Jump to content
Sign in to follow this  
Guest wazzaaa

Toitulisandid reisile kaasa

Recommended Posts

Guest wazzaaa

Hlo

Kindlasti on siin palju selliseid treenijaid, kes lennureise ette võtavad ning oma igapäevast toidulisandite kupatust kaasas veavad.

Kuna plaan on puhkusele minna ning seal ka trenni teha, siis oli plaan mõned taastuspulbrid + vitamiini kaasa võtta.

Palun jagage kogemusi, kuidas pagasikontrollis antud asjadesse suhtutud on? Originaalpakendid on tihtipeale suured, reaalselt läheks vaja vast 5-6 päeva jagu.

Aitüma vastajatele

Ma sõidan suht palju ja valdavalt ikka võistlema ja siis on alati kaasas lisandid + erinevad kapslid (küll vitamiinid + mineraalid jne). Nende jaoks on olemas mõnus karp billbox: http://fitshop.fitness.ee/47/0/readmore/658/Pillbox-tabletikarp/ (sinna on mugav eri sahtlisse erinev kapsel panna). Pulbrid valan ümber väiksemasse purki (tavaliselt on selleks mõni tühi kreatiinipurk vms tops kuhu vajalik kogus ära mahub, lühema sõidu puhul Smartshaker, seal all nii amino kui valgukoguse jaoks paras koht olemas : http://fitshop.fitness.ee/seikerid/0/readmore/1023/Gunsmoke-smartshaker/

Kui ei ole vedelik ,siis võib vabalt see olla nii käsipagasis kui üldpagasis. Mingeid probleeme ei ole siiani üheski turvakontrollis olnud nendega ja reisinud olen üle maailma. Head reisi soovides!

Ma reisin ka palju ja lennukiga tööle. Alati võtan kinnised pakid pulbreid-tablette kaasa. Ei ole mul vaja võtta seda riski, et istuda pokris nii kaua kuni vennad analüüsivad, mis valge pulber see mul seal ikkagi on. Eks nad võivad seda niigi teha.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.