Jump to content

katike

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by katike


  1. Said omale naiseliku keha,muud midagi :lol: Aga tõesti,see on nii jube lihtsalt,et midagi peab tegema ju,ei saa ju ometi olla normaalse ja ilus kehaga. :);):o

    Sest usu mind,170/58 ei saa mitte mingil juhul olla "rõve" ja "rasvane", vaid just vastupidi ilus ja sale. Siin on tegemist puhtpsühholoogilise probleemiga.l

    Ma ei arvagi et ma olen väga paks aga kui ma olen olnud kogu elu peenike siis on enesetunne natuke raske kui oled 6 kilo juurde võtnud mul on ime peenike puus ja tänu sllele on hästi näha et mulle on suured sangad tekinud ja punnis kõht :D


  2. Tre! Mul selline probleem kuus kuud tagasi läksin uue töö peale aga see töö on täiesti istuv ja ma olen nüüd silm nähtavalt ära rasvund, mul on suured sangad ja suur kõht, kintsudess ei ole palju juurde tulnud ja muidugi rindadesse on ka tulnud ülipalju juurde see olukord on muutund väga koormavaks! Trenni minekuks mul eriti aega ei oleks :lol: Ma olen 170 cm pikk ennen kaalusin 52 kg siis oli kõik ok ja nüüd kaalun 58 võibolla isegi juba rohkem :D

    Ette tänades Kati

×