Jump to content

waldof

Kasutajad
  • Sisu loend

    36
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by waldof


  1. tervist !!

    Olen ise seal saidil ka ringi vaadanud ja konks on selles, et neil tuleb kaupa võibolla korra kvartalis(ise pole kordagi näinud, et midagi oleks võimalik tellida) ja kes esimesed on need saavad ma arvan et midagi nii, aga kindel pole ja oma silmaga ka pole näinud et seal oleks kaup olemas kõik asjad on freshly out või siis more soon ! Oman tuttavaid ka kes seal saidil on kasutajaks registreerinud ning täpselt samamoodi pole näinud et keegi oleks midagi tellida saanud !!

    Ei tea kas asi on seotud pettusega või lihtsalt pole õigel ajal olnud saidil!


  2. vot just see ongi mix peab sõbraga rääkima et ta akkaks ka trennis käima endal täpselt sama asi oli aga siis jälle sõber vedas trenni kui trenni päeva oleks tahtnud vahele jätta ja jälle vastu pidi !!

    et muidu kippus ka endal sellised pausid sisse tulema ja siis kui tuleb pikem siis jälle ei viitsigi minna !!

    aga soovitan soojalt võtta mingi sõber kaasa


  3. need näksimised unusta täitsa ära !!!

    Ommikul kindlasti söö yks toitev puder ja sinna juurde muna !

    ja peale kooli ka kohe tee endale soe söök!

    ning peale õhtu sööki peaksid ka veel sööma kodujuustu ja paar muna !

    ning enne magaminekut kas yks kohupiim või pakk petti/keefiri

    ma võin muidugi eksida ka aga mina soovitaks nii ja kui võimalik siis yrita kuskil 5-6 korda päevas süüa siis tulevad need lihased ja kilod !


  4. . Pane segistisse 1L piima, sinna juurde sokolaadikreemi üks 100-200 g, lisa veel pähkleid ja võid ka lisada kaerahelbeid. Arvuta umbes nii, et selle koksi väärtus tuleks kuskil 1000 cal ;) Ise tegin ka sellist pulli kunagi ja panin endale 3 kg 2 nädalaga juurde. Aga noh mulle oli see liig. Riided mahtunud kuu lõpuks selga :o :o :o Aga muidu ma sellist varjanti soovita, see liiga extrem :D

    ohoo seda peaks isegi proovima tegema sellise kuua ajase joomingu :D Aga küsimus kas sa tegid seda igapäev ?


  5. Üks pakkus välja, et hommikul putru süüa, aga kas müsli ei sobi näiteks piima või jogurtiga?

    muidugi sobib !!!

    parem kui su praegune ommiku söök aga jap pane veel sinna myslisse natuke pähkleid ka sisse ja siis rosinaid ! kui just neid seal pole !!

    ning soovitan veel soojalt ikkagi sinna kõrvale syya paar muna!

×