Jump to content
Sign in to follow this  
prikull

Kui kaua?

Recommended Posts

kui kaua peab ühe kreatiini kuuri vahel vahe olema et järgmine teha?Ma mõtlen et kui praegu on Satur8-aga kuur pooleli siis kui kaua pean ootama et Cell-techiga kuur teha???

Ette tänades.

Kui pausi mitte sisse teha võib nii juhtuda, et organism harjub ära sellega et talle koguaeg seda ette söödetakse ning kui enam ei tarbi, ei taasta organism ennast ära st ei hakka enam ise kreatiini tootma. Satub sõltuvusse.

N ojah, eks igaühel ole oma allikad, kust mingit infot saadakse. Vöib tsüklitena vötta, aga ei pea, arvan mina. Loomulikult vöib teha mingi aja tagant pause, aga see 3 kuud vötta ja 3 kuud mitte on jama mu arust. Vöid vabalt pikemalt vötta ka, midagi ei juhtu, ainult tulemused paranevad.

Olen kah kuulnud et kreatiini puhul tarbitakse seda kuuridena.

Koguaeg seda tarbida ei tasu.

Endal kogemused puuduvad.

Edited by netz

Kreatiiniga alustajatel tasub jah kuuridena teha. Need kes on juba aastaid teda tarvitanud, pole enam kuuridena mõtet teha kuna lihtsalt seletades on organism temaga nii harjunud, et kuuridena ei avalda kreatiin enam mingit märkimisväärset mõju. Tänu sellele tarvitatakse teda aasta ringselt, väljaarvatud vahetult enne võistlusi.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.