Jump to content
Sign in to follow this  
kaabel

Jõusaalide hinnad Tallinnas

Recommended Posts

Vaatasin sealt klubide alt neid jõusaale, aga pooltel kodulehtedel hindadest ei räägitagi. Sestpärast küsingi et kus jõusaalis keegi käib ja mis hind kuukaardil on ?

Edited by kaabel

Ise oleks ka sellisest asjast huvitatud, asun nõmmel ja oleks huvitatud ligidal olevate jousaalide kuuhinnast.

Kas keegi teab palju maksab jousaal nõmme suusabaasis, mis asub Trummis?

Praegu kain sõbras, paevapiletiga.

iffmees, mine uuri, mis hind seal studio 99-s on ja muidugi võid käia ka ttü spordihoones. ttü hinnakiri pole tõesti eriti ligipääsetav netis, aga minu mäletamist mööda oli üliõpilastele 400 kuu ja teistele 500. (kuid võin ka eksida) tasub kohale minna, paras väike jalutuskäik nõmmelt :P seal olid erinevatel kellaaegadel erinevad hinnad vms

Täitsa jamps nende Tallinna hindadega ikka... üldse ei saaks kuskil käia kui seal peaks elama :P

Kuidagi kummaline on kohati jah see klubide suhtumine, et kardetakse hinnakirju netti panna nagu see oleks mingi suur saladus, eriti neile kes on läinud seda teed ja aastaliitumis teenust pakuvad. Minu arvates peaks olema tänapäeval läbi neti saada kõik vajalik informatsioon, enne kui hakkad klubisse kohapeale minema. Niipalju tean, et uute klubide kuumak jääb vahemiku 800 - 1000 kr.

TTÜ-s saab tööpäevadel külastada jõusaali 15.30-23.00, päeval on TTÜ omadele kekatunnid, L ja P saab külastada 9.00-21.00. kuukaart üliõpilasele 400.- ja üksikkülastus 60.-

Coral Clubis (Saku Suurhalli taga) on klubiga liitumine hetkel 300 eek ja kuumaks 900 eek (hind sisaldab jõusaali, vabal valikul aeroobikasaali tunde, 25 meetrit ujalat, mullivanne ja saunasid iga päev 6.30 - 23.00). Vaata www.coralclub.ee

Trummi Jõusaal on väga hea,interjöör hubane,uued seadmed...jne

Hinnad sellised Kuukaart:590.- Ühekorra pilet 75.-

Aga on ka igasugu soodustusi õpilastele/üliõpilastele,päevastel aegadel jne.

praegu siis kaks odavamat mis olen leidnud on reval sport - 450 krooni ja zelluloos 550 Reval sport oleks väga halb valik ?

Guest Zz

:o

Päris suured hinnad. Ma vist ei saakski Tlinas trenni teha. Sissetulekuta õpilasele ei ole eriti reaalne selline plekk välja käia. Hea, et saan oma koolis tasuta saali kasutada. Muidugi ega selle tase jääb ka suht alla igasugust arvestust aga samas põhilised asjad saab kõik tehtud.

mina hakkasin käima Nõmme Spordikeskuse uues majas asuvas jõusaalis. Suured aknad tagavad mõnusa atmosfääri, pärast trenni on kasutada korralik ja nägus saun. Saalis on Arcomani masinad, kuid mulle need meeldivad. Praegu käib seal suht vähe rahvast, kuivõrd saal alles avati. Suvel on plussiks see, et saab eelnevalt teha metsas terviseradadel soojendusringi.

Edited by paprica

nii proovisin nii zelluloosi ja revali ära. Ei oskagi eriti muud öelda kui et Zelluloosis ilusamad naised, viisakam teenindus, sõbralikumad näod. Kuigi jah, treenida annab mõlemas.

käisin kah zellukas kuu ja nüüd revalis. zellus on tõesti naisi rohkem ja kuidagi hubasem ka. aga reval on lähemal ja hinnad samad, siis pole mõtet kaugemal käia. samas revalis on tunduvalt suurem valik masinaid, kange ja hantleid- seep see põhiline :D

Trummi Jõusaal,Nõmme spordikeskus. Peaks olema sama koht, suusarada ka seal. Kas neil mingit kodulehekulge ei ole?Kontakt nr-it?

Studio 99 Hinnakiri peaks siis olema selline et liitumine 350kr ja kuu ~600kr.

Aga seal pidi olema aastane otsekoraldus, mis mulle mitte kohe uldse ei sobi.

Edited by IffMees

kodulehte sellel saalil minu teada ei ole, mingisugune info (hinnad, lahtiolekuajad) on kättesaadav www.sportkeskus.ee. sellest Nõmme Studio99 on see Trummi saal tuhat korda parem:)

probleem siis selline, et kolin Tallinnasse elama, aga ei tea sealsetest jõusaalidest midagi.

keegi teab mis jõusaalid on Sõpruse pst 170 kandis ja mis hinnad seal ka on ??

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.