Jump to content
Sign in to follow this  
marks

rasvapõletamine

Recommended Posts

Guest the nutty professor

Rasva on kõige tõhusam "põletada" treenides madala intensiivsusega pikemat aega. Treening ei tohi võtta hingeldama, sest rasva "põletamiseks" on vaja piisavalt hapnikku. Kui inimene hingeldab, siis põlevad enamuses süsivesikud ning rasvaprotsent väheneb visalt. Välja pakutud koormuse variantidest jääb õige tavalise kõndimise ja kiirkõnni vahele. Selleks, et rasv põleks, peab treening kestma vähemalt 30 minutit, sõltub inimesest, kas ta jõuab tund aega kiirkõnnil liikuda. Õige tempo on võimalik leida pulsimõõtja abil, Ott teab seletada.

Guest the nutty professor

1 g rasva annab 9 kcal. 1 kg rasva põletamiseks tuleks kulutada 9000 kcal. 5% rasva 80-kilose mehe puhul on 4 kg. 4 x 9000 kcal = 36 000 kcal. See on võimalik maha saada nädalaga? 24 tundi 7 päeva järjest ellipsil?

Guest m.

Mina olen saanud päris häid tulemusi stepperil. Abiks olen võtnud "Ripped Fast 2" rasvapõletaja.

http://www.arcoman.ee/kardio1.htm See ei ole mingi imemasin, maha saab kaalu kõige aeroobsega, isiklikult mõjus see tõesti sigahästi. (tegelen ka pikamaajooksuga, kuid seda masinat pean efektiivseemaks sest võimaldab pikemajalist rasket aroopset ka raskematel meestel, kellel muidu lihtsalt liigesed alt veaks, siin saavad kõik 4 jäset liikuda)Isiklikult kasutasin ka suurt koormust(1-2h, 10level,kiirus63-3Xnädalas)Kaloriarvestaja masinal paneb puuse(koormuse tõstmisel-kalori arvestus jääb ikka samaks). Veendunud olen süsteemis sellepärast, et samas mõõtsin pidevalt rasva %. Kokku kukkus 32lt 4,5le ja seda paraleelselt jõusaali ja loomulikult korraliku toitumisega, näljutamine kaalulangetamisel on vale. Aaa jaa üks mittevähetähtis aspekt on veel kogu kaalulangetuse juures-tahtejõud. Usun küll, et seda ei saa teha nn. kampaania korras-suveajaks jne, vaid võtta sport eluviisiks ja ime toimub märkamatult...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.