Jump to content
Sign in to follow this  
karolinameus

Tervislikud alternatiivid rämpstoidule

Recommended Posts

Tere :)

Usun, et ma ei ole ainuke, kes on sattunud olukorda, kus pidin valiku langetama kalorite rohkema ja kahjulikuma eine peale ainult selle pärast, et muud alternatiivi hetkel ei ole menüüs olemas.

Iga kord, kui tahaks magusat mõtlen, MIKS ei ole olemas kättesaadaval tervislikke kooke? Jah, alati saab teha ise, kuid kas ei ole piisavalt aega, ei viitsi, väsinud või siis ei hakka ainult endale seda kooki tegema kuna tulemuseks on see, et ise söön ka kogu selle koogi ära.. :rolleyes:

Oleksin väga huuvitatud, kui paljud samuti usuvad, et Eestis võiks olla take-away restoranides, tava restoranides, kohvikutes, tanklates, jne rikkalim valik tervislikke alternatiive, mis ei oleks kahjulikud ega tervisele ega figuurile? ning Kui paljud läheksid kaasa tervisliku valmistoidu soetamisega, kui see oleks maitsev, tervislik ning lihtsalt kättesaadav?

Tänud!

Parimat,

Karolina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin on ju sada vabandust. Et ongi nii, et täiesti vältimatu on minna sinna tanklasse, täiesti kindlasti PEAB sealt koogi ostma ja siis on kõik teised süüdi, et ostad sealt selle koogi ja ära sööd?
Ja mida tähendab, kahjulik eine? Mis teeb selle koogi kahjulikuks? Et seal on see suhkur? Kui seal ei oleks sees suhkrut, siis oleks see ju võileib?
Ja kui ei ole viitsimist või oled väsinud, siis jäta see kook tegemata.

Figuurile ei tee ükski kook midagi, kui süüa seda mõistlikes kogustes. Kui sa piisavalt liigud, siis üks väike kook küll liiga ei tee. Keskmise koogilõigu kaal on ju max 100g. See võiks küll ära mahtuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaevalt, et see teema nii suurt diskussiooni saab, et nelja postitust korraga vajas...

Aga see selleks, ma väga põhjalikult ei oska kommenteerida, kuna pole selle probleemi ette sattunud - olen enamasti ikka toiduhankimisega hakkama saanud.
Tanklates on näiteks üpriski suur valik, on igasugu värskemaid asju, beebiporgandeid ja suur valik erinevaid võileibu.
Tavarestoranides on suur valik suppe ja salateid ja ka liha lisanditega (ei ole ainult magustoidud). Sama ka take-away restoranides, kus enamikes on mingi liha/munaga võileib või salat valikus.

Aga noh, kui oleks veel tervislikum alternatiiv lihtsalt kättesaadav (mõistliku hinnaga), siis kindlasti valiks ka seda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võiks ju olla mingi extra special fitness kohvik kuskil, a võib ka mitte olla, sest pmtslt igal pool on võimalik teha tervislikumaid valikuid. Kodus saad teha nt valgupannkooke ja neid on lihtne kaasa ka võtta. Koogid on head, vahel ikka tasub süüa ja proovida uusi maitseid ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×