Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Huviline

Rumal algaja tahab end harida :)

Recommended Posts

Guest Huviline

Tervitus!

Olen 21-aastane noormees. Kaalu 97kg ja pikkus 183cm. Nagu ilmselt miljonid inimesed siin maailmas, andsin minagi aastavahetusel suure suuga lubaduse, et ajan end sel aastal vormi. Nüüd kuu aega tagasi astusin kaalule ja pidin ära minestama. Võrreldes viimase korraga, kui kaalul käisin (suve lõpus), oli lisandunud veel oma 8kg. Mis siin salata, tudengielu on teinud oma töö. Palju pidutsemist, vähe liikumist ning üldsegi mitte füüsilist trenni.

Kaks nädalat tagasi otsisingi oma spordiriided kapist välja ning hakkasin pihta. Käin 4x nädalas jõusaalis ning 2x nädalas jooksmas/ratast sõitmas/rullsuusatamas. Olin juba unustanud, kui hea enesetunde füüsiline koormus annab. Tulemusi on ka juba näha, biits on rohkem punnis ja kõhuke on kuidagi väiksem. Kaalu langenud 2kg. Kunagi käisin personaaltreeneriga jõusaalis, seega teen mälu järgi harjutusi. Igakord teen läbi nii ülakeha kui ka alakeha, aga erinevate harjutuste moel. Toitumise osas alkoholi ei tarvita enam. Joon ainult vett. Rämpstoitu ei söö. Kasutan kunagi ostetud Erik Orgu menüüsid ning vahel ostan rimist/selverist valmistoitu, kuna ise valmistamine võtab hulga aega ning ega väga ei viitsi ka. Magusa suhtes on mul suur nõrkus, kuid siiani olen suutnud piirduda tumedašhokolaadi ning puuviljadega vahepaladeks. Loodetavasti pean vastu.

Küsimusi on mul hoopis toidulisandite kohta. Foorumis on igasugu materjali ja nõuandeid, kuid leidsin, et annan ülevaate enda treeningutest ning ehk keegi oskab vastavalt sellele vastata. Nimelt pole ma elu sees ühtegi toidulisandit kasutanud. On jäänud mulje, et need on vaid kulturistidele ja kulturistideks pürgijatele. Kaalulangetamise ja KERGE lihaskasvu eesmärgil pole selles väga mõttet näinud, kuid pean end selles vallas lolliks ning loodan teie abile.

Ühesõnaga, kas oskate nõu anda, kas/mida/kui palju/miks mina oma treeningute juures kasutada võiksin/peaksin? Igasugused muud nõuanded on ka loomulikult teretulnud. 

Tänades. 

Arvuta välja, palju tarbid/kulutad. Kui jääb puudu siis vaata kas saad selle päristoiduga asendada. Kui ei saa või muud põhjused siis osta lisandeid.

Muud mõtet ma ei näe. 32g valku pulbrist ei ole parem kui 32g valku kohupiimast.

Guest laborirott

Minu kombo: Whey proteiin, creatiin, testobooster, fatburnerid, tribulus, arginiin, beta-alaniin, massilisaja! Välja näen nagu elajs!

7 tundi tagasi, Guest laborirott ütles:

Minu kombo: Whey proteiin, creatiin, testobooster, fatburnerid, tribulus, arginiin, beta-alaniin, massilisaja! Välja näen nagu elajs!

Tulevane Mr.O ? :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.