise vahega sellep polegi kindlat kellaaega, sest kõik oleneb kuna ärkan, kuna hetkel puhkus paar kuud :blink:


  6. keemia keemiaks, enamus asju keemia.. keemiat ma ei karda. küsimus oligi pmst ainult selline kas see mõjub ka keha rasvumisele kui seal põhilised näitajad just 0. ja isegi marek kalmuse käest tellitud toitumiskavas on sees joogid toidukordade vahele, coca cola zero, tee, mineraalvesi

×