Jump to content
BRIKI

Men's physique 2013 Eestisse?

Recommended Posts

Ei taha küll riidu üles kiskuda aga:

1. Mõne negatiivse kommentaatori naine võistleb bikini fitnessis, mida on juba siin men's physique-ga oma olemuselt samastatud.

2. Need kes siin negatiivsust üles kisuvad- saage endale samaväärne keha antud alal võistlemiseks...

...ja siis torisege

(Ei midagi isiklikku) aga küsige publiku (naiste) käest mida nad näha tahavad. Selge on ju see et mida suurem huvi ala vastu, seda suurem meediakajastus, seda suuremaks tõuseb ka huvi ja inimese kulturismist. Mida laiem on vaatajaskond, seda rohkem on sponsoreid jnejne.

• Upvote 1
  • Downvote 1

(Ei midagi isiklikku) aga küsige publiku (naiste) käest mida nad näha tahavad. Selge on ju see et mida suurem huvi ala vastu, seda suurem meediakajastus, seda suuremaks tõuseb ka huvi ja inimese kulturismist. Mida laiem on vaatajaskond, seda rohkem on sponsoreid jnejne.

Ma tahaks topless bikiinitare näha. Küsime nüüd publikult (meestelt), kas nad ka tahaks. Meediakajastus oleks kindlasti suur! :rolleyes::ph34r:

• Upvote 4
  • Downvote 1

Ei taha küll riidu üles kiskuda aga:

1. Mõne negatiivse kommentaatori naine võistleb bikini fitnessis, mida on juba siin men's physique-ga oma olemuselt samastatud.

2. Need kes siin negatiivsust üles kisuvad- saage endale samaväärne keha antud alal võistlemiseks...

...ja siis torisege

Ma argumenteerisin vaid MP vastu. Selles suhtes, et kui ma ütlen, et MP on meeste bikini, siis sellega ma ei ütle viimase kohta midagi halba. See on umbes sama nagu kui mõnd meest naiselikuks näiteks kutsutaks, siis sellega ei mõelda midagi naiste kohta halba.

Negatiivsus on vaid sinu enda hinnang. Ma üritasin tuleviku üldpilti aimata selles suhtes, et millest oleks kulturismi osas pikas perspektiivis kõige rohkem kasu. Kui selleks on MP lisandumine, siis laske aga minna. Tõenäoliselt loed sa seda posti ka juba algusest peale negatiivse hoiakuga, millest seepärast vaid kriitikat tajud ja mistõttu asja idee arusaamisest midagi välja ei tule.

Ma argumenteerisin vaid MP vastu. Selles suhtes, et kui ma ütlen, et MP on meeste bikini, siis sellega ma ei ütle viimase kohta midagi halba. See on umbes sama nagu kui mõnd meest naiselikuks näiteks kutsutaks, siis sellega ei mõelda midagi naiste kohta halba.

Negatiivsus on vaid sinu enda hinnang. Ma üritasin tuleviku üldpilti aimata selles suhtes, et millest oleks kulturismi osas pikas perspektiivis kõige rohkem kasu. Kui selleks on MP lisandumine, siis laske aga minna. Tõenäoliselt loed sa seda posti ka juba algusest peale negatiivse hoiakuga, millest seepärast vaid kriitikat tajud ja mistõttu asja idee arusaamisest midagi välja ei tule.

Kui Matt Christianer on naiselik, siis ma söön oma mütsi ära, ma luban... Ka Imre Vähi puhul, kes sellel alal oleks ilmselgelt maailma top3-s, kui mitte top1.

Mina samastaks bikini fitnessi MP'ga alles siis kui mehed kannaksid lühikesi "Speedosid". Või siis kui bikini fitnessistid hakkaksid rannaseelikut kandma, et varjata tselluliidi. Tselluliidi = meeste olematud jalad.

Teema alguses püstitati küsimus, kas oleks keegi huvitatud võistlema. Vastuseid on olnud hetkel 0. Imre ainult naljatas. :)

PS! Indrek Otsuse kommentaar bikini fitnessi kohta:

Bikinifitness

on kujunenud päästerõngaks neile, kelle edevus on suurem, kui soov jõusaalis vaeva näha. Kahe kategooria peale kokku tuli end näitama 15 neidu. Väga kenad naisterahvad kõik, eranditult! Aga, mis siin spordiga pistmist on…

Muidugi, kaks keha olid treenitud ja omaette klassist - Egle ja Reet. Absoluutvõidu võttis oodatult MM-i neljas, Egle. Eks maailma tasemel on ka bikinifitness spordina võetav, iga aastaga üha enam. Mind jääb siiski piinama küsimus, miks seda ala üldse vaja oli?! Bodyfitness oli ju olemas. Kohtunike koolitusega, hindamiskriteeriumidest kinnipidamise ja järjekindla rakendamisega, oleks IFBB pidanud bodyfitnessi nö kulturistidest puhta hoidma. Nüüd tundub, et bodyfitness hakkab maailmas asendama bodybuildingut…

Edited by Sarge
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Mina samastaks bikini fitnessi MP'ga alles siis kui mehed kannaksid lühikesi "Speedosid". Või siis kui bikini fitnessistid hakkaksid rannaseelikut kandma, et varjata tselluliidi. Tselluliidi = meeste olematud jalad.

Teema alguses püstitati küsimus, kas oleks keegi huvitatud võistlema. Vastuseid on olnud hetkel 0. Imre ainult naljatas. :)

Kui mingid hirmsad "tegijad" siin sõna võtavad, siis keegi ei julgegi midagi postitada. Feissbuuki olen mina saanud mõne kirja, kes on salaja vastanud :)

Kui Matt Christianer on naiselik, siis ma söön oma mütsi ära, ma luban... Ka Imre Vähi puhul, kes sellel alal oleks ilmselgelt maailma top3-s, kui mitte top1.

Ka seda ega taolist asja ma pole väitnud :)

Otsus vajutas ikka korralikult jah. :D

Otsus vaatab nagu alati asju sportlikust küljest. Teised vaatavad asja nö populistlikust ja ärilisest poolest. KUI MP osutuks hüppelauaks kulturismi, siis oleks ju hea. Aga nagu Otsuse EMV kommentaarist näha, tunduvad "lihtsamad alad" pigem raskemate alade populaarsust vähendavat.

KUI MP tooks lisafinantsi ja -tähelepanu ka kulturismiliidule üldiselt, siis korraldajaid see kindlasti rõõmustaks. Võime ju tahta näha rohkem "kolle", aga kui raha pole, sest friikshow laiade masside tähelepanu ei köida, siis peab ka veidi populistlikult mõtlema. Kui MP hakkaks vohama nagu bikiini, niiet varsti vajavad need kaks teiste alade ees sama palju tähelepanu, korraldajate energiat ja suurt osa võistluste ajast nagu vastsündinud beebi, siis oleks ka halb. :D

Kõik põhilised arvamuse avaldajad on kulturismi tulihingelised pooldajad (mis on tore aga uue ala jaoks ehk mitte kõige olulisem).

Ise võibolla osaleks - kui oleksin nurgatagant piiludes näinud, et Vähi samasse katti ei tule. :D

Ja minu arvates kirjeldab selle ala ,,mitte sportlikust'' just see, et Vähi teeks seal platsi puhtaks...

• Upvote 1

Ja minu arvates kirjeldab selle ala ,,mitte sportlikust'' just see, et Vähi teeks seal platsi puhtaks...

:D Õige tähelepanek. Samas, murdmaasuusatamises on ka selliseid mitmekülgseid mehi/naisi, kes hoolimata distantsist ja stiilist alati esikohale pretendeerivad.

Las teeb Vähi platsi puhtaks! See on ju ainult hea. Mis meie eesmärk siis oleks? Toota massiliselt keskmisi? Minu arvates on ju vaid seda parem, kui meil on kohe konkurentsivõimeline inimene Eestit esindama saata :)

Ega Vähi järel teiseks jääda pole ju häbiasi...

Edited by htilga
  • Upvote 2

Kas sa oleksid huvitatud võistlema alal, mil sa tead, et esimene koht on juba võetud ? Kindlasti leidub ka neid, aga see enamus tahab võimalust võidelda selle kuldse medali eest ning kes on näinud saalis vaeva selleks, jääksid kindlasti kõrvale.

See on üks meie inimeste probleemkohti (aga samas tuleb sellest aru saada). Meil on saalides ka Hulgim keskmikke, nii kulturismile, kui AF'ile. Osadel on seda potensiaali, osadel ei ole, kuid nad ei ole mõelnud lavale minna, mis iganes põhjusel (vähene teadlikus, julgus, meditsiiniline probleem jms.). Kuid üks põhjustest on kindlasti (liig) enesekriitiline eneshinnang, mil nad näevad ,et esikoht jääks kättesaamatuks - internetiajastu probleem.

Kas sa oleksid huvitatud võistlema alal, mil sa tead, et esimene koht on juba võetud ? Kindlasti leidub ka neid, aga see enamus tahab võimalust võidelda selle kuldse medali eest ning kes on näinud saalis vaeva selleks, jääksid kindlasti kõrvale. See on üks meie inimeste probleemkohti (aga samas tuleb sellest aru saada). Meil on saalides ka Hulgim keskmikke, nii kulturismile, kui AF'ile. Osadel on seda potensiaali, osadel ei ole, kuid nad ei ole mõelnud lavale minna, mis iganes põhjusel (vähene teadlikus, julgus, meditsiiniline probleem jms.). Kuid üks põhjustest on kindlasti (liig) enesekriitiline eneshinnang, mil nad näevad ,et esikoht jääks kättesaamatuks - internetiajastu probleem.

Samas kui võistled enda jaoks - lood parima võimaliku vormi ja sätestad eesmärgi võistluse näol, siis on ju sõltumata kohast asi õige.

• Upvote 1

Kas sa oleksid huvitatud võistlema alal, mil sa tead, et esimene koht on juba võetud ?

Valdav enamus professionaalseid sportlasi maailmas läheb võistlustele teadmisega, et nende maksimum on teises kümnes. Rahvaspordiüritustel on kõvade, aastaid järjepidevalt trenni teinud meeste unistuseks saada koht esimeses sajas, kui mitte viiesajas. Kartusega kaotada ja enamgi veel, peksa saada ei tasu poksivõistlusele minnagi. Äkki ongi osavõtjate arvu vähesuse probleem selles, et fitnessiga tegelevad sisenemis-tasemel kas häbelikud või madala enesehinnanguga inimesed?

Edited by salasilm
  • Upvote 1

Kas sa oleksid huvitatud võistlema alal, mil sa tead, et esimene koht on juba võetud ?

Miks üldse arvata, et meeste MP esimene koht on juba võetud? Uuel alal enne võistlusi medalite kaelariputamine on veel tobedam kui seda vanadel aladel teha.

• Upvote 1

Las teeb Vähi platsi puhtaks! See on ju ainult hea. Mis meie eesmärk siis oleks? Toota massiliselt keskmisi? Minu arvates on ju vaid seda parem, kui meil on kohe konkurentsivõimeline inimene Eestit esindama saata :)

Ega Vähi järel teiseks jääda pole ju häbiasi...

Ärge nüüd mehed nalja tehke igasuguste tiitlite jagamisega! Mina olen suhteliselt kindel, et ma kõrbeksin sellel alal ja hoopis hr Tilga sugused rannapoisid võivad mulle seal koti pähe tõmmata. Rannapükstes peaksin ma igas asendis ühtlaselt reljeefne ja pigem sihvakas välja nägema, aga kui minu tricepsid näiteks küljelt hirmsalt punnitavad, siis see oleks juba teine ala. Rannapoiste ridadesse leiaksime uusi võistlejaid pigem suvel Pärnu rannast, mitte klassikute seast. Erinevalt paljudest "kulturismi kummardajatest" toetan seda uut ala kahel käel!

• Upvote 3

Kõik põhilised arvamuse avaldajad on kulturismi tulihingelised pooldajad (mis on tore aga uue ala jaoks ehk mitte kõige olulisem).

Ise võibolla osaleks - kui oleksin nurgatagant piiludes näinud, et Vähi samasse katti ei tule. :D

Kas siis kõik inimesed peaksid üldse mitte kulturismis võistlema, teades et mõndadele inimestele nad ilmselt kunagi vastu ei saaks (nt Ott Kiivikas)

Aga mina kuulsin, et MP kogub juba võistlejaid.

Kristjan Kasearu pani meestega pead kokku ja kes teab, võib-olla näeme teda kevadel laval... :rolleyes:

post-3216-0-52750200-1351693331.jpg

Hr priiuserüütlit oleks huvitav uuel alal esinemas näha koos teiste staaridega :rolleyes:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.