Jump to content
Esko

Jõutõmme, mida valesti teen?

Recommended Posts

Põhimõtteliselt kõike teed valesti. Selg sirgeks, jalgadest lase ka end julgelt allapoole, aeglasemalt kordused

EDIT: Lausa valus on su selga vaadata. Jumala pärast lase kellelgi seda korrigeerida. Praegu on veel raskus väike, aga sellise tehnikaga on selg sul varsti kutu.

Edited by Invention

Nüansse on palju ja ise õppida pole lihtne. Jalgade asend paika, õige käte laius, siis õige painduvus põlvedest, rind üles, tagumik üles, puusadega tuleb see nö. lüke, kang kehaga kogu aeg kontaktis, lõppfaasis sunnitud väljasirutust EI TEE. Maha pannes korrigeerid vajadusel asendi uuesti õigeks. DEAD-lift nimetus tulebki sellest, et raskus on nö. "surnud". Liikumatu. Seega iga kordus peaks algama surnud punktist, mitte põrgatusega.

Edited by Archangel

Nüansse on palju ja ise õppida pole lihtne. Jalgade asend paika, õige käte laius, siis õige painduvus põlvedest, rind üles, tagumik üles, puusadega tuleb see nö. lüke, kang kehaga kogu aeg kontaktis, lõppfaasis sunnitud väljasirutust EI TEE. Maha pannes korrigeerid vajadusel asendi uuesti õigeks. DEAD-lift nimetus tulebki sellest, et raskus on nö. "surnud". Liikumatu. Seega iga kordus peaks algama surnud punktist, mitte põrgatusega.

Aitäh nõuannete eest, üksi on tõesti raske. Järgmine kord on ehk kedagi kellelt saab abi õpetamisel küsida saalis.

ega paar korda on juhtunud nii jah, et hark liiga laiaks libisenud, siis varvas ketaste alla jäänud küll :D õnneks midagi hullu juhtunud pole. nüüd targem ka, ostsin tennised, millega ei libise jalad

ei ütleks, ma pole kellegilt jõutõmbe suhtes abi küsinud, ja tehnika on enam-vähem

A oled kindel, et kohe esimesed katsed olid puhta tehnikaga? Sest kui ei, siis oli vedamine, et liiga omale ei teinud. Aga no võibolla on see ainult minu arvamus, et targem on nõu küsida, kui midagi ei oska

A oled kindel, et kohe esimesed katsed olid puhta tehnikaga? Sest kui ei, siis oli vedamine, et liiga omale ei teinud. Aga no võibolla on see ainult minu arvamus, et targem on nõu küsida, kui midagi ei oska

kindlasti ei olnud puhta tehnikag, ning olen sinuga täiesti nõus, et mõistlik oleks kellegilt targemalt küsida. aga lihtsalt kui pole kellegilt küsida, siis aja jooksul tõenäoliselt loksub ise paika(juhul, kui pole enne snapcity teinud)

Edited by kristofeles1

Nohjah mina esimest korda üldse proovisin ja täna sain aru mida ma valesti tegin, aga eks abi küsimine on kõige parem variant.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.