Jump to content
Guest Fredi

Parim proteiin ?

Recommended Posts

Ise olen tarbinud/tarbin seda. alguses oli talutav maitse, isegi nauditav, kuid mida kauem tarbitud sai, seda rohkem hakkas vastu ajama. Praegu näiteks ei kannatagi seda juua,kuna ajab oksele lihtsalt. Aga eks ole maitse asi see. Sõber mul paar kotti ära tarbinud seda ning ikka kiidab.

Guest Sügiskülv

Ise olen tarbinud/tarbin seda. alguses oli talutav maitse, isegi nauditav, kuid mida kauem tarbitud sai, seda rohkem hakkas vastu ajama. Praegu näiteks ei kannatagi seda juua,kuna ajab oksele lihtsalt. Aga eks ole maitse asi see. Sõber mul paar kotti ära tarbinud seda ning ikka kiidab.

Oksele ajavad nood, mis on kõige mürgisemad minumeelest. Eelistage ikka selliseid, mis enam-vähem talutavad on.

Üldiselt inimese maitsemeel on disainitud intelligentselt- mürk maitseb halvasti, näiteks on mõru.

Kõige parema toimega pulber mida kasutanud olen, on ühtlasi ka kõige hullema maitsega... Enam seda eestis ega soomes osta ei saa. Ei tea kas mujalgi on, kui leiaks siis ostaks vast :)

Edited by biggereveryday

Guest Sügiskülv

Kõige parema toimega pulber mida kasutanud olen, on ühtlasi ka kõige hullema maitsega... Enam seda eestis ega soomes osta ei saa. Ei tea kas mujalgi on, kui leiaks siis ostaks vast :)

Aga mis tunnused sellel parimal pulbril olid? Kas ta tegi nähtamatuks või?

• Upvote 1
  • Downvote 1

Aga mis tunnused sellel parimal pulbril olid? Kas ta tegi nähtamatuks või?

Aga sulle ei ütle kunagi ;) Vihjeks võin õelda, et tegu polnud proteiini pulbriga :) Taolisi tooteid on küll fitshopis, aga seda konkreetset mitte :)

Guest Sügiskülv

Aga sulle ei ütle kunagi ;) Vihjeks võin õelda, et tegu polnud proteiini pulbriga :) Taolisi tooteid on küll fitshopis, aga seda konkreetset mitte :)

Ega polegi vaja öelda kõike, sest nii muutub igavaks. Näiteks ka Malto6 ahelate aspektide osas ongi huvitavam, kui ei vasta küsimustele nende osas. :)

• Upvote 1
  • Downvote 1

Tere,

Tõstataks taaskord küsimuse, et milline on parim proteiin, ehk mis on teie puhul parimaid tulemusi toonud? Olen siin foorumis mitu päeva ringi surfanud, aga otseselt vastust ei ole leidnud. Selge see, et igaühele individuaalselt mõjub iga lisand erinevalt, kuid kas on mingeid teatud brände, mida kindlasti ei soovitata jne?

Küsin, kuna endal hetkel proteiini tellimine käsil ning ei suuda valikut langetada. Kusagilt jäi silma, et head on Syntha-6 ning ka MP tooteid.

Mida arvata sellest? http://sportlab.ee/proteiinid/100-premium-whey-protein-plus-2270g.html

Kas Muscletech tooted ongi nii üle haibitud, nagu siin foorumis väidetakse?

Silma on jäänud veel see: http://sportlab.ee/proteiinid/power-pro-1kg.html

Tänud vastamast!

Tere,

Tõstataks taaskord küsimuse, et milline on parim proteiin, ehk mis on teie puhul parimaid tulemusi toonud? Olen siin foorumis mitu päeva ringi surfanud, aga otseselt vastust ei ole leidnud. Selge see, et igaühele individuaalselt mõjub iga lisand erinevalt, kuid kas on mingeid teatud brände, mida kindlasti ei soovitata jne?

Küsin, kuna endal hetkel proteiini tellimine käsil ning ei suuda valikut langetada. Kusagilt jäi silma, et head on Syntha-6 ning ka MP tooteid.

Mida arvata sellest? http://sportlab.ee/proteiinid/100-premium-whey-protein-plus-2270g.html

Kas Muscletech tooted ongi nii üle haibitud, nagu siin foorumis väidetakse?

Silma on jäänud veel see: http://sportlab.ee/proteiinid/power-pro-1kg.html

Tänud vastamast!

Minu jaoks parim proteiin on Talleggi õrnsoolatud broilerifilee. Minu puhul see kõige paremaid tulemusi toonud. Dieedi ajal saab seda palju süüa ka, sest rasvu ja süsivesikuid 0 ning 100g = 93kcal.

http://www.tallegg.ee/tooted/tootegrupid/_varske-broileriliha/ornsoolatud-broilerifilee

Ega seal väga erilist vahet ei ole. Minu jaoks kaks kriteeriumit, mida jälgida tuleks on

1) Hinna ja valgusisalduse suhe peab olema madal.
2) Ei tohi sisaldada kõrvalisi asju (paljudel on kombeks segada vadakuvalgu sisse ka sojavalku ja müüa ka see vadaku pähe).

Ega seal väga erilist vahet ei ole. Minu jaoks kaks kriteeriumit, mida jälgida tuleks on

1) Hinna ja valgusisalduse suhe peab olema madal. - Valgu sisaldus madal ? Ma ikka vaataks,et kõrgem oleks.

2) Ei tohi sisaldada kõrvalisi asju (paljudel on kombeks segada vadakuvalgu sisse ka sojavalku ja müüa ka see vadaku pähe). - Kuidas seda kodus kidlaks teed ?

Eestis on see seltskond, kes kasutab valgupulbreid piisavalt suur, kuidagi võiks organiseerida korralikud laboritestid - müügihittidele, parima hinna/kvaliteedi suhtega pulbritele, ja pisteliselt mõnele veel.

See ei ole odav aga kuidagi "kamba peale" tehtav.

1) Hinna ja valgusisalduse suhe peab olema madal. - Valgu sisaldus madal ? Ma ikka vaataks,et kõrgem oleks.

2) Ei tohi sisaldada kõrvalisi asju (paljudel on kombeks segada vadakuvalgu sisse ka sojavalku ja müüa ka see vadaku pähe). - Kuidas seda kodus kidlaks teed ?

1) Hinna ja valgusisalduse suhe peab olema madal, ehk saad sama hinna eest rohkem valku. See suhe näitab mitu eurot sa ühe grammi valgu eest maksad.

2) Kui just vastavat testi ei telli, siis ei saagi väga lihtsalt teada. Teatud tootjad märgivad sisaldusse ära ning osade teiste puhul on olemas exceli tabelid, kus on valgusisaldust pulbritel ära mõõdetud.

Arvan, et kindlasti valdkonna liikmed sooviksid sponsoreerida sportpreparaatide farmatseutilisi uuringuid.

Ma ise kindlasti sooviks panustada.

Aga uurige siis, mis hinnad on jne.

Muidu võiks ka mõõta munakollase o3 sisaldust, eestis ühel tootel on see märgitud pakendil erakordselt kõrgeks.

Spordipreparaatide puhul on väga laialdaselt levinud tarbija pettus, pannakse vähem koostisosasid kui pakendil märgitakse. Samuti tehnoloogiline tootmis-protsess tingib eripärad, kokkupuute mürkidega jne, seetõttu ka rohkelt raporteid toob välja raskemetallide ülemäärad.

Võimalik, et spordi preparaati turustav äriühing soovib ka ise panustada uuringutele, kuna tema jaoks oleks see nagu reklaam, et näed hoolib klientidest.

Edited by LPF2

Cmon

Parim proteiin on isolaat.

Imendub kiiremini :rolleyes:

Minu teada lisakalorid ei kasvata lihast, vaid üleüldist kehakaalu. Ehitusmaterjaliks vastav kogus valku. Keha omandab korraga teatud hulga (keeruline), ülejäänud läheb lihtsalt kehast läbi. Samas kui toode on kontrollimata, siis võib igaks juhuks ca pool kopsikut juurde doseerida (video).

Mõningatele toodetele lisatud tühjadest aminohapetest ei hakka üldse rääkimagi...

Mida inimene saab pikemas perspektiivis sellest, kas valk imendub kiiresti või aeglaselt? Areng on ehitatud pikema perspktiivi peale, eesmärk on sama.

Ühe päeva olukorras vb mängib rolli selle koha pealt, et nt isolaat vs kaseiin, ühel puhul tekib kiiremini "tühja kõhu tunne" jne...

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.