Jump to content
Sign in to follow this  
cyff

Mida arvate??

Recommended Posts

www.gnld.com/store/Product.aspx?STORE_ID=13&CATEGORY_ID=1608&NAV_CATEGORY_ID=1573&product_id=11289

mida arvate selle toote kasutamisest ehk tarbimisest?kui palju peaksin seda jooma ja palju?enne trenni ja p2rast trenni?jne

kõigi arvamus teretulnud :)

Edited by cyff

Selline firma, kes müüb oma tooteid ainult nn. võrkturunduse kaudu, ei tekita minus usaldusväärsust.

sest mul on neid kodus pakkide viisi olemas ja saaksin neid palju odavamalt.Siiamaani pole lihtsalt v6tnud neid.Kas oleks seda k6ige parem v6tta piimaga?

Tavaliselt võib võtta millega iganes, aga muidu on soovitatav kas vee või piimaga. Veega on kiirem imendumine. Võib võtta ka mahlaga. Paki peal pea tavaliselt kirjas olema, millega soovitataxe võtta.

see pole minu toodegi:D.Lihtsalt tahaksin ikkagi teada kas on mõtet seda võtma hakata.äkki vastaksite :)

Mina ei ostaks, aga see pole ju näitaja. Ja pealegi ei küsinud Sa seda ka.

Aga mida Sa kardad? Mürk ta ilmselt pole, vastasel juhul oleks selle müük keelatud. On tal mingit positiivset mõju? Ei tea. Aga kui Sul on olemas (ei pea ostma), miks Sa siis ei proovi? Kaldun arvama, et mingi mõju ikka on.

Vastasin selle GNLD (või miskit taolist) toodete kohta üldiselt. Mida täpsemalt mõtled, seda ei tea, sest toodud link ei viinud kaugemale.

copyge see link.

www.gnld.com/store/Product.aspx?STORE_ID=13&CATEGORY_ID=1608&NAV_CATEGORY_ID=1573&product_id=11289

Edited by cyff

Ma võtan jaanuaris GNLD omad ära ja vaatam kas on tulemusi näha.Pärast seda ostan endale 900g ProteinNo1 Tai Kane oma.325eeku 900g eest on üsna mõistlik hind hea toote eest.Aga öelge need inimesed,kes tarbivad ProteinNo1'te,mida te arvate sellest tootest ja kommentaare toote kohta. :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.