Jump to content

iq_zero

Kasutajad
  • Sisu loend

    21
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by iq_zero


  1. nii, 2 n2dalase proovimisega hakkab see 1.2kg pott otsa saama. muutustest siis niipalju: kaalus juurde votnud 2kg, j6udu on juurde tulnud, rinnalt surumine (mida ei taha kuidagi juurde tulla) paranenud 5kg, lihased on suurenenud, sellega seoses ka enesetunne. tuleb vist ebayst uus potsik soetada.


  2. Pole sellest kuulnud kyll, aga arvatavasti ikka leitakse asju, selleks ma suurlinnades kraanivett ei joo. lehest lugesin et mingile d(t)egusteerijale anti mingit mitut liiki eri vett proovida pimesi, yks oli londoni kraanivesi, see olla k6ige paremini maitsend ;)

    olen kuulnud et siin kerge kloorimaitse ka k2ib yle. aga mis siin r22kida, isegi vaal suri j6kke 2ra. kunagi sai m2luspeaga ujumas ka k2idud Thames`is. 6nneks siiamaale pole kolmandat k2tt lasvand kylge.


  3. Hmmm... Ei m2leta enam t2pselt, kui palju maksab...aga mina ostan Zefrillist (natural spring water..) gallon on miskit 2$ ?

    Peale selle saab ka pudeleid uuesti t2ita 30 senti gallon.

    Siin sellist asja eriti ei juhtu et keegi midagi uuesti t2itma hakkab ;) aga jah pmst eriti ei vali ma millist vett joon, kraanivett pole mingi 5 aastast joonud enam, tavaliselt mingi 12l korraga osta, ja seda n2dalas paar korda.

    Kysiks teemav2liselt ka veel, et ega ei ole kahjulik kui liiga palju gaseeritud vett juua? t99kaaslane arvas et on, just gaaside p2rast...pole kunagi moelnud sellepeale.

×