Jump to content
Sign in to follow this  
unflummoxed

Asendustreeningud.

Recommended Posts

Tere,

olen harjunud peaaegu igapäevaselt rühmatreeningutes käima (tavaliselt 3x nädalas lihastreening, 2-3x tantsuline ning 1x nädalas pilatese taoline treening, loomulikult esineb vahel variatsioone; nädalas 1 päev on trennivaba), ent lähen juuni keskel 20 päevaks praktikale, kus puudub trennis käimise võimalus. Tahaks leida asendust oma praegustele trennidele, ent ei oska paika panna, mida ning kui tihti teha.

Praktika käigus tuleb kindlasti peaaegu igapäevaselt ette füüsilist tööd (tegu hobusekasvandusega), seega mingi koormuse saaks kätte küll, aga mitte piisavalt.

Siiani olen mõelnud jooksmisele, ujumisele (eeldusel, et vesi pole pingviinidele paraja temperatuuriga) ja lihasharjutustele (toenglamangud, kükid, kätekõverdused jms) ning võib juhtuda, et paaril korral käin ratsutamas.

Kas nädalas ca 5x jooksmas käia (mingi 5-6 km) oleks optimaalne? Lisaks umbes sama tihti lihasharjutused ca 15 min päevas.

Idee poolest sooviks tagasi linna jõudes jätkata umbes samasugust trennis käimist nagu praegu.

Ma soovitaks bodyrock.tv teha mingi 5x nädalas. Endine vorm peaks suht hästi säilima. Kogukehatreening, ühtegi vahendit otseselt vaja pole (kui mõnes kavas on, võta mõni teine või üldse mingi vanem kava), aega võtab 15min päevas + soojendus + venitus. Kui saad niikuinii füüsilist koormust, siis ma kujutan ette, et eriti ei viitsi trenni vehkida..

Ise tegin ka vahepeal mingi miljon erinevat trenni, tantsimine, jooksmine, pilates jne. Nüüd ainult teen seda bodyrocki ja sõidan rattaga ja vorm on isegi parem kui enne.

Aga noh.. muidugi oleneb su lihasharjutustest :D Jooks+15min lihasharjutusi teeb sama välja.

Oo lahe! Tänud! Olen siiani ainult kahe rockeriga kokku puutunud :D

Kusjuures ma teen eranditult neid vanemaid trenne, need nii head!

• Upvote 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.