Jump to content
Sign in to follow this  
Marko85

Pro series workout shock

Recommended Posts

Workout shockiga selline seik, et iga kord kui võtan koguse sisse, siis umbes 15 minuti pärast tekib üle keha selline justkui elektriline kihelus ja päris tugev on see :D Kas võib antud tootel olla säärast kõrvalmõju või võib asi olla minus individuaalselt ja äkki toode ei sobi mulle? arvasin vahepeal ,et võtan ehk liiati suure portsu sisse ühe korraga ( 2 mõõtkulbitäit + 300ml vett), kuid proovisin vähem ja nagu tundus sama effekt olevat. Iseenesest trennis olles täidab antud eesmärki küll ja muu nagu korras. Oskab selle kohta keegi miskit öelda või on kellegil sarnast asja ? :)

Workout shockiga selline seik, et iga kord kui võtan koguse sisse, siis umbes 15 minuti pärast tekib üle keha selline justkui elektriline kihelus ja päris tugev on see :D Kas võib antud tootel olla säärast kõrvalmõju või võib asi olla minus individuaalselt ja äkki toode ei sobi mulle? arvasin vahepeal ,et võtan ehk liiati suure portsu sisse ühe korraga ( 2 mõõtkulbitäit + 300ml vett), kuid proovisin vähem ja nagu tundus sama effekt olevat. Iseenesest trennis olles täidab antud eesmärki küll ja muu nagu korras. Oskab selle kohta keegi miskit öelda või on kellegil sarnast asja ? :)

Beta-alaniinist, täiesti normaalne

Iseenesest beeta-alaniiniga on selline lugu, et teda ei pea saama nii palju, et kihelema ajaks. Aga Workout Shockis on muude asjade doosid paigas, nii et see kihelus on suhteliselt välistamatu.

Aga jah, midagi kahjulikku või ebanormaalset selles ei ole. Mõnele sõbrale saab aprillinalja teha sellega, et ou, proovi mu spordijooki:)

Puhkepäevaks pigem kohatu aga töö- või koolipäevaks täitsa sobilik ka ilma trennita, eriti kui päeval vaim kipub looja minema. Siestapuudega põhjamaal tavaline probleem.

Muuseas kas NOxid kellelgi õppimisvõimet on mõjutanud?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.