Jump to content
Sign in to follow this  
Solingen

Gutzy Sports Gel

Recommended Posts

Uurisin siin hiljuti joogi kohta, et mida oleks hea tarbida trenni ajal/ enne trenni, et kauem energiat säilitada. Nüüd oli võimalus saada hea pakkumisega mõned pakid Gutzy Sports Gel'i, mõtlesin proovida. On kogemusi kellelgi, aitab? Kasutusjuhendis öeldud, et üks pakk 10 minutit enne sooritust ja 1 pakk trenni ajal. Algatuseks piisab vast ka ühest enne trenni ilmselt? Jutt käib aeroobsest treeningust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aeroobne küll, aga täpsemalt? kui pikk, kui tihti, mis eesmärk jne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub jah pikkusest ise teen oma kaks tundi aeroobset ka BCAA pealt ära. Kui intensiivsust tõsta, siis võiks juba süsikaid ka lisada kuid alguses kas BCAA Explode või Amino Rush - viimases ka natuke maldotekstriini mis anab pikema aja peale energiat. Geeli tarbimine oleks ikka reaalselt mõistlik tegevus kestustreenigut või vastupidavusala võistlusi silmas pidades.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui jutt käib 3-5 tunnisest treeningust, nt. ratas, siis on asi omal kohal. Kuid siis tuleb ka tõesti kohe tarbima hakata juba poole tunni kaupa. 1 tunni jooksul on sel juhul isegi liiga tagasihoidlikult öeldud. Enda kogemus näitab, et kui geel süüa sisse alles peale esimest tundi, siis palju abi enam pole, 2,5 tunni joonel saabub ikkagi "haamer". Kui eesmärk on pikk trenn, siis tuleb kohe ka vastavalt manustama hakata. Kui aga trenn jääb 1 tunni piiresse, ei ole tõesti sellel geelil erilist märgatavat mõju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõin Gutzy geele kaasvõitlejatele lõpurännaku puhuks ja nemad kiitsid. Pikkadel distantsidel on lisaenergiat vaja ja lihtsüsivesikud teatavasti keset koormust tarbides lisaenergiat annavad. Samuti mõttekad võistlustel jne kus tuleb võimalikult palju endast välja anda. Muidugi pole treeningaegne lihtsüsivesikute tarbimine mõeldud puudulikku toitumist korvama, st eelnevalt peab ikka normaalselt süsivesikutega laetud olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×