Jump to content
lkv

VII Innar Mardo Memoriaal: tulemused, pildid, kommentaarid

Recommended Posts

Bodyfitnessis siis ilmselt ainult värvilise bikiini voor ja musti pole vaja kaasa tassida?

Kas saab iga võistleja võtta ka abilise lava taha, kes saab kaelakaardi?

Tänud vastamast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodyfitnessis siis ilmselt ainult värvilise bikiini voor ja musti pole vaja kaasa tassida?

Kas saab iga võistleja võtta ka abilise lava taha, kes saab kaelakaardi?

Tänud vastamast!

Bodyfitnessis on ainult üks voor so värviline bikini.

Abiliste kaelakaardid saab hommikul registreerumisel nagu ikka. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toon mõned võistlejad ka piltide näol Teieni...

Esta Pilt - Athletic Fitness ja Bodyfitness, Athletic Fitness MM 2012 hõbemedali omanik, eelmise aasta absoluutne võitja Bodyfitnessis ja Athletic Fitnessis, ka parim veteran!

(vasakul)

535937_452732671437036_1388715218_n.jpg

Margit Mõik - bikini fitnessi uustulnuk, noor ja tubli tüdruk!

DSC02061.JPG

Tatjana Kreit - Reval Spordi bikinikaunitar!

423951_374330345969875_2064891720_n.jpg

284403_374330212636555_1267668195_n.jpg

Õnnela Raudsepp - samuti uustulnuk Bikini Fitnessi kategoorias!

post-2438-0-28245100-1350037107.jpg

Alexandra Bogdanova - Reval Spordi kasvandik, Bikini Fitness!!

post-22-0-06046600-1349019736.jpg

Marju Järvela - uus bikini!

post-22-0-22199500-1349019821.jpg

Vitalya Dmitrieva - bodyfitnessist, heitlus teistega meistritiitli puhul läheb pühapäeval lahti!

post-22-0-36078500-1349020947.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sten Richard Oskar - uhiuus juunior, Reval Spordi kasvandik!

post-3216-0-58719700-1349552672.jpg

Vastu astub talle Siim Kelner - Reval Spordi kuldvara!

68074_474961552549281_1544126684_n.jpg

Noortest.. Lauri ÖÖpik, Imre õpilane

538824_430021720357427_1528189294_n.jpg

vs Marko MÖlder, Oti õpilane

556217_307393679329425_475328708_n.jpg

vs Taavi Sarik, Imre õpilane

534065_379955205369783_486800608_n.jpg

vs Ergo Tüür

post-25435-0-06468900-1350476933.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic Fitness noormees Marius Lemming

MariusLsIkzE.jpg

Ott Kiivikas... läheb jahtima ikka hinnatuimait tiitlit - absoluutset võitu!

375787_352570831503424_1251769699_n.jpg

Egle Eller-Nabi soovib otseloomulikult absoluutse bikini fitnessi tiitlit

302132_4765446383903_951735821_n.jpg

Janar Rückenberg - klassikaline kulturist!

581554_412315842155951_1650802930_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuju hoiab üleval Imre Vähi

548_orig.jpg

Show esinemise banketil pudeli veini eest teeb Kirp ehk Kristjan-Johannes Konsap!!

post-25435-0-47346000-1350476764.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähk on hea õhtujuht! ;)

Muusika osas, loodan, et äkki on seekord mingi teine võistluse soundtrack. Olen tähele pannud, et mitu aastat on sama olnud. :rolleyes:

Loodan, et mina viin seda võistlust läbi ja ütlen praegu ja ütlen ka võistluspäeval, et isegi kui võistleja jääb nendel võistlustel enda kategooria viimaseks, on tegemist ikkagi Eesti parimatega. Oleme küll näinud saalides suure punnis rinnaga isandaid, kes kõiki võistlejaid maha teevad ja ise mitte kunagi lavale ei astu, aga ise peavad ennast kulturistideks! Mõned vägevad mehepojad on ka tunnistanud, et neil on lavahirm jne. Selles suhtes kõigile suur respect, kes võistlevad ja julgevad enda töö ja järjepidevuse viljasid teistele näidata! Publikult ootan ka suuremat kaasaelamist ja seekord loodan, et DJ muusika nii põhja ei keera, et publikut üldse kuulda ei ole. Kevadel staarpealtvaataja Mikk Kiivikas kurtis, et taustamuusika oli nii tugev, et tema loobus kisendamisest ja Mikk Kiivika fännid olid ka pettunud, et nad ei kuulnud Miku pärleid ja võistluste organisaatorid olid ka pettunud, et Miku fännid olid pettunud :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu ennustus:

Naised athletic fitness

1. Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

1. Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

1. Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Ants Varblane

3. Väino Katala

4. Allan Nikopensius

5. Allar Vaet

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Marko Mölder

2. Ergo Tüür

3. Lauri Ööpik

4. Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Julia Dunik

3. Tatjana Kreit

4. Jekaterina Zabluda

5. Margit Mõik

6. Yulia Ageeva

7. Kristina Aleksejeva

8. Õnnela Raudsepp

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller - Nabi

2. Aleksandra Laer

3. Olga Jakovleva

4. Marju Järvela

5. Reet Reimets

6. Aleksandra Bogdanova

Bodyfitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1. Esta Pilt

2. Merike Sula

3. Viataliya Dmitreva

4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2. Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Rain Kuusnõmm

2. Harri Indus

3. Andrei Abrossimov

4. Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

Meeste absoluudi TOP6:

1. Janar Rückenberg

2. Ott Kiivikas

3. Nikolai Kornõšev

4. Rain Kuusnõmm

5. Siim Kelner

6. Andrei Abrossimov

Bikiini fitnessi absoluutne võitja:

Egle Eller-Nabi

Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja:

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võistlusele tulevad ka 5 bikini neiut Lätist!

389403_3958760604633_1561662168_n.jpg

Make Up Store paneb välja mõlema bikini kategooria esikolmikule meenekotid!

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

1. Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

1. Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

1. Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Ants Varblane

3. Väino Katala

4. Allar Vaet

5. Allan Nikopensius

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Marko Mölder

2. Ergo Tüür

3. Lauri Ööpik

4. Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Julia Dunik

3. Tatjana Kreit

4. Margit Mõik

5. Jekaterina Zabluda

6. Yulia Ageeva

7. Kristina Aleksejeva

8. Õnnela Raudsepp

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller Nabi

2. Aleksandra Laer

3. Olga Jakovleva

4. Marju Järvela

5. Reet Reimets

6. Aleksandra Bogdanova

Bodyfitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1. Esta Pilt

2. Merike Sula

3. Viataliya Dmitreva

4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2. Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Rain Kuusnõmm

2. Andrei Abrossimov

3. Harri Indus

4. Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

Meeste absoluudi TOP6:

1. Ott Kiivikas

2. Janar Rückenberg

3. Rain Kuusnõmm

4. Nikolai Kornõšev

5. Siim Kelner

6. Andrei Abrossimov

Bikiini fitnessi absoluutne võitja:

Egle Eller Nabi

Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja:

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bikinis tuleb küll hirmus lahing! Nägin eile hr Abrossimovi ja mehel oli põsk ikka päris hellalt lohus. Tundub, et mees pühapäeval nalja tegema ei tule :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bikinis tuleb küll hirmus lahing! Nägin eile hr Abrossimovi ja mehel oli põsk ikka päris hellalt lohus. Tundub, et mees pühapäeval nalja tegema ei tule :rolleyes:

Põnev info! Pole pikka aega Abrossimovi korraliku vormiga näinud...viimati vist NOKIA Kontsertsaalis 2010 toimunud Balti Matši ajal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

1. Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

1. Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

1. Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Ants Varblane

3. Väino Katala

4. Allar Vaet

5. Allan Nikopensius

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Marko Mölder

2. Ergo Tüür

3. Lauri Ööpik

4. Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Julia Dunik

3. Tatjana Kreit

4. Margit Mõik

5. Yulia Ageeva

6. Jekaterina Zabluda

7. Kristina Aleksejeva

8. Õnnela Raudsepp

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller Nabi

2. Aleksandra Laer

3. Olga Jakovleva

4. Marju Järvela

5. Aleksandra Bogdanova

6. Reet Reimets

Bodyfitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1. Esta Pilt

2. Merike Sula

3. Viataliya Dmitreva

4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2. Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Rain Kuusnõmm

2. Andrei Abrossimov

3. Harri Indus

4. Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

Meeste absoluudi TOP6:

1. Ott Kiivikas

2. Janar Rückenberg

3. Rain Kuusnõmm

4. Nikolai Kornõšev

5. Andrei Abrossimov

6. Siim Kelner

Bikiini fitnessi absoluutne võitja:

Egle Eller Nabi

Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja:

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised athletic fitness

1. Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

1. Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

1. Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Ants Varblane

3. Väino Katala

4. Allan Nikopensius

5. Allar Vaet

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Marko Mölder

2. Ergo Tüür

3. Lauri Ööpik

4. Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Julia Dunik

3. Tatjana Kreit

4. Jekaterina Zabluda

5. Margit Mõik

6. Yulia Ageeva

7. Kristina Aleksejeva

8. Õnnela Raudsepp

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller - Nabi

2. Olga Jakovleva

3. Aleksandra Laer

4. Marju Järvela

5. Reet Reimets

6. Aleksandra Bogdanova

Bodyfitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1. Esta Pilt

2.Viataliya Dmitreva

3. Merike Sula 4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2. Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Rain Kuusnõmm

2. Andrei Abrossimov

3. Harri Indus

4. Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

Meeste absoluudi TOP6:

1. Janar Rückenberg

2. Ott Kiivikas

3. Nikolai Kornõšev

4. Rain Kuusnõmm

5. Siim Kelner

6. Andrei Abrossimov

Bikiini fitnessi absoluutne võitja:

Egle Eller-Nabi

Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja:

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

1. Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

1. Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

1. Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Väino Katala

3. Ants Varblane

4. Allan Nikopensius

5. Allar Vaet

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Marko Mölder

2. Lauri Ööpik

3. Ergo Tüür

4. Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Jekaterina Zabluda

3. Julia Dunik

4. Margit Mõik

5. Tatjana Kreit

6. Õnnela Raudsepp

7. Yulia Ageeva

8. Kristina Aleksejeva

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller - Nabi

2. Reet Reimets

3. Aleksandra Laer

4. Olga Jakovleva

5. Aleksandra Bogdanova

6. Marju Järvela

Bodyfitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1. Esta Pilt

2. Merike Sula

3. Viataliya Dmitreva

4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2. Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Rain Kuusnõmm

2. Harri Indus

3.Andrei Abrossimov

4. Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

Meeste absoluudi TOP6:

1. Ott Kiivikas

2. Janar Rückenberg

3. Siim Kelner

4. Nikolai Kornõšev

5. Rain Kuusnõmm

6. Harri Indus

Bikiini fitnessi absoluutne võitja:

Egle Eller-Nabi

Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja:

Siim Kelner

  • rep_up.png
  • rep_down.png
  • 0

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

1. Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

1. Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

1. Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Väino Katala

3. Ants Varblane

4. Allan Nikopensius

5. Allar Vaet

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Marko Mölder

2. Lauri Ööpik

3. Ergo Tüür

4. Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Jekaterina Zabluda

3. Margit Mõik

4. Julia Dunik

5. Tatjana Kreit

6. Õnnela Raudsepp

7. Yulia Ageeva

8. Kristina Aleksejeva

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller - Nabi

2. Reet Reimets

3.Olga Jakovleva

4. Aleksandra Laer

5. Marju Järvela

6. Aleksandra Bogdanova

Bodyfitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1.Merike Sula

2. Esta Pilt

3. Viataliya Dmitreva

4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2. Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Rain Kuusnõmm

2. Andrei Abrossimov

3. Kalle Kippar

4. Harri Indus

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

Meeste absoluudi TOP6:

1. Janar Rückenberg

2. Ott Kiivikas

3. Siim Kelner

4. Nikolai Kornõšev

5. Rain Kuusnõmm

6. Andrei Abrossimov

Bikiini fitnessi absoluutne võitja:

Egle Eller-Nabi

Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja:

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võistlusele tulevad ka 5 bikini neiut Lätist!

389403_3958760604633_1561662168_n.jpg

Make Up Store paneb välja mõlema bikini kategooria esikolmikule meenekotid!

Väga põnev uudis!!!! :) Nende tüdrukutega juba Riias ja MMil ühel laval oldud! Riias väga tugev tase, nii et aina huvitavamaks see võistlus tõotab tulla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×