Jump to content
Sign in to follow this  
fender

''Allergikul konsulteerida arstiga''

Recommended Posts

Selline lause on enamus toidulisandite paki peal vist.

Tahtsin küsida, et kas on olemas võibolla eestis/soomes sellist kohta või asutust kus on spetsiaalselt võimalik õige toidulisand allergiku jaoks leida, et mitte enda tervist rikkuda.

Olen kasutanud Gain Bolicut, Hera80t, Mass2, Fitnessi prote pulbrit ja kõik on tekitanud nõgeslöövet näole kui olen vähemalt 3x nädalas kasutanud. Praegu konverteerisin kanepi proteiinipulbri peale ja loodan et see midagi ei tee, aga eks aeg näitab.

Küsin, kuna kardan et allergiku juures käimisest väga palju tolku pole, sest nende tase eestis on nagu on. Kuigi võtan kindlasti Hera80 paki ja kanei proteiinipulbri sinna kaasa ja üritan vastuseid saada.

Ise kahtlustan, et just fitshop.ee's olevates toodetes teeb mulle allergiat selline aine nagu ''sojaletitsiin''. Kahjuks ei tea millega täpsemalt tegu on, aga tean , et minu top 3 allergiatekitajateks on Piim, Nisu, Soja.

Olen uurinud fitnessi lehelt teisi tooteid, aga selliseid vist polegi kus soja sees ei oleks.

Asutust küll ei tea, aga erinevate tootjate tooteid on suht laias valikus, niiet proovi - ühe tootja erinevaid tooteid ma lõpmatuseni ei prooviks. Igal tootjal omad meetodid ja lisaaained.

Ilmselt soovitaks proovida selliseid lisaindeid kus just võimalikult looduslikud maitse- ja lõhnaained sees ja võimalikult vähe muid lisaaineid.

Ise kahtlustan, et just fitshop.ee's olevates toodetes teeb mulle allergiat selline aine nagu ''sojaletitsiin''.

See on emulgaator ja seda leidub enamikus šokolaadides, jäätistes, paljudes kakaopulbrites. Aga seda müüakse ka puhtal kujul ja pole kallis, proovi järgi kas on see asi.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.