Jump to content
Sign in to follow this  
shreku

jamad kreatiiniga

Recommended Posts

Alustasin kolm päeva tagasi kreatiini tarbimist. See aga tähendab, et praegu on küllastus faas. Probleem tuleb aga sellest, et jäin teiselpäeval haigeks. Kas peaksin edasi tarbima või võiks alustada uut küllastumisnädalat kahe nädala pärast. Vahepealse nädala jätaks puhkuseks ja see nädal enam jõusaali ei teeks(sellisel juhul)

Pole mõtet seda haigena õgida ja see laadimise värk on minuteada mõttetu , viimased asjad, olen lugenud selle kohta lükkavad selle laadimise ja kuuride asja ümber. Parem ära laadi ja sööd selle võrra kauem , lihtsalt piisavas koguses , ülejääk läheb nagunii peldikusse.

minu arust ei ole miski mõttetu, kõik on millegi jaoks kasulik, ja käitu kõigega nii nagu sinu sisetunne ütleb:):ph34r:

midagi ei ole m6ttetu...jäta lihtsalt praegu pooleli ja kui terveks saad siis v6ta edasi...

Oleneb kaua haige oled. . praegu on sul alles algus ehk siis võid vabalt katki jätta kuni tervekssaamiseni ... muidu aga võid edasi laadida seni kuni haige ... kreatiin talletub lihtsalt organismi ... seniks kuni terve oled suht ....

Kunagi jõutõstmisega tegelemise ajal panin ühe purgi kinni nii, et vaid ennem trenni 5g ja nii kaua kuni 500g otsas. Trenniga väsisin vähem. Karbil ju kirjas puhta 2g päevas. :ph34r: Aga eks see mõeldud tavainimese kogus. Kui aga natuke treenida, siis kasutavad lihased seda rohkem ja siis võib ka see 5g ära kuluda.

Ei hakka uut teemat tegema ja otsingus ka midagi ei leidnud.Et siis oleks soov osta kreatiini.Olen jõusaaliga tegelenud 4 kuud.Mis kreatiini ise soovitate??

ma mingi spetsialist küll ei ole, aga haigena ma küll ei võtaks seda, saa korralikult terveks, taasta enamvähem vorm tagasi ja siis võta ilma laadimiseta :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.