Jump to content
Sign in to follow this  
RVN17

30.04-Vastse-Kuustes rinnalt surumine!

Recommended Posts

Segaduse vältimiseks ja suurema tähelepanu saamiseks kordan üle, et võistlused peetakse 30-ndal aprillil!! Registreerimine algusega 13.00!! Olen kuulnud jutte, et mõni tahab tulla 29-ndal kohale, aga, siis peaksite 24 tundi ootama:)

Kohtunik on Imre Vähi!!

Kategooriad:alla 18 aastased: üle ja alla 70kg

18 ja üle: -75kg, -85kg, -100kg ja üle 100kg

Osavõtumaks võistlejatele 50-(eelnevalt reklaamitud 40- on ikkagi natuke vähe võrreldes teiste võistlustega) pealtvaatajatele 10-

Reeglid: *surumine max. raskuse peale! *abivahendite kasutamine nagu surumissärgid jms. (v.a. kindad, randmetoed jms.) kasutamine on keelatud!! *Põrkega surumine lubatud!! *Haardelaius omal valikul!!

Lisainfo: tel. 56 709 616

e-mail: rvn18@hot.ee

Mina olen Siim Sammalkivi!

Edited by Rebane

Selleks korraks saidki võistlused ühelepoole.

Suur tänu kõikidele, kes vaevusid kohale tulema!! Kui korraldus ja auhinnad jätsid ehk natuke soovida, siis tulemused olid selle eest päris korralikud!!!

Niisiis kohtunik oli Imre Vähi. Võistlejaid oli 16. Kõige rohkem võistlejaid oli kehakaalus -85 kg(5 võistlejat)ja kõige vähem võistlejaid kehakaalus -75kg(2 võistlejat)

Väga korraliku tulemuse eest hoolitses Erik Kuningas surudes publiku tugeva toetuse saatel 200kg esimesel katsel küllaltki kergesti! 210kg siiski enam üles ei läinud osaliselt kangi pärast, mis oli kõveraks paindunud!! Temale läks ka võitjakarikas!!

Võimsa kehaehitusega 17 aastane Marko Traks surus 135kg. Isiklik rekord on tal aga 155kg!! Tegu on kindlasti tuleviku mehega, kes võib jõuda väga kaugele!!

Tulemused: alla 18 aastased: 1)Marko Traks-135kg

2)Karel Villak-77,5kg

3)Toomas Hunt-55kg

18 ja üle: -75kg: 1)Priit Priimägi-130kg

2)Janar Volmer-115kg

-85kg: 1)Madis Kure-140kg

2)Janek Kõrgmaa-132,5kg

3)Siim Sammalkivi-122,5kg

4)Lauri Lani-105kg

5)Arvo Neeme- kahjuks ei saanud tulemust kirja, sest riskis tõsta 115kg 3x, kuid väga napilt ei läinud kang üles. Rekord on tal aga üle 120kg.

-100kg: 1)Taavi Unt-170kg 190kg jäi seekord alistamata

2)Kalle Vall-160kg

3)Priit Päkko-142,5kg

üle 100kg: 1)Erik Kuningas-200kg

2)Magnus Kõur-165kg 190kg seekord ei läinud

3)Riho Pärg-80kg Tema rekord on aga oluliselt parem. Parem tulemus jäi nii temal, kui ka paljudel teistel, kõvera kangi taha:(

Loodetavasti novembri kuus korraldame uue, kindlasti palju korralikuma võistluse!!!

Aitäh kõikidele, kes võistlesid ja kes lihtsalt pealt vaatasid!!

Suur tänu ka kohtunik Imre Vähile, kes hoidis kõikide tuju üleval oma asjakohaste naljadega!!

Ütleks, et Imre oli tõesti oma suuvärgiga teistest kõvasti üle ja Magnuse 190 kilo vist selle tõttu tulemata jäigi :) Muidu norm. Kangi ma muidugi ei kommenteeri :lol:

Edited by Larry

Tere õhtust!

Jah, tore päev oli ja selliseid surumise võistluseid selliste reeglitega võib julgelt teinekordki teha, aga siis juba paremini organiseerida. Kahju, et see võistluskang nii kõver oli. Kuuldavasti tahtis mõni mees seal vist üle 230 suruda, aga sellise kangiga ei olnud nii suure raskuse surumine võimalik. Pealegi oli kettaid ka saalis ainult 230 kg. Igal juhul loodan, et Siim Sammalkivil jätkub energiat ja aega ka tulevikus selliseid üritusi organiseerida, aga siis peab järgmisel korral juba ettevalmistustega varakult algust tegema ja ka kohalikud võimuesindajad (valla või isegi maakonna) teemaga kokku viima. Tänan omalt poolt kõiki võistlejaid emotsionaalse ürituse eest ning soovin kõigile tänastele võistlejatele palju uusi isiklikke rekordeid lamadessurumises!

EDU!

Tere

võistlustel sai nalja küll :D , täiesti omaette show :)

Auhinnad olid lahedad :D

Aga mis ma võistlustelt teada sain, et selline kang ei kõlba surumiseks :D ,

õlg praegugi valus B)

Aga edu järgmiseks korraks ;)

index.jpg

Tere

Auhinnad olid lahedad ;)

õlg praegugi valus B)

Tahaksin näha kuidas sina ise, täiesti üksinda, enda raha eest, korraldad surumisvõistluse:)

Kutsu mind ka siis..naerame koos:)

See kang tõesti oli nagu oli..tunnistan, et ei leidnud seekord paremat!! aga mul polnud aimugi, et tulevad tüübid, kes tahavad üle 200kg suruda!!

kriitika on alati teretulnud..selle vastu pole mul midagi..aga kui sa mõnitama kukud, teadmata pooli tegureid, siis käi *****!!! :D

Väga suurepärane algatus - tore on , et on veel teisi lolle peale minu, kes oma raha eest üritusi korraldavad .

Riik toetab kahjuks ainult olümpia sporti.

Õnneks on viimastel aastatel abiks kohalikud omavalitsused ja sponsorid.

Järgmine kord, kui midagi sellist korralda,

siis korraliku kangi ja pingi võib sulle EJTL küll laenata.

Küsi julgesti abi, samuti toetab fitness.ee meeleldi sellist oma algatuslikku initsiatiivi!

Tahaksin näha kuidas sina ise, täiesti üksinda, enda raha eest, korraldad surumisvõistluse:)

Kutsu mind ka siis..naerame koos:)

See kang tõesti oli nagu oli..tunnistan, et ei leidnud seekord paremat!! aga mul polnud aimugi, et tulevad tüübid, kes tahavad üle 200kg suruda!!

kriitika on alati teretulnud..selle vastu pole mul midagi..aga kui sa mõnitama kukud, teadmata pooli tegureid, siis käi *****!!! :D

Rahu, ega ma ei naeragi võistluse üle.... said valesti aru... B)

Täiesti meeldiv pühapäev oli

ja igati tore et keegi võttis vaevaks, sellist asja korraldada

Lihtsalt see kang oli omaette nähtus :)

Ei no tore oli, vähemalt pubik sai showd ja naerda kõvasti :)

Kahju ainult, et korraldaja kriitikat ei talu, selle abil saab ju õppida. Mees, kui nii hea kõva oled, siis ära pisiasju ka hinge võta ja hingelist nõrkust näita! Igatahes hea ettevõtmine ja jõudu edaspidiseks!!! :D

Muidu oli ju vahva :D

Aga jah, see kang B):D

Mind see kõver kang küll ei seganud. Poleks ka sirge kangiga rohkem surunud ning mingeid vigastusi ka ei saanud.

Väga hea, et võistluse toimumine selle kangi taha ei jäänud. Au korraldajale.

Tere

Auhinnad olid lahedad :D

õlg praegugi valus B)

päris kõver jah aga kuidas sellest saab õlg valusaks jääda? ainuke asi et kang puudutab rinda vist tiba hiljem ja selleks pead vb sutsu käed allapoole laskma et rinna kang puudutaks. muidu see ei sega ju miskit. pääasi et kettad ain maha ei jookse, aga võistlustel kasutataxe ju ka neid lukke siis ei jookse

Väga suurepärane algatus - tore on , et on veel teisi lolle peale minu, kes oma raha eest üritusi korraldavad .

Riik toetab kahjuks ainult olümpia sporti.

Õnneks on viimastel aastatel abiks kohalikud omavalitsused ja sponsorid.

Järgmine kord, kui midagi sellist korralda,

siis korraliku kangi ja pingi võib sulle EJTL küll laenata.

Küsi julgesti abi, samuti toetab fitness.ee meeleldi sellist oma algatuslikku initsiatiivi!

Aitäh toetuse eest!! Teinekord küsingi:)

Rahu, ega ma ei naeragi võistluse üle.... said valesti aru... B)

Täiesti meeldiv pühapäev oli

ja igati tore et keegi võttis vaevaks, sellist asja korraldada

Lihtsalt see kang oli omaette nähtus :D

Sorry!!!! Sain valesti aru:)

Ei no tore oli, vähemalt pubik sai showd ja naerda kõvasti :)

Kahju ainult, et korraldaja kriitikat ei talu, selle abil saab ju õppida. Mees, kui nii hea kõva oled, siis ära pisiasju ka hinge võta ja hingelist nõrkust näita! Igatahes hea ettevõtmine ja jõudu edaspidiseks!!! :D

Muidu oli ju vahva :D

Aga jah, see kang B):D

Mees, ma ju sain alguses aru, et see oli mõnitus!!! See esmapilgul tundus küll mõnitusena!! Ja mõnitustele ma vastamata ei jäta! Kirjutasin enne, et kriitika on teretulnud. Mõtlesin seda tõsiselt. Aga ega ma ka mõnituste pärast ei loobuks sellist üritust veel korraldamast!!

Aga aitäh kõikidele osalejatele ja loodetavasti 6 kuu pärast kohtume uuesti!! Siis on ka kang sirgem:)

Vähem möla, pikem samm.

Tigetseda annab ka erasõnumite teel. Nii et teema lukku. KLÕPSTI!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.