Jump to content
Sign in to follow this  
Rebane

MS BODY 2006

MS BODY 2006  

94 members have voted

1. 1. Kes järgnevatest kandidaatidest peaks saama tiitli MS BODY 2006

• Helina Villem (Võistleja nr 1)
      17
    • Julia Loginova (Võistleja nr 2)
      30
    • Kadri Kuub (Võistleja nr 3)
      24
    • Karti Jürisson (Võistleja nr 4)
      11
    • Krista Mänd (Võistleja nr 5)
      5

Recommended Posts

31. oktoobrini kestis Fitness.ee poolt korraldatud võistlus nais-jõusaaliharrastajatele "MS Body 2006".

Konkursile laekusid fotod viielt võistlejalt:

Võistleja nr 1 - Helina Villem (30) Viimsi Tervis SPA hotell, treeninud 3 kuud;

post-233-1162802838_thumb.jpg

Võistleja nr 2 - Julia Loginova (19) Tartu Akadeemiline Spordiklubi, treeninud aktiivselt 3 aastat;

post-233-1162802853_thumb.jpg

Võistleja nr 3 - Kadri Kuub (19) teinud 11 aastat kergejõustikku;

post-233-1162802862_thumb.jpg

Võistleja nr 4 - Karti Jürisson (21), Arctic Sport, treeningkogemus 6 kuud;

post-233-1162802870_thumb.jpg

Võistleja nr 5 - Krista Mänd (42) , hobid jõusaal/aeroobika, langevarju hüpped, töötab Kadaka Selveris kondiitri abina.

post-233-1162802884_thumb.jpg

Fitness.ee meeskonna ühisel otsusel toimub piltide hindamine siiski avalikult foorumis. Oma poolthääli saab anda kuni 20. nov

Mina annan oma hääle nr. 5-le : ) Kui ta ei võida siis on küll tegemist kas kohtunike ebakompententsusega või on tegemist kellegi teise võistleja eelistamisega (tutvus või äraostmine). Loodan siiralt, et õiglus siiski võidab.

Mina annan oma hääle nr. 5-le : ) Kui ta ei võida siis on küll tegemist kas kohtunike ebakompententsusega või on tegemist kellegi teise võistleja eelistamisega (tutvus või äraostmine). Loodan siiralt, et õiglus siiski võidab.

Oi kuidas mulle sellised sarkastilised naljad meeldivad :huh: Olen nendest lausa sõltuvuses.

esiteks tahan mainida et M.M. postitus on suunurki tõstev ehk siis mega hea ... aga kas iga osaleja kohta ongi vaid 1 pilt või on kusagil veel ... et mitme pildi alusel parem hääletada ...

aga kas iga osaleja kohta ongi vaid 1 pilt või on kusagil veel ... et mitme pildi alusel parem hääletada ...

Igast võistlejast on vaid üks pilt - rohkem pole vast vaja (vähemalt oma võistlejaankeedis me ei nõudnud võistlejaltelt rohkem pilte kui 1)

42 aastase kohta pole ju tegelikult kehal viga midagi

ohh ole nüüd ... 42 aastasena võib ikka väga "hea" välja näha .... antud eksponaat pole viimasel ajal küll palju trennile panustanud ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.