Jump to content
Esko

Gain bolic 6000, dextro ja FAST CREATINE?

Recommended Posts

Tervist, kas gain bolic 6000, dextrot ja creatiini(fast) tohib kõik korraga ühes kasutada??

Ja kui tohib, siis kuidas soovitate kasutada?

Kasuta kui soovid.

See kas, kuidas, kui palju, millal jne - kõik sõltub sellest milline sinu dieet ja treening on ning mida sa üritad saavutada. Mis puudujääke need lisandid korvama peaksid või missugust abi sa neilt ootad?

Edited by Archangel

Tahaksin lihast juurde saada, dieeti ei pea, kaalu on raskelt juurde tulnud ja selleks saigi gain bolic 6000 ka ostetud. Ja olen hakanud sööma rohkem.

Edited by Esko

Tervist, kas gain bolic 6000, dextrot ja creatiini(fast) tohib kõik korraga ühes kasutada??

Ja kui tohib, siis kuidas soovitate kasutada?

Võib küll, aga ei näe ise mõtet, sest Gain Bolic 6000 on juba süsivesik ja kreatiin sees. Ja selle dextro asemel parem midagi magusat süüa, millest saab maitseelamuse ja närida ka. Kuigi joogina kergem alla kulistada.

Kuid mis eesmärgil küsite?

Saab ju odavamalt läbi kui valku, süsivesikut ja kreatiini eraldi osta, kompotid reeglina kallimad.

Kui ise kasutaksin seda komplekti, saaksin poole odavamalt peaaegu.

Edited by eliviielo
  • Upvote 1

Tohib küll, kui tahad selliseks saada:

15445719-the-illustration-shows-sitting-

Gain bolicule suhkru lisamine on nagu puude metsa viimine :lol:

Seal on niigi valk/sv 1:5

Ühesõnaga mina kõigepealt teeks endal mõned põhitõed selgeks ja pigem lisaks "boolikule" valku kui süsivesikuid.

• Upvote 1

Okei.

Küsin sellepärast, et paar kuud tagasi sai gain bolic 6000 tellitud ja ei taha seda ära ka visata, et kasutaks kuidagi selle ära.

Tohib küll, kui tahad selliseks saada:

15445719-the-illustration-shows-sitting-

Gain bolicule suhkru lisamine on nagu puude metsa viimine :lol:

Seal on niigi valk/sv 1:5

Ühesõnaga mina kõigepealt teeks endal mõned põhitõed selgeks ja pigem lisaks "boolikule" valku kui süsivesikuid.

ehk siis lisada sinna creatiini? sain ma õigesti aru?

on kellegil veel soovitusi?

Söö seda "gain bolicut" siis ja kühvelda valku juurde, et üheks söögikorraks tuleks valku nt 30gr täis, võid nt 50/50 teha valkudega vadaku-kaseiini segu, siis vast kauem täiskõhu tunne ja nt enne magamaminekut kaseiini või siis kodujuustu või kohupiima süüa.

Edited by eliviielo

Söö seda "gain bolicut" siis ja kühvelda valku juurde, et üheks söögikorraks tulejs valku nt 30gr täis.

Okei, aitäh nõuannete eest! :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.