Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Kuule see on siin ju vend vähi teema.Sa oled kõik oma iidolid segamini ajanud.Proovi konsentreeruda.Vend vähjale ja teistele häid pühi !

Kuidas siis vana aastat kokku võtame? Tegelikult on mul üks mure ka.Olen kuulnud erinevaid versioone sinu hea vormi saavutamise saladustest. Oled ise väitnud,et võtad ainult kreatiini.Isegi võistlusväliselt ei ole sa eriti vormist väljas.Mida ise ütled dopingukahtluste kohta?Kas on sinu esinemist ka kevadel jälle oodata?

Täitsa lõpp!Ongi kõik,aasta läbi.Soovin kõigile omalt poolt kõva aastalõputralli ja kallis rahvas,ärge külmetage!Homme öösel peaks päris külm olema.Vend vähk!Ootame sind uuel aastal kindlasti lavale.Hoia lipp kõrgel.

Head aasta lõppu ja toredat uut aastat vend vähile ja kõigile teistele.Vähk!Kas võtad veel vanal aastal siin sõna?Ka õde tervitab armast vähki.

Kallis rahvas.Ei hakka siin aasta viimasel päeval mingite dopingujuttudega võitlema.Muide,Obinitsa poiss tegi Urmas Otile ära!Soovin kõigile head aasta lõppu ja uue aasta algust!Kohtume uuel aastal!

kas täna veel saab soovida,aga soovime siis lihtsalt kõigile suuri muskulaid.Ja vend vähk,sa peaksid hakkama raamatut(luuleraamatut) kirjutama!

Ei saa vist enam uut aastat soovida,soovin siis head vana aasta lõppu! Aga enne lõppu tahaks veel vähki kevadel ja sügisel laval näha.Keda soovin kevadel karikavõistlustel laval näha mina?Muidugi VEND VÄHKI!

Kas oled uue aasta võistlemise graafiku juba kokku pannud?Millal sa meid jälle üllatad oma esinemisega?Siin oli juttu dopingu kasutamisest ja vana aasta viimasel päeval sa sellele küsimusele ei vastanud.Äkki teed seda nüüd?Juubeliõnnitlused ikka ka.

Ma isiklikult arvan,et Eestis pole ühtegi sellist kulturisti,kes poleks dopinguga oma karjääriaja jooksul kokku puutunud.Jah,võistluspäevaks võivad nad tõesti puhtad olla.

Ei tea,palju siin teemas rahvast käib?Sellise dopingujutu peale oleks ju Oti ja Kalmuse leheküljel juba päid lennanud.Jah,see dopingujutt on paljudele pinnuks silmas.Ma ise ei julge sellel teemal midagi öelda-ei ole spetsialist.Vend vähi üleskutse on asjalik.kes kahtleb,sellel on ju reaalne võimalus uurida,et mis värk on.

Mina ei tea,palju siin teemas rahvast käib,aga vend vähki ei ole Revalis juba pikalt näha olnud.Kas mees on mõnesse teise saali üle kolinud?

Jah,pean tunnistama,et olen Tartus.Veebruari alguseks selgub,kas mind kantakse töö asjus Tartusse üle või ei.Kui teada saan,eks ma annan siis kõigile kõva häälega teada!

Kahju kui Tallinnast minek peaks olema,aga samas suur rõõm Tartu tegijatele.Tõsiseid tegijaid oleks seal siis sama palju kui Tallinnaski ja oleks oodata kõva konkureerimist Tartu ja Tallinna vahel.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.