Jump to content
Sign in to follow this  
Guest maarek

rinna treening

Recommended Posts

Guest maarek

Olen käinud umbes kuu aega jõusaalis. Alguses surusin rinnalt 40kg ja nüüd ka ikkkagi 40 kg. Kuidas ma peaksin rinda treenima ja mida sööma et jõudu rinnale juurde saada. Söö kreatiini , betat ja dextrot ka

Kuidas krt suruda ja treenida rinda nii, et õlaesiosa pidevalt valusaks ja kangeks ei jääks? Pean silmas lihas-, mitte liigesvalu.

Muutsin enda kava niipalju, et üle nädala alustan rinnatrenni üldse raskete hantlite surumisest ja teisel nädalal alustan siis mingi raske surumisega.

Aga trenni algusaegadest saadik on mul õla esiosa väga võimas ja võtab vist surumisel väga palju enda kanda. Hantlitega surumisel nii hull asi pole, seal saab rohkem rinna ja triitsepsiga töö tehtud.

Nüüd suvel on surumise vorm kõvasti alla läinud ja raskused väiksemad aga ikka murrab õlga.

Kuidas krt suruda ja treenida rinda nii, et õlaesiosa pidevalt valusaks ja kangeks ei jääks? Pean silmas lihas-, mitte liigesvalu.

Muutsin enda kava niipalju, et üle nädala alustan rinnatrenni üldse raskete hantlite surumisest ja teisel nädalal alustan siis mingi raske surumisega.

Aga trenni algusaegadest saadik on mul õla esiosa väga võimas ja võtab vist surumisel väga palju enda kanda. Hantlitega surumisel nii hull asi pole, seal saab rohkem rinna ja triitsepsiga töö tehtud.

Nüüd suvel on surumise vorm kõvasti alla läinud ja raskused väiksemad aga ikka murrab õlga.

Suru negatiivse kaldega, see peaks õlgadelt omajagu koormust maha võtma.

Ära lase küünarnukkidel laiali vajuda, st. proovi suruda nii,et need oleksid rohkem kehale lähemal (nagu jõutõstjad). Vajadusel võta ka kitsamalt kangist kinni.

Suru negatiivse kaldega, see peaks õlgadelt omajagu koormust maha võtma.

Ära lase küünarnukkidel laiali vajuda, st. proovi suruda nii,et need oleksid rohkem kehale lähemal (nagu jõutõstjad). Vajadusel võta ka kitsamalt kangist kinni.

Jälgin neid asju koguaeg. Võibolla tõesti kitsamalt suruda aeg ajalt. Negatiivi ja põrandalt surumist teen ka üsna palju aga just tavaline rinnaltsurumine on väga vastumeelseks muutnud viimase aasta jooksul

Rait, mis su eesmärgid on? Äkki tasuks mõneks ajaks rinnaltsurumine üldse kavast välja vistata:)

Rait, mis su eesmärgid on? Äkki tasuks mõneks ajaks rinnaltsurumine üldse kavast välja vistata:)

miks? 2 korda kuus raskelt suruda pole ju palju?

olen filminud ka

olen liiga kitsa õlaga ja õla esiosa kinnitus anatoomiliselt on ka kuidagi kaelale suht ligidal :)

Väga loll lause kukkus välja, aga loodetavasti tegin ennast arusaadavaks.

post-3041-0-64731700-1371117954_thumb.jp

Appi mida ma jälle nägin... vana teema aga 40kg ja juba lisandid :D ma hakkasid kreatiini sööma, kui max oli 100kg. Dextro oli juba varem aga betat pole veel kunagi söönud.

• Upvote 3

No see 2x kuus surumist teenib ainult seda eesmärki, et saab kangile rohkem kilosid panna ja võibolla tissi natuke rohkem punni - kui see on eesmärk omaette, anna minna.

Absoluutselt polnud paha tuju - ma ju ütlesin, et KANGILE ROHKEM KILOSID PANNA või et tiss rohkem punnis oleks (kusjuures seda aitab ju 2x kuus treenimine veel vähem kui esimest). Kui jõutõstmine on eesmärgiks, siis loomulikult ei tasu rinnaltsurumist kavast välja võtta.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.