Jump to content

Komodo

Kasutajad
  • Sisu loend

    41
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Komodo


  1. Mõni asi vajaks veidi veel täpsustamist. Kuidas toimida (toituda) kui treenida 2 korda päevas? Äratus kell 8, kell 10 trenn (jõutreening või intervalltreening), õhtul kell 6 teine trenn (kickpoks) - nii on argipäeviti, L,P puhkus. Kulutus on suur. Mida soovitad võtta taastumiseks peale treeninguid (aminohapped + rosinad?) ja kas peale igat treeningut (e 2 x päevas). Ning kuidas kellaajaliselt oleks kõige otstarbekam toidukorrad jagada? Ette tänades!


  2. Tere.

    Minul oleks mõningast nõu vaja toitumise alal. Praegu söön hommikuti kohupiimapastat (5%, koostises rasvatu kohupiimapasta ja rõõsk koor), peale veidi kivideta kirsse, lisaks 1 viil täisteraleiba koos taluvõiga (panen võid paksult niipalju kui piltlikult mahub) ja rasvase juustu ja singiga, lisaks toorsalat, supilusikatäis Lysi kalamaksaõli ja vesi. Küsimus - kas peaksin sööma rasva veidi rohkem? Nt pähkleid või mandleid juurde ja kui siis milliseid? Enesetunne muidu ok, aga kõht võiks sutsu kauem täis püsida. Õhtul söön tavaliselt seda sama kohupiima ja tatart. Nüüd küsimus ka lõuna kohta, et mida võiks süüa? See jääb ühtlasi ka pärast treeningut. Seni olen võtnud omletti koos juurviljadega, aga veidi jääb energiast väheks. Ette tänades!!!!


  3. Sa ei proovi mitte teadmisi saada, vaid inimest miskipärast halvustada

    Räägi parem, mida 11 klass sulle õpetas. Ja punktide kaupa, palun

    Ma ei halvusta kedagi. Raha paneb kõik liikuma ja nimi saab raha küsida, see on selge. Yates oli omal alal absoluutne tegija, ei vaidle vastu. Aga kas ta on ka tegija teiste õpetamises, et öelda ilma põhjendamata, miks üht või teist asja teha ei või? Ses mõttes on küsimus lihtne, kas ta seletas anatoomiliselt ära, et miks näiteks on äärmiselt riskante harjutus kukla tagant surumine? Iga vähegi asjaga kursis olev inimene, teab et see harjutus on BS - selleks pole vaja Yatesi või siiski on?


  4. Seletas õla ehitust, mis on loomulik liigutus ja mis ei ole loomulik ja kuidas ei tohiks treenida nagu nt surumine kukla tagant, kuna see on ebaloomulik liigutus õlale ja vigastused on kerged tulema. Ei viitsi tervet seminari ümber jutustada.

    Lõpuks üks konkreetsem näide ka siis. Tänud!


  5. Tundugu kasvõi, et see TEINE on meist arenguredelil allpool asuval astmel, ikkagi võib olla midagi mida meie ei tea, tema aga küll. (äärmus, tõsi aga ka nii võib olla.)

    Mis alusel arenguredel? Kas see kellel on suuremad lihased ja rohkem saavutusi võistlustelt on kõrgemal redelipulgal kui inimese funktsionaalset anatoomiat tundev ja mitte niivõrd suurte võistlussaavutustega treener/sportlane?


  6. Vabandan siiralt nende ees kes kuidagi nüüd puudutatuna tundsid. Esitasin küsimuse lihtsalt kerge irooniaga ja veidi teistsuguses võtmes (nagu see müüdimurdjate teema siin ongi). MEE sai ilusti aru ja tänud talle ning ausalt - küsimus säilib. Siiamaani pole mitte keegi midagi konkreetsemat kirjutanud, mida ta õppis. Tahaks kasvõi ühe hea näite.


  7. Mis pessimist? Palun lihtsalt tuua konkreetne näide, et näe Yates ütles et tee nii ja põhjendas seda naa ja ma seda ei teadnud ja sain targemaks. Ei ole ju midagi negatiivset siin. Ja teema on ju müüdimurdjate teema all @ tõunii.


  8. Väidan, et Dorian Yates on müüt.. Murdke müüti ja tõestage, et mees tõesti on jagab no. asja. 6 Mr.O-d ja maailmakuulsust ärme arvesse võta. Siit küsimus inimestele, kes käisid seminaril, et kas te saite targemaks ka? Äkki keegi tooks mõne konkreetse näite mis küsimuses ta targemaks sai? Ja ärge olge nii tagasihoidlikud..


  9. Mina aga ei saa ühest asjast aru.. Miks ''aktivist'' teeb enamus oma harjutustest rihmadega? Veel küsimus - teemakohases videos oli harjutuste juurde kirjutatud nt. 4 x 10-12, samas kui tehakse u. 6 kordust? Mis siis üldse kirjutada neist kordustest.

    Ja kui oma arvamust veel avaldada, siis tõepoolest võiks lasta inimesel omas elemendis ja rütmis trenni teha, mitte filmida kuidas keegi just sooritatud harjutust järgi teeb (loe: järgi üritab teha). Väike tagasiside.


  10. Tere,

    kas kellegil on kogemusi nn. kanada süsteemiga (üleval powermani kodulehel)? Kuidas kommenteerivad jõutõstjad seda süsteemi. Kuidas taastumine? Huvitab mind ka see, et kas keegi on teinud selle süsteemi järgi surumist, tõmmet ja kükki kõiki ühel nädalal, näiteks E. tõmme, K. surumine ja R. kükk ja nii kõik 3 kuud järjest täpselt kava järgi, lastes kalkulaatoril arvutada kõigi 3e harjutuse treeningraskused. Kõik kommentaarid teretulnud.

    http://www.powerman.ee/index.php?go=news_d...amp;news_id=199 - süsteem ise siin siis.


  11. Kumba siis nüüd tänapäeval "struktuurse" välimusega lihase mootoriks peetakse, väikeste (5x) kordustega jõuseeriaid nagu ma T-nationist nüüd lugesin või 12+ kordustega seeriaid nagu muistsel ajal "reljeefi" nime all soovitati ?

    Pole paraku kunagi trenniteooriat eriti lugenud.

    Kordused ei oma mitte mingit tähtsust, tähtsust omab süsteem. Iga treening pead olema parem kui eelmine treening (va. kui teed teadlikult taastavat kergemat treeningut või tsüklit), kui sa seda ei ole, siis järelikult teed midagi valesti - kas on toitumises, taastumises või süsteemis viga.


  12. Vaadates oma kavasid, siis reljeefi ajal pigem on varieeritud seeriate arvu, puhkepauside ning kasutatavate raskustega. St trenn on kordi intensiivsem, pausid seeriate vahel minimaalsed ja raskused väiksemad, sooritus puhtam. Teiste eest rääkima kahjuks ei ole pädev :rolleyes:

    Oot, kas ma saan õigesti aru, et kui pausid seeriate vahel on minimaalsed, raskused väiksemad ja sooritus puhtam, siis on trenn intensiivsem? Siit järeldan, et kui ma aga teen pikemad pausid ja suurendan raskusi, siis teen vähem intensiivselt? Dumajem..

×