Jump to content
Sign in to follow this  
HardstyleGuy17

Tere Lp Ott Kiivikas!

Recommended Posts

Jäi vaevama üks selline küsimus et kui ma olen 17.aastat vana ja olen jõusaalis käinud nüüdseks juba 2-3 kuud,et mis oleks kõige tõhusam vahend enda push-upimiseks :D? Ses suhtes et end väga liigesest välja ei tõmbaks ja trenni lõpuks on selline tunne et lihased on ikka mingit trenni saanud?

Vastust ootama jäädes ja Tervitades:

^_^

Jäi vaevama üks selline küsimus et kui ma olen 17.aastat vana ja olen jõusaalis käinud nüüdseks juba 2-3 kuud,et mis oleks kõige tõhusam vahend enda push-upimiseks :D? Ses suhtes et end väga liigesest välja ei tõmbaks ja trenni lõpuks on selline tunne et lihased on ikka mingit trenni saanud?

Vastust ootama jäädes ja Tervitades:

^_^

Tere,

Kõigepealt täpsustaksime küsimuse, mida pead silmas push - upimise , kas harjutust või siis nö enda üleslöömist, vormi mõttes. Treeninguid tuleb alustada ikka tasa ja targu, koos treenituse tõusuga lisatakse ka koormust nii mahu kui intensiivsuse osas. Selleks soovitan pöörduda mõne jõusaalitreeneri poole, kes vajalikud juhtnöörid annab või siis kui see võimalus puudub, siis võtta treeningkavade alt endale algajate kava - seal on ka liikuvad pildid juures ja haktata seda jälgima. Kindlasti pead tegema korrektuurid ka oma toitumises, sest koormuse lisandudes, suureneb nii energiavajadus kui ka valgu tarbimise vajadus lihaste taastumiseks.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.