Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Beljo


  1. Kuidas sulle endale mugavam on? Kui sulle meeldib harvemini süüa, siis söö harvemini (näiteks 3 korda). Otsusta selle järgi, mitu korda sööd, kuidas su elustiiliga see paremini sobib. Põhiline tähtsus on sellel, mida sa sööd ja kui palju sa sööd, mitte kui tihti sa sööd.

    No tihti ja väiksemaid portse on ikka targem süüa, kui harva ja suuremaid portse. Ära aja poisile udujuttu :D


  2. Teadmiseks, munakollane sisaldab rohkem kasulikke aineid, kui valge. Väljajätmisel teed endale karuteene :D

    No ma mingi 3-4 munakollast söön. Ilmselt on loll jutt, et mõjutab liiga hullult kollesterooli taset veres? :D

    Vabalt võin neid rohkem süüa, mulle maitsevad...


  3. Toon ühe näite mu toitumisest.

    Toitumine on mul suhteliselt varieeruv. Iga päev ei saa süüa liha ega ka kala kuigi teen seda suhteliselt tihti.

    Hommik - 7:20

    Viis muna, millest 2 on kollasega. 1 rukkileiva viil. Tass Rohelist teed + 1,5 tl. suhkrut.

    Söögikord II

    200 g. kodujuustu+50 g. mandleid

    Söögikord III

    250 g. rosinatega kohupiima,50 g. mandleid. + kohvi (1tl. suhkrut)

    Söögikord IV (Enne trenni)

    5 munavalget + rusikasuurune ports pastat.

    Peale trenni

    Shake - 30 g. Hydrot ja peotäis rosinaid. Ei ole jõudnud veel süsikaid osta. :-\

    Söögikord V

    rusikasuurune ports kartuleid+5 munavalget.

    Söögikord VI - ~ pool tundi enne und

    150 g. kodujuustu + tomatit vms. sisse

    Ma tean, et toiduplaan on suhteliselt üksluine, aga on ka päevi, mil söön rohkem kana-, looma-, või sealiha.

    Iga järgmise päeva toitumine erineb mul natuke eelmise päeva omast, aga mitte palju.

    Eesmärk siis ikka natuke suuremaks saada, aga tahaks suveks natuke parem(kuivem) välja näha, kui praegu... :D

    Kas muuta toitumist või teha rohkem aeroobset, kui praegu. Aeroobset teen ma suhteliselt vähe... Enne trenni soojenduseks(10 min.) ja peale trenni väike lõdvestussörk.

    Keegi viitsib vastata siis tänan tähelepanu eest! :D


  4. See harjutus käib vist kuhugi mujale foorumisse :rolleyes: :rolleyes:

    Aga noh.

    Rinnalihaseid sa treenida vist ainult erinevate kätekõverdustega...

    Õlgadele saad natuke teha küll...

    Hantlitega lendamine küljepeale rahuliku ja kontrollitud tehnikaga. Õlgu treenib veel kätekõverdused eriti, kui paned jalad kõrgemale. jne.

    Aga need on suht hädised raskused tõesti. Lihtsalt keharaskusega harjutusi on vast parem sul teha.

    Neid leiad ilusti youtubest ja igaltpoolt mujalt.

    näiteks see -->


  5. Tervist. Niisiis mingi 3ndat nädalat teen jõutõmmet... Peale seeriat on käevarred turses ja ka mingi "muhk"-paistetus on püsti mõlemal käel. Algul ei tekitanud väga muret, kuna oli väike. Nüüd täna tegin jälle. Vasakul käel läks "muhk" päris suureks ja punakaks. 1h läks mööda juba trennist ja see koht oli õrnalt lillakat tooni. :ph34r: Kas muretsemiseks on põhjust või käed pole harjunud liccalt nii suuri raskusi maast lahti kangutama veel.

    PS!

    Mingit valu ei tunne ja hetkel pole ka midagi. Eile oli trenn.


  6. Õlad peaksid juba tõmbe alguses tahapooel liikuma hakkama ja pärast käed järgi :ph34r:

    Aga vastu kõhtu tõmbed eelkõige mõjutavad lailihast, trapetsi(ülaselja) jaoks on rinnale tõmbed ja väga efektiivne on köitega näotõmbed plokil, see on ainus asi, mis minul ülaselja mõnusalt valusaks treenib.

    Jaa kas, kui tagasi lasta, kas tuleb õlad ka natuke küüru lasta samas alaselga hoian sirgelt...?


  7. Hõbeehted

    Paljud hõbeehted on kaetud roodiumiga, see kaitseb neid tuhmumise eest. Hõbe tõmbub tihti ajapikku kollakaks ja tuhmiks. Niklit sisaldavad hõbeehted tõmbuvad aja jooksul hoopis punakaks. Üldiselt pole nikkel ehetes eriti hea asi. Kui võimalik, eelista niklivabu ehteid.

    Hõbedat ei tohi kindlasti pesupulbri või hambapastaga nühkida. Esialgu võib sellest isegi abi olla – määrdunud osa eemaldub abrasiivselt –, kuid edaspidi soodustab roheka kihi teket ja rikub pinda.

    Hõbeehete puhastamiseks on olemas üks põnev viis: kata anum seestpoolt fooliumiga, lisa pihutäis keedusoola ja samapalju söögisoodat, sega aineid omavahel anuma põhjas ja vala peale keev vesi. Lase segul mõjuda ja hõbeehted on taas säravpuhtad. Nii saab puhtaks ka kõige tuhmimad hõbenõud ja -ehted.

    Mõnikord juhtub, et sõrmus või kett hakkab nahka määrima, jättes sellele mustad randid. Sageli tekitavad ehete mustumist kosmeetikavahendid ning inimese organismi eripära (higi, pH-tase jne). Sellisel juhul kandke kõrgema prooviga ehteid, mis on keemiliste mõjude suhtes vähem tundlikud.

    Allikas: http://www.armina.ee/?m1=19&m2=78

×