Jump to content
Sign in to follow this  
JK

Tatoveeringud?

Recommended Posts

VÄHEMALT NEGATIIVSELT MITTE... MUIDUGI, TATTOOTEGEMINE ON OLULISELT VALUSAM, KUI RASVAPROTSENT VÄGA VÄIKE JA NÕEL LÜÜAKSE LIHASESSE. NO IKKA ON VALUS!!!! :-oooo

Tuleb meelde, et kunagi M&F kirjutas, et seniteadmata põhjustel võib esineda tätoveeritud koha lihaskasvu pidurdumist teatud määral. Näiteks osadel meestel on tätoveeritud käsi suts peenem kui ilam tätoveeringuta. Mingit seletust selle kohta nad aga anda ei osanud (et miks ja kui suure tõenäosusega). Lihtsalt sellise asjaga tuleb arvestada...

No nii minu teema puhtalt ja sõber VendV ka jälle teemas:)

Spordiga tegelen kauem, aga tattoodega mingi 5,5 aastat. Mõlemad käed on lyhikesed varukad ja midagi ei pidurdu ega ole väiksem- vasak käsi on paremast väiksem kindlasti ja oli juba ennem naha sodimist! Värv viiakse ju naha alla, mis siisn lihastega pistmist on??? Närve mõjutavad muidugi nõelad kindlasti ja tehtud koht näiteks torgitud minu rekord 4,5 h järjest, on pärast kange ja haige ja kohe saali just ei torma ehk paar päeva, pärast paranemist ok! Nahk on ju puruks nagu haavad,marrastus, mis iganes.

Vendv tegemist mäletan kyll, miks ma ei mäleta:)

Kulturisti kaitsev polster on muidugi tavainimese omast õhem ja seega valusam , paranemine on individuaalne, olenevalt nahatyybist. Peale sodimist on käed nagu yhtlaselt arenenud, aga kui teadlased on tegelenud, siis vastu ei vaidle ja sodimist ei propageeri - kindlasti HAIGUS nagu iga teine taoline!!! Kelgult enam maha ei saa, sest teistel on suuremad pildid! Nagi lihastegagi:)

Tere ! Olen Signessa Kalmus ja võtan ka sõna kuna oman tattood ja samas tegelen kehaehitusega. Siiani pole tatoo võistlemist seganud, aga kui selle tattoo teha lasin siis pidasin silmas , et ta oleks proportsioonis minu kehaga, igaks juhuks. On ju teada , et võistlevatel kulturistidel ja fitnessistidel toimub enne võistlusi suur määrdemaraton ja tattood jäävad suht vähe näha spets määrde alt.

Leian, et tähendusega lastud tattood on Ok!, aga igasugused lillekesed ja okastraadid lihtsalt moe värk ja mina neid ei hinda.

Jõudu tattoo meistritele, eks ma ole ka oma kolleksiooni varsti täiendamas:))

Hea, et ma edasi ei seletanud:) unustasin ju asjaloo, et muidugi kogu raam läheb ju määrde alla ja näha ei jää jah midagi. Teema väline kommentaar eelkirjutajale,et need mõtted ja ideed just kiusavadki inimest,kes tattookratile sõrme on andnud:)

Minu kunstnik Dimon Taturin www.tattoo.planet.ee , Inna Uit ka sealt kunagi läbi astunud ja Vigala Sass ja paljud teised toredad kaasmaalased.

Hea et see tatoveeringute asi üles võeti. Mul oleks selle kohta üks küsimus. Et käin ka jõusaalis ja sooviksin endale tatoveeringut ja mõte on et teha see biitsepsi peale. Aga kui trenni teha ja biitseps suuremaks läheb, kas see hakkab sis kuidagi tatoveeringu kvaliteeti ka mõjutama? Kas tatoveering läheb laiali?

Uskumatu, aga rahval selle teema vastu huvi suur!!! Naljatades võin renarile öelda, et kui nüüd noorena teed muskli peale varese, siis vana mehena ilutseb 60 cm-sel biitsepsil kotkas!!! :-)))

Tegelikult usun, et vend Eplik oskab nõu anda selle tattooteema kohta!!! MInul endal on lastud vasakule õlale Jack Nickolsoni portree Jokkerina Bathmani filmist ja hiljem lisatud kahele poole inglid. All on kiri: OHIO, USA oct 1998-apr 1999.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.