Jump to content
Ms.Unperfect

Bikini fitness

Recommended Posts

Tere! Sooviksin hakata treenima eesmärgiga võistelda Bikini Fitnessis. Kelle poole ma peaksin pöörduma? Millised treenerid sellega tegelevad?

Tere!

Millises linnas elad ja mis spordialadega oled tegelenud?

Vabandust, unustasin selle üldse märkida.

Elan Tallinnas.

Varasemalt olen tegelenud proffesionaalsel tasemel tantsimisega ning iseseisvalt treeninud jõusaalis.

Pikkus 163cm, kaal 48kg, vanust 20a.

Vabandust, unustasin selle üldse märkida.

Elan Tallinnas.

Varasemalt olen tegelenud proffesionaalsel tasemel tantsimisega ning iseseisvalt treeninud jõusaalis.

Pikkus 163cm, kaal 48kg, vanust 20a.

Kristjan-Johannes Konsap on huvitatud treenerimedalitest ja karikatest. Just enne oma blogis mainis. Võid temaga ühendust võtta :)

Igas spordiklubis on jõusaalitreener, kes oskab ettevalmistust teha. Lavalist liikumist käib enamus Tallinna tüdrukuid Natalia juures õppimas Revalis.

Tere! Mul sai tehtud kehaanalüüs ja tulemus järgmine: vanus 21, pikkus 151,5cm, kaal 47,4kg, millest L.B.M. 34,9 ja S.L.M 32,2. Proteiini tase madalaima piiri peal 7,1. Rasva % 26,4.

Vaadates bikini fitnessi modelle, tekkis endalgi soov ennast sellel alal proovile panna.

Ja küsimus on siis järgmine: kui kiire ajaga on võimalik saada heasse nö bikiini fitnessi vormi, tervisliku toitumise ja hea treeningkavaga? Ning soovitage palun head treenerit, kes kõik jõusaalinipid ja tehnikad ette näitaks :)

Ette tänades,

K.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.