Jump to content
carter

trenn mitu korda päevas?

Recommended Posts

Võib küll,aga see eeldab väga põhjalikku treeningplaani koostamist.

Edited by OldMan

Ei hakka uut teemat alustama.

Suvel on palju aega trenni teha , mõtlesin hakata kasutama umb. taolist kava nagu Jay'l või mõnel teisel PRO'l , ühesõnaga näiteks rind hommikul , triitseps õhtul jms. Kuidas suhtute sellesse? Vanus 16 , kaal 89-90kg ja treeningkogemust on juba 2-3 aasta jagu.

ise kasutasin ka kunagi seda varianti, et 2 korda päevas. Mõjus väga hästi. Jõunäitajad ja kehakaal suurenesid kiiresti. Soovitan kulturismitrenni inimestele seda varianti vahel proovida, kui ainult aega leidub nii palju.

ise soosin seda väga! käin 5-t aastat praegu ja see kui saab ühele lihasgruppile pikemalt pühenduda annab hea tulemuse ainult üle ei tohi teha!

soovitaks et konsulteeri mõne treeneriga et kuidas seda metoodikat paremini rakendada!

Tegin umbes aastakese tagasi hommikul-õhtul trenni. Tulemused paranesid jõudsalt, aga mingi hetke väsis keha ära ja siis loobusin sellest.

Erxs kaua vastu pidas organism, enne kui ära väsis,??

A on ju räägitud mitu korda siin ületreeningust, lihased peaks puhkama ca 72 tundi. sellise programmiga ei ole ju sellisest puhkamisest juttugi!!? ;)

Suvel on palju aega trenni teha , mõtlesin hakata kasutama umb. taolist kava nagu Jay'l või mõnel teisel PRO'l , ühesõnaga näiteks rind hommikul , triitseps õhtul jms. Kuidas suhtute sellesse? Vanus 16 , kaal 89-90kg ja treeningkogemust on juba 2-3 aasta jagu.

Vaata minu eelnevat postitust sinu omale.

Edited by OldMan

olen ise ka mõelnud suvel nii teha, aga see nõuab väga suurt tähelepanu trennile ja puhkusele. suvel nii palju ringi kargamist, et jäi ära. pead korraliku toitumiskava tegema ja soovitatav oleks päeval üks uinak teha kahe trenni vahel. usun, et selline 2x päevas trenn võib päris hästi mõjuda arengule, kuid ainuke miinus ongi see, et peab jälgima väga täpselt oma taastumist jne.

Tere, ei hakka oma küsimuse jaoks uut teemat tegema. Treenin tihti 2x päevas (1x jõutrenn 1x kardio), nädalas on üks kuni kaks puhkepäeva, hetkel on käsil rasvaprotsendi vähendamine. Küsimus on toitumise poole pealt. Kui ma tegelen rasvaprotsendi vähendamisega, siis kui suur mu kalorivajadus oleks trennipäevadel? Pikkus 176 cm, kaal 66 kg.

Tere, ei hakka oma küsimuse jaoks uut teemat tegema. Treenin tihti 2x päevas (1x jõutrenn 1x kardio), nädalas on üks kuni kaks puhkepäeva, hetkel on käsil rasvaprotsendi vähendamine. Küsimus on toitumise poole pealt. Kui ma tegelen rasvaprotsendi vähendamisega, siis kui suur mu kalorivajadus oleks trennipäevadel? Pikkus 176 cm, kaal 66 kg.

Pole aimugi. Löö oma menüü kaloraaži numbrid kokku ja vaata kas kaal langeb või mitte. Kui mitte, siis võta vähemaks.

Edited by Archangel

Aa, ma senimaani olen kaloraaži hoidnud 1600-1700 juures, toimib küll.. Tasa ja targu, aga siiski toimib. Küsisin lihtsalt selle pärast, et mõtlesin, et äkki peaks kaloraaži suurendama kui trenni väga palju teen, et liiiga palju lihast ei kaotaks. Aga siis toimin sama moodi edasi, Suured tänud! :)

Edited by Ansjuu-

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.