Jump to content
Sign in to follow this  
6llekas

aidake väheke :)

Recommended Posts

olen 16 ja kaalun 80 kilo, pikkust on 183cm ja teen üsna aktiivselt sporti aga kurat õllekas ei taha kuidagi eest ära kaduda. Soovitage midagi. Mul selline tunne ka, et toitun valesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

183 cm ja 80 kg... Oleneb palju sellest 80-st on lihaseid. Kui teed sporti, siis ilmselt on Su kaal vs. pikkus normis.

Ma järeldan selle toodud info põhjal, et sööd ühe korraga palju.

Näiteks sööd ühe prae asemel kaks (sellega ei maksa end petta, et võtad järjest suuremaid taldrikuid ja paned sinna suuremaid kuhjasid). Taolisel juhul aitab see, kui sööd sama koguse toitu kui seni, aga jagad selle lihtsalt rohkemate toidukordade vahel ära. St. et kui hetkel sööd kaks korda päevas, siis kasulikum oleks kui sööd 3 või 4 korda päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlema hakka toitumisest, paar kilomeetrit jooksu (enne hommikusööki) vähemalt kolm korda nädalas+väike võimlemine, kõhulihaseaharjutused, hommikuks müsli, putru, või cornflakes ja õhtul ära 4h enne magamaminekut enam söö, muidugi küpsised, piparkoogid ja muu selline kraam -kõvasti limiteerida, jõulupraega ja muu rasvasega püüa ka tagasihoidlikult käituda.

Kindlasti on abiks tööriistade all olev kaloriarvesti!

Edited by leopold

Share this post


Link to post
Share on other sites

s..gi pole sul trennist kasu kui jätkad valesti söömist,isegi kui tapad trenniga ära.parem istu kodus ja ära tee midagist ja söö öieti ,sis kah ei kasva köht edasi. teaduslikult töestatud ammu-ammu ja ka praktiliselt.kungi ma vaatasin meest piltidel kes selle triki tegi ära ,et nuh vöttis ikka megalt juurde kaalust ja teatud ajaks vöttis algse vormi tagasi. tunnen kaasa inimestele kes ei väärtusta enda keha ja toitu mis neile antud on

Edited by builder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saalis käies ju treenid kõhulihaseid...ütled, et oled aktiivne...

Tervis korras? Kui jah, siis saad toiduga rohkem kui kulutad. Kasuks toitumise korrigeerimine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aga nuuh käin ka jõusaalis vaikselt aga mis harjutused mulle kasulikud oleksid, et kõhust lahti saaks, siis saaks juba edasi mõelda...

Kõhust üksinda on võimatu lahti saada

St. Rasva pole võimalik põletada piirkonniti..

Rasv põleb ülekeha..

Share this post


Link to post
Share on other sites

to 6llekas: Kui sa nüüd ainult müslit ja jogurtit sööma hakkaksid, siis jääksid ilmselt nälga. Ega minulgi võistlusväliselt seda kõhulihase kuju eriti näha ei ole ja selline õhuke polstrikiht teeb visuaalse vormi suhteliselt pehmeks. Kui ma nüüd jälle hakkan ennast kevadeks võistlusvormi ajama, siis selleks, et lihased hästi nähtavale tuleksid, teen rida uuendusi nii igapäevases toitumises, treeningprogrammis kui ka toidulisandites. Treening muutub väga intensiivseks, toidulisanditest kasutan põhiliselt Protein no 1-e ja tavatoitumisest võtan välja soolad, rasvad ja piiran ka süsivesikuid. Siin on küll sellest ka varem juttu olnud, aga pidasin vajalikuks seda teemat natukene põhjalikumalt lahti seletada. Nagu siin juba eelpool öeldi, ei ole see legend, et treenid ainult kõhulihast ja vorm tuleb, absoluutselt õige. Treenima peab ikka üldfüüsiliselt, mitte ainult üksikuid piirkondasid!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×