Jump to content

Stage6r

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Stage6r


  1. e-ee ... siin on kümnete kaupa tegijaid,kelle arusaam musklikasvatamisest on et võimalikult suur pulbripott ja võimalikult suur lusikas ja siis tuleb ...

    sina oled jälle teine äärmus ...

    valgupulbritega sul muidugi aega on,aga väita,et neid kohe üldse pole vaja,on rumal, :P

    Ja nüüd seleta ,milleks sulle võimalikult palju musta leiba vaja on!?Ja veel võimalikult palju kartulit?

    Sumomaadlejaks tahad saada või?Süsivesikuallikana on kartul omal kohal;aga võimalikut palju ..., :o

    Teisest kõljest ei saa ma aru,mis rasvapõletust sa oma mõõtudega plaanid.

    190cm ja 75kg ... ja sa räägid "rasvakihist" ...

    ära (väga) pahanda,aga sel juhul pole sul ju lihast ollagi!Sa oled alakaalus.

    Üldiselt - mine jõusaali!!

    Ja seal kulub su õhuke rasvakiht sulle ära energia-allikana, :P

    Paari kuu pärast vajad ilmselt lisasüsiveskuid;aga mitte musta leiva kujul loomulikult.Mina sinu asemel kasutaks süsivesikuallikana eelkõige puu-ja juurvilju.

    "Võimalikult palju" alla ma mõtlesin seda,et toidueelistustest ettepoole tuua,mitte seda,et 24/7 ajada neid näost sisse :P

    Kuna elan maal,siis pole lähedal ühtegi jõusaali :huh:


  2. Kõhu peal on väga õrn rasvakiht...pigem võiks öelda,et kõht on sile..

    Olen lugenud neid toitumise värke(olen maapoiss) ja ei kavatse küll mingeid valgupulbreid sisse ajama hakata vaid ikka inimese moodi hakkama saada..

    Kuidas normaalne toitumine välja võiks näha ilma nende igasuguste pulbriteta?

    Kindlasti igasugused krõpsusöömised ära jätta ja võimalikult palju musta leiba,kartulit ja liha??

    rasva kaotamiseks sõita palju rattaga ja käia pikemaid maid kõndimas?


  3. Ma soovitaks paralleelselt kindlasti üldfüüsilist teha. Ja kui võitlusvärk on eesmärgiks, siis MITTE üks ühele järgida siit foorumist võetud näpinäiteid, sest need vähe teise asja jaoks.

    Pärnus pole seis asjalike võitlusklubidega kiita... ;)

    Eesmärk oleks vast põhiline,et saaks füüsilist vormi korras hoida ja enesekaitse.Ehk siis sellise hobina,et oleks tegevust ja samas ka,et praktikas tuleks kasuks kui kunagi vaja.Võistlustele eriti ei tõmba..


  4. Küll sa juba jääd! Ma olin totaalne wussy, kui sinna läksin. Pärast sai aga jalad varbseinal puitpõrandal nukkidel surumisi poistest rohkemgi tehtud. (Nüüd on nad tatamidel vist siiski). Nii et seal saaksidki tugitoolist välja ja vaimu ning keha tugevaks! Lisaks on neil ka oma väike jõusaal olemas. Ja hinna poolest on ka nad soodsad. Seega mina soovitaksin sul küll sinna minna. ;)
    Njah..Aeg on ka normaalne.Tuleb vast paar korda tutvumas käia ja siis mõelda.

  5. Niisiis.Olen 14aastane poiss Pärnust ja oleks soov siis liituda mõne Enesekaitse/võitluskunsti treeninguga.

    Ise olen vaadanud taekwon-do'd, aga seal paistab,et praktikas enesekaitsest palju välja vast ei tule??Et ainult nagu jalgadega teema seal paistab olevat.

    Siis olen vaadanud ka karate poole,aga kuskil pole pärnus mingist karate värkidest kirjas.Ekf'i kodulehel ei tule treeningute leht lahti :/.

    Veel olen uurinud ka MMA'd millest on siiani kõike kõige paremat räägitud...Et see pidavat perf. ala olema.Aga kus pärnus selline asi toimub ja kust kontakte leiaks?

    Veel avastasin sellise asja nagu Capoeira.Kuigi see tundub kõige ebapraktiliseim,kujult paistab jällegi väga chill niipalju kui olen lugend ja youtubest vaatand.

    Oskate äkki midagi soovitada/pakkuda..

×