Jump to content
Sign in to follow this  
Marek Kalmus

Eesti seljad

Recommended Posts

Lai on sel poisil tõesti võimas aga imelik on vaadata suurt ja võimast BMW M5-te 13 tollistel ja 155 laiadel velgedel/rehvidel.

:D:D

no Kalmuse selg on ikka seni ületamatu...

kellel on silmad peas näeb seda isegi piltidelt.

Jah topelt-biitseps tagant on Kalmusel tõesti kõva, aga teatavasti ei määra kulturismis ainult üks lihas või poos tulemuse. Minu arust on Otil ja Marekil tugevaid ja nõrki kohti enam-vähem võrdselt. Tuul kõrva sosistanud, et sügisel saavad Ott ja Marek mõlemad kutse ühele samale võistlusele, kus rahvusvaheline zürii paneb asja paika. Kas tuul tõtt või valet rääkis näitab aeg :D Loodetavasti ei löö kumbki mees siis vedelaks :D

Marekil on silmanähtaval selg parem, ükskõik mispidi seda vaadata, vaadake kasvõi trapetsit !!! Naq tammejuurikas :D

Üleeile, 28.05.06 nägi Oti selg välja selline :
Kalmuse selg tundub küll parem, kuid hindan seda, kes on puhtalt sellise tulemuse saanud :unsure:

Kalmuse selg tundub küll parem, kuid hindan seda, kes on puhtalt sellise tulemuse saanud :blink:

Et siis Härra kirpu... samas.. ei tea kas temagi puhas on....

ma arvan et dopingu kontrolli peaks tegema hoopis valedetektoriga siis oleks tulemused vast veidi shokeerivamad.

Kui kellelgi on tüdrukutest selline selg - või midagi sinna poole - andke endast kohe märku !

V kujuline selg. mehelikkuse tunnus mida põhjustab meesuguhormoon testosteroon-laiad õlad ja selg.

naisel ikka naiselikum keha ilusam ju või mis, maitse asi mulle meeldib kui ülakeha naistel väike ja pole niuke väljaarenend atleetlik, sellel torkab aga silma et õlad ja selg puusadest laiemad...see naiselik fitness hakkab üle mehelikuks kulturismiks juba minema

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.