Jump to content
Guest Kelis

probleem trenniga

Recommended Posts

Guest Kelis

Selline probleem, peale lapse sündi lõid kehas hormoonid tasakaalust välja ja kaal tõusis 50 kg 75 kiloni. (pikkus 160cm) Nüüd siis pindutan et kaalu taastada, 14 kuud olen nühkinud saalide vahet, cardio 4 korda, jõud kord intervalliga 5 korda nädalas 1,5 tundi korraga. Keskohast läinud 12 cm, rind -8, muu sama. Kalori sissevõtt 800- 1000 kalorit päevas plus trenni päevad PhD diet Whey 1 scoop. plus 1200 mg CLAd. Ei suitseta, ei joo! vett u 3 l päevas. ja kaal ei lange. Personaal treener ei oska miskit enam teha, perearst samuti. Jalad, käed, on ikka väga lihastes kuid tundub et pekk ei asendu lihasega lihtsalt seisab ja lihas muudkui kasvab. Treener naerab et jõu päevadel panen suuremaid raskuseid kui kulturistid. proovisime kaloreid lisada 1200ni ja koheselt kasvas ka kaal. Rasva protsent on aastaga vähenenud ainult 3 protsenti. Sain hormoon ravi 3 kuud kuid tulemusi ei näe siiani. On kellelgi kogemusi??? suht nõutu:-S

Guest Sügiskülv

cardio 4 korda, jõud kord intervalliga 5 korda nädalas 1,5 tundi korraga.

Aga võiksid proovida nii, et jätad jõutrenni ära ja jääd ainult kardio peale.

Mis su vanus muidu on? Kui oled küllalt noor, siis võib-olla olid enne nooruki kehaga, nüüd aga algas väljakujunemine täiskasvanu kehaks. Mõned on kuni 25a-ni sellised välja arenemata kehaga nö, siis sünnitavad või hakkavad treenima, ja vallanub selline keha mutatsioon, mis annab täiskasvanu ilme, lisanduvad kilogrammid.

Ma ei saanud küll täpselt aru, millal sa hormoonravi said, aga selle üks kõrvaltoime on ka tihti kaalutõus.

Sinule soovitan lihtsalt aeg maha võtta, naudi rohkem tegevusi koos oma lapsega - jaluta temaga, võimle kodus, see kõik tekitab positiivset emotsiooni. Kui sul on kogu aeg stress oma kehakaalu pärast, siis ei tulegi sealt head nahka.

Vanus on 29. ja jah see stress on jah see kurjajuurikas ma kardan. Hormoon ravi oli sellepärast et mul on polycystic ovarie syndrom pillide võtmise tagajärjel, enam ei võta midagi. Marxengel lihas on jalgadel ja kätel ja turjal ning pekk valgub sujuvalt ümber keskkoha nu nagu ujumisrõngas... kaal 74.5 hetkel. proovin paar nädalat ainult kardiot teha aga nu kaua ma sõtkun seal trenal kui jalg nagu Stallonel juba:-)

Edited by rott1984
  • Upvote 1

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.