Jump to content
Sign in to follow this  
kummar

kreatiini kahjulikkus???

Recommended Posts

Niiiii mida nüüd sellest siis arvata, et kreatiinist kasu saada ja et mitte oma libiidot kaotada--ehk siis, et mitte voodis naisega hätta jääda, tuleks kreatiini kasutada 0,5g päevas, kuna muidu koormab üle su maksa ja neerud, ning seega oled peagi voodis vöimetu----mhhh, paluks teadjatelt kommentaare, kas kellegil on olnud kunagi probleeme ja kui siis milliseid seoses kreatiini üle manustamisega. Lisan lingi, kus igaüks saab uurida. Siis vöib juu pulbrid mis 10g kreatiini 100g kohta sisaldavad kohe minema visata:) Kommenteerige.....! Link siis....http://www.actionlove.com/cases/case10324.htm :lol:

Ise olen nüüd juba tervepäev uurinud ja pole üheski kohas täheldanud, et kreatiin võiks libiidot vähendada, kui seda vötta 5g päevas. Ootaks eriti OLDmanni :) arvamust, kuna plaanin siiski homme ka meestearsti käest järele pärida <_<

Ise olen nüüd juba tervepäev uurinud ja pole üheski kohas täheldanud, et kreatiin võiks libiidot vähendada, kui seda vötta 5g päevas. Ootaks eriti OLDmanni :) arvamust, kuna plaanin siiski homme ka meestearsti käest järele pärida <_<

kui targemaks saad võid teada anda

kle Kummar, aga tee see katse ära ja vaata kas voodielu kannatab :)

Vaat mul juba see käib kuna olen hetkel kreatiini peal ja laadimised tehtud ja puha jõudu meeletult ja elu oli ilus kuni seda artiklit lugesin ja mötlesin siit nöu küsida, aga kui sa ei ole veel vötnud proovi ka aga tee raks kangem kuur nonh nii päevas 10g ja laadimine ka 5*10- 50g päevas vaata kas mõikab ja kui voodis jama saad oldmanni käest nöu :P Ära pabla vana <_<

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.