Jump to content

kuura

Kasutajad
  • Sisu loend

    72
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by kuura


  1. Selle jutu järgi jääb mulje nagu sulle oleks jäänud mulje, et valk on mingi imeravim. Ta ei ole seda, ta on lihtsalt üks osa tavatoidust ning normaalse toitumise puhul peaksid sa vajaliku koguse niisama ka kätte saama. Kui on aga soov hakata šeike otse pärast trenni sisse ajama, siis on juba teine jutt.

    no lihtsalt kuna nii hästi pole asjadega kursis siis ei taha avastada paari kuu pärast et kaalu on juurde tulnud ja tahakski teada, milline valk minu eesmärkide täitmiseks (veel ca 15 kg alla võtta) oleks kõige parem ja millist kindlasti vältida.

    ega ta mingi ime asi jah pole


  2. olen varem tegelikult ka tegelenud, aga mitte nii intensiivselt ja siis tuli pikk paus sisse

    praegu peale trenni söön 4-5 munavalget ja banaani

    hommikuti söön samuti paar muna ja putru.

    muud söögid nii palju valku ei sisalda, lisan lihtsalt ohtralt kodujuustu juurde erinevatele roogadele


  3. tervist.

    olen rohkem kui kuu jälginud toitumist ja teinud intensiivselt jõusaali ja olen alla saanud normaalselt.

    nüüd mõtlesin, et võiks hakata mingisugust valku tarvitama, mida soovitaksite?

    ise vaatasin seda dietmixi varianti, aga kas poleks mõtekam seda mahlaga võtta?

    igasugused arvamused oodatud.


  4. http://www.hobisport.ee/index.php?page=sho...t&Itemid=53

    kingiti selline siis, purgi peal kirjas, et 2 1/2 kopsikutäit = 1 sheik ja 2 korda päevas (70 g), eestikeelne juhis ütleb, et 35 g päevas, ehk poole vähem, wtf?

    ja kas taolist asja üldse on mõtet dieetkuuri ajal võtta?

    selles suhtes, et praegu kasutan teist asja, aga kui otsa saab, mõtsin seda hakata, aga ei tea kas tasub ära, kui kilosid alla tahan eelkõige.


  5. Oled kindel ikka ,et esmaspäev-kolmapäev trenn on? Nagu ma ise aru sain, siis baaskursuse trenniajad pidid alles järgmine nädal selguma?

    nii meile räägiti jah, ma ise hetkel haige, aga sõber läks eile kohale, siis oli saaliaeg kinni, ma ei tea ja öeldi, et kolmap toimub kell 8.

    demos öeldi ka, et esmasp ja kolmap on ajad.

    daman : 1 puhkuspäev natuke liiga vähe ei ole?

    jõusaali kava on hetkel ka üle päeviti mul.


  6. kuna plaanis on alustada 3dtreeningut 2 korda nädalas ja jõusaali kava on mul neljaosaliine, siis kuidas toimida?

    esmasp ja kolmap on trenn.

    ise mõtlen, et kuskil 2, vahel ka 3 peäva nädalas tahaks jõusaalis käia.

    kava on selline:

    1päev rind ja biits

    2päev selg

    3päev õlg ja triits

    4päev jalg ja kõht

    kuidas oleks kõige õigem toimida? :rolleyes:

    jõusaali ära ei tahaks jätta küll :D


  7. nii, sooviksin teada, mis vahe on erinevatel treeningmeetodidel.

    olen mõnda aega käinud saalis juba, kuid küsimused on järgnevad?

    mis head annab püramiidtreening, kellele seda vaja on ja millal?

    kui tihti peaks tooma vaheldusi sisse treeningutele, ühte ja sama kava ei tee ju aasta...

    tsüklitreeningud mis on?


  8. tervist, on väga suur vahe kui peale trenni teen proteiini shake mahlaga, mitte nagu vee/piimaga nagu juhistes kirjas?

    kui teen koksi trenni kaasa peale trenni võtmiseks, läheb koks väga rõvedaks juba, kui segatud veega/piimaga.

    mahlaga on väga okei.

    et rääkige plusse/miinuseid.

    proteiin mida võtan on dietmix, põmst dieetprogramm peal...


  9. varsti hakkab see DR-7 proteiin otsa saama, tahaks mingit uut proteiini proovida, mis oleks sobilik kaalu langetajale?

    kas see FASTi Dietmix on hea, kogemusi?

    või proovida midagi muud?

    ja kas on mõtet kohe otsa panna teine proteiin või peaks ootama ja pausi pidama ja tegema ilma selleta natuke aega?

×