Jump to content
Ott Kiivikas

V Reval Cup - absoluutne võitja Raigo Kuusnõmm!

Recommended Posts

Naised bikiinifitness absoluutne võitja: Olga Jakovleva

Naised bodyfitness absoluutne võitja: Elo Ilumäe

Noorte ja juuniorite absoluutne võitja: Siim Kelner

Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Kaido Allikas

Mehed kulturism absoluut 5:

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

3) Ahti Jakson

4) Siim Kelner

5) Kaido Allikas

Noored edasijõudnud:

1) Marius Lemming

2) Lauri Ööpik

Bikini fitness algajad:

1) Anastasija Zerdetskaja

2) Tiina Ollema

3) Kristina Nuut

4) Jekaterina Nikitina

Bikiini Fitness edasijõudnud:

1) Olga Jakovleva

2) Marju Järvela

3) Kristina Aleksejeva

4) Julia Ageeva

5) Õnnela Raudsep

6) Aleksandra Laer

Bodyfitness juuniorid:

1) Julia Golubõhh

2) Kaisa Metsla

Bodyfitness naised edasijõudnud:

1) Elo Ilumäe

Klassikaline kulturism algajad:

1) Aleksandr Kononov

2) Dmitri Mirkin

3) Ivan Galkin

Klassikaline kulturism edasijõudnud:

1) Allar Vaet

2) Kaido Allikas

Mehed algajad kulturism:

1) Peep Reinart

2) Eino Ainula

Mehed kulturism edasijõudnud:

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

3) Ahti Jakson

Juuniorid kulturism algajad:

1) Aimar Tamm

2) Rene Jaanus

Juuniorid kulturism edasijõudnud:

1) Siim Kelner

2) Sten Richard Oskar

3) Siimo Sikut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised Bikiinifitness absoluutne võitja: Anastasija Zerdetskaja

Naised bodyfitness absoluutne võitja: Elo Ilumäe

Noorte ja juunjorite absoluutne võitja: Siim Kelner

Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Allar Vaet

1) Raigo Kuusnõmm

2) Allar Vaet

3) Rain Kuusnõmm

4) Ahti Jakson

5) Siim Kelner

Noored edasijõudnud

1) Marius Lemming

2) Lauri Ööpik

Bikini fitness algajad

1) Anastasija Zerdetskaja

2) Kristina Nuut

3) Jekaterina Nikitina

4) Tiina Ollema

Bikiini Fitness edasijõudnud

1) Aleksandra Laer

2) Marju Järvela

3) Olga Jakovleva

4) Õnnela Raudsep

5) Kristina Aleksejeva

6) Julia Ageeva

Bodyfitness juuniorid

1) Julia Golubõhh

2) Kaisa Metsla

Bodyfitness naised edasijõudnud

1) Elo Ilumäe

Klassikaline kulturism algajad

1) Alesandr Kononov

2) Ivan Galkin

3) Dmitri Mirkin

Klassikaline kulturism edasijõudnud

1) Allar Vaet

2) Kaido Allikas

Mehed algajad kulturism

1) Peep Reinart

2) Eino Ainula

Mehed kulturism edasijõudnud

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

3) Ahti Jakson

Juuniorid kulturism algajad

1) Aimar Tamm

2) Rene Jaanus

3) Jevgeni Kudrejev

Juuniorid kulturism edasijõudnud

1) Siim Kelner

2) Sten Richard Oskar

3) Siimo Sikut

Edited by maleva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised Bikiinifitness absoluutne võitja: Aleksandra Laer

Naised bodyfitness absoluutne võitja: Elo Ilumäe

Noorte ja juunjorite absoluutne võitja: Siim Kelner

Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Allar Vaet

Mehed kulturism absoluutne kateooria kohad 1-5:

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

3) Allar Vaet

4) Ahti Jakson

5) Siim Kelner

Noored edasijõudnud

1) Marius Lemming

2) Lauri Ööpik

Bikini fitness algajad

1) Anastasija Zerdetskaja

2) Kristina Nuut

3) Jekaterina Nikitina

4) Tiina Ollema

Bikiini Fitness edasijõudnud

1) Aleksandra Laer

2) Marju Järvela

3) Olga Jakovleva

4) Õnnela Raudsep

5) Kristina Aleksejeva

6) Julia Ageeva

Bodyfitness juuniorid

1) Julia Golubõhh

2) Kaisa Metsla

Bodyfitness naised edasijõudnud

1) Elo Ilumäe

Klassikaline kulturism algajad

1) Allar Vaet

2) Aleksandr Kononov

3) Ivan Galkin

4) Dmitri Mirkin

Kui Allar Vaet peaks edasijõudnutes olema:

1) Alesandr Kononov

3) Ivan Galkin

4) Dmitri Mirkin

Klassikaline kulturism edasijõudnud

1) Allar Vaet

2) Kaido Allikas

Mehed algajad kulturism

1) Peep Reinart

2) Eino Ainula

Mehed kulturism edasijõudnud

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

3) Ahti Jakson

Juuniorid kulturism algajad

1) Aimar Tamm

2) Rene Jaanus

Juuniorid kulturism edasijõudnud

1) Siim Kelner

2) Sten Richard Oskar

3) Siimo Sikut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otseülekande eest vastutab IT -spetsialist - tippkulturist Mikk Raudsepp! :D Kui mingi jama on ,siis teate kes süüdi on... ;) . Mikk on olnud mul asendamtu abiline juba mitmed aastad ja selliste meestega on hea luurele minna! Loodame , et ka seekord ülekanne laabub ja Lõuna - Eesti rahvas, kes ei tule ehk ise kohale vaatama, saavad konkurentidest siiski läbi veebivahenduse hea ülevaate.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ettevalmistused on täies hoos, hetkel korjan kokku registreerimiseks vajalike asju ja õige pea hakkan komplekteerima auhindu, päeval käin karikatel järel ja õhtul paneme kokku lava ja võistluspaiga. Tehke veel ennustusi, sest aega on kuni homme hommikuni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bikiinifitness absoluutne võitja: Olga Jakovleva

Naised bodyfitness absoluutne võitja: Elo Ilumäe

Noorte ja juuniorite absoluutne võitja: Siim Kelner

Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Raigo Kuusnõmm

Mehed kulturism absoluut 5:

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

3) Ahti Jakson

4) Siim Kelner

5) Kaido Allikas

Noored edasijõudnud:

1) Marius Lemming

2) Lauri Ööpik

Bikini fitness algajad:

1) Anastasija Zerdetskaja

2) Tiina Ollema

3) Kristina Nuut

4) Jekaterina Nikitina

Bikiini Fitness edasijõudnud:

1) Olga Jakovleva

2) Marju Järvela

3) Kristina Aleksejeva

4) Julia Ageeva

5) Õnnela Raudsep

6) Aleksandra Laer

Bodyfitness juuniorid:

1) Julia Golubõhh

2) Kaisa Metsla

Bodyfitness naised edasijõudnud:

1) Elo Ilumäe

Klassikaline kulturism algajad:

1) Aleksandr Kononov

2) Dmitri Mirkin

3) Ivan Galkin

Klassikaline kulturism edasijõudnud:

1) Allar Vaet

2) Kaido Allikas

Mehed algajad kulturism:

1) Peep Reinart

2) Eino Ainula

Mehed kulturism edasijõudnud:

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

3) Ahti Jakson

Juuniorid kulturism algajad:

1) Aimar Tamm

2) Rene Jaanus

Juuniorid kulturism edasijõudnud:

1) Siim Kelner

2) Sten Richard Oskar

3) Siimo Sikut

Edited by Cyonara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised Bikiinifitness absoluutne võitja: Aleksandra Laer

Naised bodyfitness absoluutne võitja: Kaisa Metsla

Noorte ja juuniorite absoluutne võitja: Siim Kelner

Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Raigo Kuusnõmm

Mehed kulturism absoluutne kateooria kohad 1-5:

1) Raigo Kuusnõmm

2) Siim Kelner

3) Rain Kuusnõmm

4) Ahti Jakson

5) Kaido Allikas

Noored edasijõudnud

1) Marius Lemming

2) Lauri Ööpik

Bikini fitness algajad

1) Anastasija Zerdetskaja

2) Kristina Nuut

3) Jekaterina Nikitina

4) Tiina Ollema

Bikiini Fitness edasijõudnud

1) Aleksandra Laer

3) Marju Järvela

4) Olga Jakovleva

5) Õnnela Raudsep

2) Kristina Aleksejeva

6) Julia Ageeva

Bodyfitness juuniorid

2) Julia Golubõhh

1) Kaisa Metsla

Bodyfitness naised edasijõudnud

1) Elo Ilumäe

Klassikaline kulturism algajad

2) Alesandr Kononov

3) Ivan Galkin

1) Dmitri Mirkin

Klassikaline kulturism edasijõudnud

2) Allar Vaet

1) Kaido Allikas

Mehed algajad kulturism

1) Peep Reinart

2) Eino Ainula

Mehed kulturism edasijõudnud

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

3) Ahti Jakson

Juuniorid kulturism algajad

2) Aimar Tamm

1) Rene Jaanus

3) Jevgeni Kudrejev

Juuniorid kulturism edasijõudnud

1) Siim Kelner

2) Sten Richard Oskar

3) Siimo Sikut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised Bikiinifitness absoluutne võitja: Marju Järvela

Naised bodyfitness absoluutne võitja: Kaisa Metsla

Noorte ja juuniorite absoluutne võitja: Siim Kelner

Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Raigo Kuusnõmm

Mehed kulturism absoluutne kateooria kohad 1-5:

1) Raigo Kuusnõmm

2) Ahti Jakson

3) Rain Kuusnõmm

4) Siim Kelner

5) Allar Vaet

Noored edasijõudnud

1) Marius Lemming

2) Lauri Ööpik

Bikini fitness algajad

1) Anastasija Zerdetskaja

2) Tiina Ollema

3) Kristina Nuut

4) Jekaterina Nikitina

Bikiini Fitness edasijõudnud

1) Marju Järvela

2) Olga Jakovleva

3) Aleksandra Laer

4) Õnnela Raudsep

5) Julia Ageeva

6) Kristina Aleksejeva

Bodyfitness juuniorid

1) Kaisa Metsla

2) Julia Golubõhh

Bodyfitness naised edasijõudnud

1) Elo Ilumäe

Klassikaline kulturism algajad

1) Dmitri Mirkin

2) Ivan Galkin

3) Alesandr Kononov

Klassikaline kulturism edasijõudnud

1) Allar Vaet

2) Kaido Allikas

Mehed algajad kulturism

1) Eino Ainula

2) Peep Reinart

Mehed kulturism edasijõudnud

1) Raigo Kuusnõmm

2) Ahti Jakson

3) Rain Kuusnõmm

Juuniorid kulturism algajad

1) Jevgeni Kudrejev

2) Rene Jaanus

3)Aimar Tamm

Juuniorid kulturism edasijõudnud

1) Siim Kelner

2) Sten Richard Oskar

3) Siimo Sikut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii esimene laadung auhindu ära viidud ja teine peale laetud. Muideks võistlejad eriti pean silmas kaalukategooria võitjaid saavad topeltkarikad! Tuleb nii Tallinna linna poolt kui Reval - Spordi poolt! Seega motivatsiooni pingutada peaks olema. ;)

Vahepeal käin ise trennis ära ja siis hakkame lava ja kogu etendust üles ehitama. Loodetavasti saan õhtul ka esimesi pilte panna, nii auhindadest kui üldplaanidest. Mine sa tea ehk üõnnestub müni Revali võistleja ka kaamera ette saada ja ilmub mõni vormipilt veel 1 day out... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ott, mis kell võistlused umbes läbi saavad?

Stsenaariumi kohasel 16.30 - peale seda võistlejatele pisike lauake kaetud Puddingu torti ja šampust... :D . Ütleme nii ,et mina kunstlikult venitama ei hakka, kategooria peal ja maha, peale ja maha ja ainus paus on lõpus, kus loetakse kokku meeste abs. punkte ja selleks ajaks on plaanitud pealtvaatajatele loos, kus peaauhind on Revali 30 päeva TASUTA pääse , lisaks raamatuid ja Olimpi poolt nänni. Seega kui võrdlusi ei tehta palju ja pilt on selge, siis jookseb kähku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised Bikiinifitness absoluutne võitja: Marju Järvela

Naised bodyfitness absoluutne võitja: Elo Ilumäe

Noorte ja juuniorite absoluutne võitja: Siim Kelner

Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Allar Vaet

Mehed kulturism absoluutne kateooria kohad 1-5:

1) Raigo Kuusnõmm

2) Ahti Jakson

3) Rain Kuusnõmm

4) Siim Kelner

5) Allar Vaet

Noored edasijõudnud

1) Marius Lemming

2) Lauri ÖÖpik

Bikini fitness algajad

1) Anastasija Zerdetskaja

2) Kristina Nuut

3) Tiina Ollema

4) Jekaterina Nikitina

Bikiini Fitness edasijõudnud

1) Marju Järvela

2) Olga Jakovleva

3) Aleksandra Laer

4) Kristina Aleksejeva

5)Julia Ageeva

6) Õnnela Raudsepp

Bodyfitness juuniorid

1) Kaisa Metsla

2) Julia Golubõhh

Bodyfitness naised edasijõudnud

1) Elo Ilumäe

Klassikaline kulturism algajad

1) Dmitri Mirkin

2) Ivan Galkin

3) Alesandr Kononov

Klassikaline kulturism edasijõudnud

1) Allar Vaet

2) Kaido Allikas

Mehed algajad kulturism

1) Eino Ainula

2) Peep Reinart

Mehed kulturism edasijõudnud

1) Raigo Kuusnõmm

2) Rain Kuusnõmm

2) Ahti Jakson

Juuniorid kulturism algajad

1)Aimar Tamm

2)Jevgeni Kudrejev

3)Rene Jaanus

Juuniorid kulturism edasijõudnud

1) Siim Kelner

2) Sten Richard Oskar

3) Siimo Sikut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii lõpuks kodus 13 tundi pikk päev seljataga. Võistluspaik on kontrolli all, lahtiseks jäi veel otseülekanne, sest juhtmega hakkas jamama ja peab homme vaatama kuidas otsepildi korda saame. Muus osas aga kontrolli all.

Mõned pildid ka kohapealt.

Homme on kohal maailmameistrid, kellega saab koos pildistada ja kes annavad nende poolt kasutatatavtele lisanditele asjakohas nõu Taavi Koovit ja Oleg Anissimov. (Ehk siis Musclecore ja Olimp esindjad)

post-22-0-74675300-1365188965.jpg

Üldvaade saalile

post-22-0-98298500-1365189000.jpg

Nii meeste kui naiste poolepeal tagaruumes on valmis hantlid ja sponsor Novelle on välja pannud ka kvaliteetset joogivett.

post-22-0-04782200-1365189029.jpg

post-22-0-84212100-1365189014.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meeste ettevalmistusruum

post-22-0-40007700-1365189405.jpg

Samuti kast Novelle vett

post-22-0-63015800-1365189419.jpg

Hantelid ei ole vaja hakata kaasa vedama, kui vaja toome seljatõmbeks kohale 115kg hantli...

post-22-0-91991900-1365189430.jpg

Siin lastakse homme selle kevade esimene veri....laksud hakkavad käima

post-22-0-70795500-1365189441.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miku peal lasub homme otseülekande vastutus, elame -näeme. Kohal kindlasti ka Fitness TV ja tippfotograaf Kaspar Saaremets.

post-22-0-41073700-1365189721.jpg

Minupärast võib registreerimine alata

post-22-0-53280400-1365189730.jpg

Juhul kui kellegil ei ole veel grimmi, õli, svammi või pükse, siis saate need homme kohapeal sularahas osta.

post-22-0-09992400-1365189738.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitan ka pealtvaatajatel tulla varem kohale, siis saab rahulikult nii Musclecore kui Olimpi tooteid degusteerida ja maailmameistritega pildistada! Lisaks saate rahulikult ära täita loosikupongi - loosin välja hulgaliselt erinevaid auhindu!

Kes on tulemas andke märku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×