Jump to content
Sign in to follow this  
Mikk9

Fitness ja kulturism Sportlios

Recommended Posts

Tere,

Olen Mikk ja olen Sportlio.com asutaja. Ka Ott Kiivikas on palju mõtteid andud ja abistanud nii, kuidas võimalusi olnud. Tema soovitusi arvestades saavad nüüd fitnessi ja kulturismiga tegelevad sportlased Sportlios oma saavutusi, sponsoreid ja kõike sellega seonduvat näidata.

Sportlio proovib omaltpoolt ka aidata reklaamida sportlaseid. Näiteks enne võistluseid teeme oma FB lehele postituse osalevate sportlaste kohta ning lisame sinna juurde muu informatsiooni võistluse koha.

Kellel on huvi enda tutvustamisel Sportliot kasutada, siis registreerida saab www.sportlio.com/register või niisama teisi sportlaseid vaada www.sportlio.com/athletes

Tulemuste lisamine ja profiili loomine:

Spordiala kategooria – Bodybuilding&Fitness

Spordialad (Event) – Bikini-fitness, Bodybuilding, Bodyfitness, Classic bodybuilding, Fitness, Mixed pairs, Physique

Profiili loomisel on 3 sammu (3 steps). Peale mida kuvatakse sportlasele tema profiil sisestatud informatsiooniga. Alles siis on võimalik sisestada tulemusi „Add now“ nupust.

Sportlane peaks oma kategooria märkima ära profiili luues „step 2“ juures olevas lahtris „main sport“ või „Bio“ all välja tooma. Kui esialgu unustatakse see märkida, siis saab kõike hiljem muuta/lisada profiili.

Kui esimene tulemus on sisestatud, siis ilmub „personal bests“ alla graafik 1 sisestadud tulemusega. Seal juures on pisikene sinine ring kus keskel 3 valget täppi (selle ikooni abil muuda/lisada informatsiooni). Selle icooni peale klikkides saab sportlane sisestada kogu karjääri jooksul osaletud võistluste arvu ning maailma edetabeli koha. Hiljem lisatud tulemused liidetakse graafikule juurde.

Sportlasel on võimalik siduda Sportlio profiiliga ka Twitteri ja FB konto. Tehes positust Sportliosse kopeeritakse postituse sisu ka seotud kontole, FB ja/või Twitteri omale. Seda saab teha „Account settings“ > „Linked accounts“.

Profiili paremal servas on „Add new sponsor“, mis võimaldab sportlasel oma sponsoreid/toetajaid näidata. Vajutades nupule avaneb uus aken ja seal tuleb sisestada ettevõtte logo, nimi ja veebileht. Seejärel lisatakse logo profiili.

Oleme tegutsenud 1 aasta ning igakuiselt külastatakse meid 15 000 korda. Hetkel on põhikasutajateks kergejõustiklased ja ujujad. Põhjus oli selles, et 8 kuu jooksul Sportlio loomisest said ainult nemad tulemusi lisada. See oli testperiood, kus nägime ja arendasime lehte.

avaleht.PNG

sportlased.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×