Jump to content
Sign in to follow this  
Wahvel

Koolitoit

Recommended Posts

Mida peaks sööma päevaajal?Koolis pole meil puhvetis suur valik tavaliselt söön ühe salati koos leivaga ning söön ühe õuna .Kas peaks salati asemel sööma rohkem puuvilju:pirne,banaani jms.Kas jogurtit on kasulik süüa?

Kui teil koolis nii kehvasti toidetakse, võid ju toidu kodunt kaasa võtta. Võileivad, salatid - mida iganes kannatab kooli kaasa võtta.

Krt, meil koolis ikka väga lahja toit. Ütleme valik on, aga toit iseenesest on väga väike, ka kogused on väiksed. Tahvlil on kirjas kanafilee juustuga. maksab 25 krooni see praad, asi näeb välja nagu väike piff ja ei midagi enamat! Kartuleid pannakse ka väga vähe mingi poolteist või 2 ja pool ning need on ka väiksed.

Kui ütled, et no on see ühe keskkooli poisi kogus siis või, vastatakse, et topeltkogus ja hinda juurde :D Kuramuse suure kasumi peal on nad väljas seal. Sellest ajast peale ei söö seal, löögu või äike!

Edited by Kuup

Meil koolis maksab nädal kusagil 30.- iseg vähem vist.Süüa saab küll nii mis kole tahad juurde siis antakse juurde.

Meil antakse ka süüa nagu loomadele ! Söö palju tahad, maksad ikka ühe toidukorra eest, kui ei eksi siis 11.- kord.

meil on suht maa kool ja 7 eeku kord ja noh enamaltjaolt saab niipalju kui sisse mahub :D

Meil on nii söö palju mahub ja palju aega järgmise tunnini aga selles pole kindel kas kõik vajalik valgu kogus ja süsivesikud ikka täis saavad rasv kindlasti :D

veab teil. ma käiks siis 2x kooli ajal teie asemel söömas.

Meil antakse korra aint süüa peale neljandat tundi, siis vahetund 15min ja söö palju jõuad. :D

Edited by inside14

Meil koolis vahepeal kahtlased toidud nagu vesised supid jms. Aegajalt aga täislax kanakastmed ja asjad :D Siis sai küll nii tehtud, et peale 3 tundi sööma sis kaks "istu ja sure katekooriasse kuuluvat igavat tundi" siis peale 5 jälle sööma :D MEil mingi hull talongidega teema ja siis veel tavaliselt tasuta ka saab :D

Hehee,

Mul on kohe väga jubedasti vedanud kui võrrelda teiega. :D Söögikoorra eest maksan 15 EEKi ja söön niipalju kui tahan. Lisaks sellele on erinevad sortimedid. Nt. Ma saan valida kartulite või riisi vahel või siis makaronide ja veel millegi.Peale prae saab veel ka magustoitu milleks vahest on mõni kohuke või mõni puuvili. Söögivahetund on mul 45 mintsa ja kui koolitoit ei ole piisavalt hea, siis saan minna ka Prismasse, mis asub mingi km kaugusel. :D

Hehee,

Mul on kohe väga jubedasti vedanud kui võrrelda teiega. :D Söögikoorra eest maksan 15 EEKi ja söön niipalju kui tahan. Lisaks sellele on erinevad sortimedid. Nt. Ma saan valida kartulite või riisi vahel või siis makaronide ja veel millegi.Peale prae saab veel ka magustoitu milleks vahest on mõni kohuke või mõni puuvili. Söögivahetund on mul 45 mintsa ja kui koolitoit ei ole piisavalt hea, siis saan minna ka Prismasse, mis asub mingi km kaugusel. :D

:D Mõnel ikka vedand meil võiks ka kooli selline kord tulla :D

Hehee,

keegi käib vist roccal mare koolis :D

Hehee,

Mul on kohe väga jubedasti vedanud kui võrrelda teiega.  :D Söögikoorra eest maksan 15 EEKi ja söön niipalju kui tahan. Lisaks sellele on erinevad sortimedid. Nt. Ma saan valida kartulite või riisi vahel või siis makaronide ja veel millegi.Peale prae saab veel ka magustoitu milleks vahest on mõni kohuke või mõni puuvili.  Söögivahetund on mul 45 mintsa ja kui koolitoit ei ole piisavalt hea, siis saan minna ka Prismasse, mis asub mingi km kaugusel.  :D

keegi käib vist roccal mare koolis :D

Jup :D

Kas sa ka?

ise tavaliselt söön kas jogurt 1 l , kanafilee leivaga ( kuigi nati puudulik saab valgud ja süsivesikud ära) , kohupiim või vahel ka shake lissalt kaasa!

pole mõtet ju nälgida - lihas vajab toitu! :D

parimat...

Ma saan süüa tasuta nii palju kui tahan . Päris head ja mitmekesised toidud ka.

Kui sa saad süüa tasuta siis tekiks küsimus, et mida teile seal pakutakse ja mis koolis sa käid?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.