Jump to content
Sign in to follow this  
Helmps

Ergomeeter?

Recommended Posts

Mida arvate, kas ergomeetriga "sõitmine" peale trenni, aeroobse trennina oleks kasulik mõte? Mõistliku pulsi juures, 15-20 minutit?

Sõudmise omaga jah :D

Polnud sellega kunagi sõitnud, uues jõusaalis proovisin ja täitsa meeldis, mõtlesin et äkki saab seda kuidagi kasulikult rakendada :D

sõudeergomeeter treenib kõiki lihaseid korraga kui jalgratas ainult jalgu. Kindlasti kasulik! Ise harrastasin koguaeg.

Mida arvate, kas ergomeetriga "sõitmine" peale trenni, aeroobse trennina oleks kasulik mõte? Mõistliku pulsi juures, 15-20 minutit?

Peale trenni sõudmine kuskil 10-15 minti on täiesti Ok, aga seda ei oleks mõtekas kirjutada aeroobse trenni arvele. Aeroobne tee ikka eraldi päeval ja vähemalt 45 minti! :D

Peale trenni sõudmine kuskil 10-15 minti on täiesti Ok, aga seda ei oleks mõtekas kirjutada aeroobse trenni arvele. Aeroobne tee ikka eraldi päeval ja vähemalt 45 minti! :D

Selge, panen kõrva taha :D

Piisab täiesti 30 minutist :D

Aga mitte siis kui sprindid sisse panna :D

Minu hetke ergomeetrikava (45 minutit):

5 minutit rahulikult soojaks (ca 120-130 pulss)

5 minutit kiiremini (ca 140-150 pulss)

5 minutit uuesti rahulikult

4 x 90 sek max pingutus + 90 sek hästi rahulik tõmbamine intervallid

5 min rahulikult

5 min kiiremini

5 min rahulikult

3 min kiiremini

Teen seda kolmandat ja viimast nädalat see nädal.

Pulss 130 - 140 bpm , 140 oleks nagu ideaalne rasvapõletuseks, üle selle siis treenib vastupidavust.

125-135 südamepulss on ideaalne rasvapõletus...140 on juba liiga suur! :lol:

Helmps: ma olen seda suht vähe teinud ja minu esimeseks eesmärgiks ei ole mitte rasvapõletus vaid anaeroobse töövõime tõus, aga teised, kes seda soovitavad, need vannuvad selle nimel:) Igasuguseid artiklitoestust on ka, aga hetkel ei viitsi otsida. Proovi. Tulemused pidid üsna ruttu tulema.

Edit: siin on terve kava juurdekäiva jutuga. See mille ma enne panin on siis "phase 1"

www.trainforstrength.com/Endurance1.shtml

Edited by jrx

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.