Jump to content
Rihostern

Pilt !

Recommended Posts

Kaalun 63kg pikkust on ~176cm ja õlavarreümber mõõtu täpselt ei oska öelda .

Muidu tahtsin selle teema alusel teada saada kas on mõtet osaleda järgmistel toimuvatel võistlustel või peaks veel kannatama võistlustega :ph34r:

tore poiss ja jätka intensiivses vaimus pöörates tähelepanu trapetsile,usu mind anna talle ikka korralikult valu! ja muideks kuskil siin oli ka hää artikkel trapetsi piinamisest.

tegelikult terve selg vajab ikka üsnagi suurt tähelepanu,pildilt küll vaatan et käsivartele oled pühendunud rohkem

Edited by builder

tglt olen seljale pööranud päris suure tähelepanu aga trapsetsit peaks küll veel kõvemini piinama :ph34r: ma teen varsti uue pildi kus selg paremini näha

Kuid Kas on mõtet osaleda järgmistel VÕISTLUSTEL ?

Edited by Rihostern

tglt olen seljale pööranud päris suure tähelepanu aga trapsetsit peaks küll veel kõvemini piinama :o ma teen varsti uue pildi kus selg paremini näha

Kuid Kas on mõtet osaleda järgmistel VÕISTLUSTEL ?

Loomulikult on mõtet. Ega see Eesti noorte tase hetkel nii väga kõva pole niiet tule muidugi võistlema. Lisaks veel selle, et väga suur võimalus on medal kaela saada :ph34r:

15 aastase kohta normaalne areng ja noortega võid kevadel küll võistelda ja ennast proovile panna. Saad palju kogemusi ja motivatsiooni asjaga tõsisemalt tegelema hakata. Kindlasti harjuta poseerimist ja uuri võimalikult palju materjali erinevatest Eesti võistlustest ja viimaste võistluste noorte taset- nende tugevaid ja nõrkasid külgi!

EDU!

Tänud kõigile kes avaldasid arvamust !

Järgmiste võistulusteni on veel natuke aega ja selle ajasees saab veel vormi parandada

küll ! Kui nüüd võrdlen enda vormi enda klassikaaslastega siis on vahe suhteliselt suur !

Nii siis seal pole mõtet ennast kellegiga võrrelda ja otsustan siis järgmistel võistlustel osa võtta . Kuna esiteks saab palju kogemusi mida mujalt ei ole võimalik omandada ja kui siin pilti on kommenteeritud ainult heade sõnadega siis peaks olema põhjust küll :ph34r:

Edited by Rihostern

15 aastase kohta suht kõva tase.

Peab mainima et biitseps,triitseps,õlg on päris arenenud.

Aga jah rinda peaks võibolla rohkem arendama? Või on asi tingitud vaatenurgast.

Aga jah,edu treeningutel.

Makaveli

Biitseps ja triitseps võiksid olla natuke suuremad, aga 16 aastase kohta väga hea.

Kuid jah, mis ma ikka targutan, ise olen 17 ja biitseps on sinu omast lahjem. Palju ümbermõõtu on ka?

Edited by Eastsider

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.