Jump to content
Merkuur123

algus - nõuandeid

Recommended Posts

Tere. Nimelt olen 24 aastane neiu. 166cm pikk ja kaalun 61 kg. Bmi on normis aga keha rasva protsent veidi üle normi. Varasemalt olin treeninud kogu elu kuid viimased 4aastat pole üldse liigutanud. Suurim eesmärk on kaotada nö pekki kõhult ja reitelt ning kasvatada tagumikku suuremaks ja pringimaks sest see on mul tõesti olematu ja seda kõike rindade massi kaotamata. Jah ma tean et päris nii need asjad ei käi kuid äkki on mõningaid soovitusi siiski. Eilsest hakkasin ka spordiklubis käima ehk harjutusi soovitada? Kas peaks ka individuaalse toitumiskava tellima? Hetkel olen näpunäiteid võtnud sõbranna omast, kes on sama kehakuju ja suhteliselt sama kaaluga.

Kõik ideed on väga teretulnud !:-)

Kõige lihtsam soovitus - Hakka korralikke kükke (mitte veerandkükke) ja väljaasteid tegema. Saad ilusa ümara tagumiku.

Tööriistad - Harjutustepank - seal on veel mitmeid tuharaharjutusi, aga KÜKK on ja jääb Nr.1 ;)

Edited by martinkink
  • Upvote 2

Aitäh. Kas mõni nõuanne ka kõhule?:-)

Kui pepuke hakkab juba ilusaks minema, kaob see kõht ka ära. Niiöelda üldpildis jääb see kõhuke varju, sest see tuhar võtab kõik fookuse enda peale. Otseselt kõhult sa rasva kaotada ei saa, rasvakadumisega kaotab ka rinnaümbermõõt.

Mina seaks sihiks tuhara vormimise. Samas ära unusta ka ülakeha, sest keha võiks ikka "korras" olla. Ja ära raskusi karda. Tuharad armastavad raskusi ;)

Edu treenimisel :)

Tavalisest kükist on suht lihtne tuharat välja lülitada.Panen siia top 5 harjutust, mis on minu jaoks kõige effektiivsemad - esimesed kaks isoleeritud.Kindlasti

peaks neid raskusega tegema ( oleks kena, kui keegi treener sulle need ette näitaks ).Alguses võid neid ka tühja kangiga või keharaskusega teha ...Pakun, et neid harjutusi tehes kaasnevad ka kõhulihased ;)

1) Hip Thrust
2) Glute Bridge
3) Front Squat
4) Back Squat
5) Good Morning
A.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.