Jump to content
Sign in to follow this  
rott

Keha kogu eluks.

Recommended Posts

Niisiis, ons keegi seda raamatut lugenud ja oskab kommenteerida äkki?

Ostsin raamatu ja lugesin samal päeval ka läbi, iseenesest põhimõtted ja -tõed on seal õiged,ka autor peaks minu andmete kohaselt vana kulturist olema. Silma hakkas aga raamatu paksuse kohta hämmastavalt vähe KONKREETSET trenni ja toitumisjuttu ja proportsinaalselt väga palju psühholoogilist "häma".

Iseenesest leidsin sealt siiski innustust proovimaks see programm läbi teha. Lubatakse tulemusi 12 nädalaga.

Nüüd ootaksingi head nõu ja ehk ka soovitusi,neile,kes sellest programmist midagi ei tea,lisan ülevaate. Ametlikud koduleheküljed www.bodyforlife.com ja www.eas.com sisaldavad ainult säravat reklaami.

Niisiis - trenni tuleks teha programmi kohaselt järgnevalt - 3 korda nädalas intensiivselt jõusaali 42 minutit korraga,üks harjutus per lihas(grupp), 3 korda nädalas hommikuti 20 minutit aeroobset (jooks,ratas) + 1 päev nn "söö ja tee mida tahad" päev ehk cheat day.

Toitumise koha pealt on välja toodud nn lubatud toidud millest mõni meie oludes küll raskesti hangitav kuid asendatav ja Myoplex toiduasendaja,selle asendaksin tema kalliduse tõttu pigem amazoni poes saada oleva Tai Kane GP WHey drinkiga (kas sobib?)Sööma peaks iga paar tunni tagand 6 korda päevas.

Olen juba alustanud (esimesed päevad :P ) ja tahaks teada kui olen ette võtnud tühja töö. ;)

Mis sa arvad miks see raamat üldse kirjutati??? Minu arust see 20 min. intensiivne treeningul ei ole mõttet kuna ta ei arenda veresoonkonnastikku eritit võrreldes areoobsega. Ja tõesti konkreetsust on vähe - Kahjuks. 12 nädalaga pole mingi probleem vormi saada. Ise lugesin seda raamatut kohe päris põhjalikult 2 aastat tagasi.

Miks kirjutati?Kuna ta on kirjutatud ameerikas ja ameeriklastele - ülekaaluliste kantsis -

siis on ju loomulik mõelda,et asi on lihtsalt järjekordne äriplaan.Iga vähegi intelligentsem indiviid suudab seal maal ära kasutada neid,kes oma rumalusest ja meeleheitest haaravad kinni igast õlekõrrest.Iseenesest jätab see kirjutis mulle suhteliselt hea mulje ja soovin lihtsalt asjatundjamate arvamust ja soovitusi.Aitäh

Kui ma veel õigesti mäletan, siis raamatu autoridtel on selles firmas osa, mis Myoplex-i ja muud seda kraami toodab (ma täpselt ei mäleta kuidas see sõnastatud oli aga vist järgmiselt: Minu firma toodab Myoplex-i - selle lausega oli mõeldud lugejatele kinnitada Myoplex-i kasulikkust kaalu alandamisel ja muidugi taastumisel. Mõelge Lamborginile, mis auhinnaks läks! Sa peaksid võtma 2 harjutust samale lihas gupile kuna lihas on treeningu alguses tuim. Tead võta raamatukogust raamat: Jõu, ilu ja tervise anatoomia ja hakka kombineerima endale harjutusi kavva. Sellel kaval x kg 12 kordust, x kg+ y kg (~5 kg). Ei ole mõttet, kui rasva alandamine on fookuses siis küll jah on ta omal kohal aga max. jõu arendamisel eeikohe kindlasti mitte...mina seda ei kasutaks. Aga kindlasti võim ma kinnitad, et see suurendab silmaringi ja lollimaks ma selle lugemisest ei läinud. Paraku on juba sport ja sporditeooriad vastu olilised.

Selge,uurin asja, üks küsimus veel,mõtlesin,et peaks seda programmi täiendama lisa proteiiniga,kas on hea mõte?Originaalis ei räägita sellest midagi,aga ise mõtlesin,et peaks.Näiteks võtmiseks kohe peale jõutrenni.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.