Jump to content
Guest Külaline

Kuidas saada jalgu peenemaks?

Recommended Posts

Guest Külaline

Tere,

Olen 19 aastane noormees, ning tahaksin endale peenikesi jalgu. Ei oska öelda kui suured on jalad, aga teksad mis on ümber jala on 28/34 või 28/32 suurus.

Ma proovin süüa vähem, kuid jalad ei lähe mitte kuidagi peenemaks. Reied on suht suured, ei oska öelda kas rasvas või musklid. All pool on jalad nats peenemad, aga calf(ei tea selle nime) on vist nats rasvane või nii.

Toidu kava on midagi taolist:

Kell 6:50 - (1x) banaani, ja (1x) jogurt 400g

Kell 10:00/12:00 - mõned pirukad

Kell 13-16 - (1-2x) banaani, ja (2-4x) võileiba

Kell 17-20 - Makaronid/kartul koos salatiga, muna, jne...

Kell 21-22 - (2-4x) võileiba

Nädalas saab kanaliha või kalaliha.

Lugesin ,et banaanis pidi palju suhkrut olema, ning mõtlesin ,et hakkan õunu sööma nüüd, kuid pole kindel kas see midagi muudab.

Mõni õhtu käin jooksmas, suvel jõudsin joosta 30 min järjest, nüüd aga 10 või 15 min kuskil, kuna jalad hakkavad nats valutama, eriti sääremarjad või mis iganes selle nimi on ning ei jõua enam nii palju joosta.

Et, mida või kuidas ma saaksin endale peenemad jalad? Peaksin ennast näljutama? Olen mõni päev proovinud näljutada, aga toidu isu tuleb peale, ning ei suuda eriti tagasi hoida.

Kõige hullem on see, et ülemine keha(käed, kõht, selg) on suht peenike, näha isegi natukene luid, aga jalad on jälle paksemad nagu oleksin mingi sportlane, kuigi ma seda pole kuna ma pole eriti aktiivne.

Paluks mitte soovitada jõu saale, või öelda ,et noormehele ei sobi peenikesed jalad. Ma ei taha jalgu musklisse ajada, tahan lihtsalt nii peenikesi jalgu kui võimalik.

Kas keegi teab kuidas saada peenikesi jalgu(ei muskleid, ei jõusaale) ja kiiresti?

Ma pole kindel, kas see on õige koht küsimiseks, kuid siiski loodan leida abi.

Pole vaja teada milleks mul läheb vaja, aga siiski läheks vaja, ning kiiresti.

Epic.

Kui nii kiire, on siis ei aita isegi voodirežiim või ratastool.

Muidu söö halvasti ja liigu kas hästi palju või hästi vähe. Näen, et selle esimese osaga oled juba alustanud :)

Cardio trenn? Mis see veel on?

Päevas paar tunnikest mõõdukat aeroobset. Valke söö vähe, üldse hoia kaloraaž negatiivne ning küll on varsti ka sinu iluideaal käes.

mike_running_lt.jpg

Pole midagi siin naerda. Meil siin on noorte seas väga popp omada peenikesi nn. skateboardersite jalgu. Skinny jeansid ka noormeestel väga popp.

Loobu lihast ja piimatoodetest. Söö puu–ja juurvilju, värskeid salateid, natuke lisaks tatart, riisi, kartulit vms. Hoidu eemale rasvast, magustatud toodetest, üldse loobu valmistoodetest ja jahutoodetest nagu pirukad ja võileivad. Kaloreid pead sisse vähem sööma kui kulutad.

Trennina tee palju cardiot ja lisaks joogat. Ja peened jalad tulevad.

grant.jpg

CMBSDM-BK-3.jpg

Edited by Marianna

Pole midagi siin naerda. Meil siin on noorte seas väga popp omada peenikesi nn. skateboardersite jalgu. Skinny jeansid ka noormeestel väga popp.

Loobu lihast ja piimatoodetest. Söö puu–ja juurvilju, värskeid salateid, natuke lisaks tatart, riisi, kartulit vms. Hoidu eemale rasvast, magustatud toodetest, üldse loobu valmistoodetest ja jahutoodetest nagu pirukad ja võileivad. Kaloreid pead sisse vähem sööma kui kulutad.

Selliseid eriti peente jalgadega ja eriti peenikeste säärtega pükse kandvaid noormehi on Tallinnaski päris tihti näha. Algul olid kitsendatud püksid moes naiste hulgas, nüüd vist on levinud meeste sekka ka. Enamasti on vaatepilt mõlemal juhul üsna ebaloomulik.

Kus sa muidu elad? New York?

Elan New Yorkist teiselpool jõge. New Yorki näen koduaknast.

Ma ei teagi kust see meeste peenejalamood tuli. Algul olid vaid sellised gooti-moodi tumedas stiilis mehed peente jalgadega ja kahvatud, paar tätoveeringut lisaks. Nüüd on väga palju noormehi näha peente jalgadega. Ehk vastukaaluks suurele ülekaaluliste-probleemile?! Hmmm...

No miks trolling kohe?! Ma usun küll, et noormehel ongi tõsine soov jalad peenemaks saada. See siin on küll fitness–leht, aga see ei tähenda ju automaatselt kohe, et igaüks suuremaks tahab keha kasvatada ^_^

• Upvote 1

Kahju ka sust ikka natuke , teemaalgataja. Loodetavasti oled sa mingil alal andekas vähemalt...

S.tt on lugeda , kui ennast "personaaltreeneriks" tituleerivad isikud t6simeeli soovitavad puberteedil nälgida , et oma mingi "iidoli" muinasjutus elada yritades enda elu ja tervist ohustada.

• Upvote 1
  • Downvote 1

CMBSDM-BK-3.jpg

Yhes6naga , hakka veganiks ja kyll see anorektilise pärdiku välimus tuleb . Näe , saad aru kyll asjadest , kui tahad <_<

• Upvote 1
  • Downvote 1

Ei saa aru, millest see kriitika. Täiesti normaalne ju, et mõned inimesed soovivadki peenemaid jalgu - endalgi hakkaks imelik, kui tänaval olekski ainult suurte pakk-jalgadega mehed.

• Upvote 1

yep, ja siis saab selliseid teksaseid kanda:

20070818_01.jpg

:D nagu Alender. Kusjuures skateboarding paneb jalgadele tõsise koormuse tegelikult, vähemalt mina mäletan, et tõukama pidi ikka kõvasti, et pikemat maad sõita. Ma tean, et peenemaks tahetakse jalgu ka siis kui on huviks nt. muay thai, seal on tähtis tugev nimmeosa, keskkoht ja löögijõud, kiirus, jämeda jalaga seda ei saavuta. Niisama ilupärast peenikest jalga tahta, whatever, hommikul just räägiti, et tänapäeva noortel on testosteroon oluliselt madalam kui varasematel põlvkondadel ja langus jätkub. Peagi liiguvadki meie seas ainult sellised tikkmehed ringi.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.