Jump to content
Sign in to follow this  
Ott Kiivikas

EKFL kuulutas välja 2011a. parimad sportlased

Recommended Posts

Eile toimus Tallinnas vanalinnas söögikohas Fish&Wine EKFL spordiaasta lõpetamine. Kohal olid sportlased, treenerid, juhatus, toetajad, vabatahtlikud, koostööpartnerid ja sponsorid.

Erinevates nominatsioonides kuulutati välja aasta parimad:

post-22-0-53683600-1325324512.jpg

Parim Noorsportlane; Rainer Neemsalu - kahjuks ei saanud kohale tulla

Parim naisjuunior; Kristina Koroljak - tema samuti ei saanud kohale tulla, kuid auhinna võttis üle tema treener Natalia Nazarenko - Kiivikas

post-22-0-44141700-1325324520.jpg

Parim meesjuunior; Jevgeni Kuzmin

post-22-0-64335400-1325324528.jpg

Parim Bikini fitnessist: Olga Jakovleva - Olga pidi ka enne lahkuma kui auhind üle antkase ja vastu võttis tema treener Natalia

post-22-0-42018400-1325324536.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parim nais Athletic fitnessist: Esta Pilt

post-22-0-59835300-1325324704.jpg

Parim mees Athletic fitnessist: Martin Münz - tema ei saanud kahjuks kohale tulla

Reval - Spordi esindja Aldur, enne parima klubi välja kuulutamist....

post-22-0-46672900-1325324722.jpg

Parim Bodyfitnessist: Merike Sula - kes ei saanud ka kohale tulla

Parim klassikaline kulturist: Taavi Koovit

post-22-0-24521200-1325324729.jpg

Parim Meesfitnessist: Oleg Anissimov

post-22-0-15411300-1325324714.jpg

Parim naisfitnessist: Natalia Nazarenko - Kiivikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parim klassikaline kulturist ja ühtlasi ka parim veteran: Taavi Koovit

post-22-0-53525100-1325325247.jpg

Parim kulturist, parim noortetreener ja parim treener: Ott Kiivikas

post-22-0-50024400-1325325257.jpg

Parim Uustulnuk: Rainer Palm

post-22-0-20004200-1325325268.jpg

Parim võistkond: Eesti koondis kodusel MM -l

post-22-0-75075000-1325325282.jpg

Parim klubi: Reval Sport

post-22-0-35417600-1325325293.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maailmameistri treener: Fred Antson

post-22-0-46242400-1325325494.jpg

Aasta parim naissportlane: Natalia Nazarenko - Kiivikas

post-22-0-98246500-1325325505.jpg

Aasta parim meessportlane; Oleg Anissimov

post-22-0-05842900-1325325517.jpg

Aasta treener ja parim naissportlane

post-22-0-36101400-1325325526.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

aasta parimad oma väljakuulutamist ootamas

post-22-0-43946900-1325325895.jpg

juuniorid, kes järgmisel aastal võistlevad parima tiitli eest

post-22-0-73681300-1325325904.jpg

EKFL sõbrad Golfiliidust, president Peep ja peasekretär Rein

post-22-0-29583900-1325325920.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panen välja ka lõpliku paremustabeli, kus on näha kõigi võistlejate tulemused ja ka see kuidas paremusjärjestus kokku pandi.

Athletic fitness

Noored

Jürgen Ots m1(2), k1(4) 17,125

Siim Jürgenstein m2(2), k3(4) 8,625

Rainer Palm Sparta k2(4) 5,75

Jesper Eldemeel k4(4) 1,875

M-juuniorid

Alex Uuetalu Sparta m1(2), k1(4) 17,125

Mihkel Mägi m2(2), k2(4) 10,75

Robin-Cris Tammik Sparta k3(4) 3,625

Kristjan Rõõmusoks TÜASK k4(4) 1,875

N-juuniorid

Liis Kristiin Vaher RS m1(1), RV6(6) 13,75

Mehed

Martin Münz Sparta m1(2), RV4(7), rv2(13), rv2(10) 64,25

Oleg Anissimov RS m1(2), k1(4), RV3(7) 33,375

Kaspar Kuuse Sparta rv6(13) 19,5

Harri Indus m2(2), k3(4) 8,625

Neeme Vool k2(4) 5,75

Väino Katala TÜASK m2(2) 5

Horre Saluste RS k4(4) 1,875

Naised

Esta Pilt TÜASK m1(2), k1(1), RV1(6) 45,375

Rete Jallai m2(2) 5

Fitness

Mehed

Oleg Anissimov RS k1(1), EM2(10), MM1(4), RV1(3), rv1(4), m1(1) 186,625

Naisjuuniorid

Kristina Koroljak RS k1(2), m1(1), rv2(4), RV2(6), jMM7(7) 59,875

Naised

Natalia Nazarenko-Kiivikas RS EM1(5)+1(2), MM2(10), RV1(11), rv1(4) 233,5

Kristi Väljaaots TÜASK k2(2) 3,75

Bodyfitness

Juuniorid

Liis Kristiin Vaher RS k1(1), m1(2)+3(3) 17,625

Sandra Järv Planet Sport m2(2) 5

Naised

Merike Sula TÜASK k1(3)+2(2), rv5(5), m1(3)+2(3), RV3(3), vEM10(15) 56,625

Esta Pilt TÜASK k1(2)+1(2), rv4(5), m1(4)+1(3), RV8(13), vEM15(15) 50,35

Vitaliya Dmitrieva Sparta k2(2), m2(3), RV5(13) 24,75

Monika Saar RS m2(4), RV10(13) 12,45

Kati Grabbi RS m3(4), RV9(13) 11,65

Annika Summel Sparta k2(3) 4,75

Laura Väljaots Planet Sport m3(3) 3,5

Diana Šumejeva V Fitness Klubi k3(3) 2,625

Laura Reisalu Sparta m4(4) 2,5

Klassikaline kulturism

Taavi Koovit Sparta m2(5)+3(8), MM1(14) 104,5

Janar Rückenberg FitClub k1(2)+1(6), rv2(5), m1(5)+2(8), MM5(18), EM12(20) 100

Imre Vähi Planet Sport k1(3)+2(6), m1(3)+6(8), MM5(18), RV2(7) 83,875

Marti Taru RS k2(3)+4(6), rv4(5), m2(3)+5(8), MM9(14), RV3(7) 57,125

Raigo Kuusnõmm Sparta m1(5)+4(8), MM5(14) 47

Meelis Susi m1(2)+7(8), MM8(9) 22,8

Rain Kuusnõmm Sparta m2(2)+8(8), MM7(9) 21,1

Indrek Viska m3(5) 5,5

Priit Paakspuu Sparta m3(5) 5,5

Nikolai Kornõšev Arctic Sport k3(3)+5(6) 5,125

Taavi Merisalu Planet Sport k2(2) 3,75

Harri Indus m3(3) 3,5

Rait Veski m4(5) 3,5

Siim Sammalkivi TÜASK m4(5) 3,5

Martin Münz Sparta m5(5) 2

Maikal Pikalev Planet Sport m5(5) 2

Kulturism

Noored

Rainer Neemsalu TÜASK k1(1)+1(3), rv4(6) 27,5

Rainer Palm Sparta m1(4)+1(4) 21

Edgar-Norman Kaasik Planet Sport k1(1), m3(4) 10,125

Sander Gorgišeli Planet Sport m1(1)+4(4) 10

Marko Mölder RS m2(4) 7

Karl Kask m4(4) 2,5

Juuniorid

Jevgeni Kuzmin RS k1(4)+2(3), rv3(6) 28,625

Siim Kelner RS k2(4), rv6(6), m1(4)+3(4) 24,5

Anton Ostroglazov RS k1(3)+3(3), rv5(6) 16,25

Paul-Eerik Rosenberg Planet Sport m1(1)+2(4) 14,5

Aleksei Värä Planet Sport k3(4), m2(4) 10,625

Siim Veri Sparta k4(4), m3(4) 6,375

Taavi Taros TÜASK k2(3) 4,75

Sander Kuusk k3(3) 2,625

Edmund Pilt TÜASK m4(4) 2,5

Mehed

Ott Kiivikas RS m1(2)+1(8), RV1(4), RV2(5), MM8(26), RV12(13) 104,5

Rain Kuusnõmm Sparta RV2(7) 22,5

Nikolai Kornõšev Arctic Sport rv3(3), m2(2) 17,25

Raigo Kuusnõmm Sparta RV3(7) 16,25

Marek Morozov Sparta k1(1)+3(6) 12,25

Andrei Abrossimov TÜASK k1(3)+6(6) 8,75

Ahti Jakson Sparta m2(5) 8

Harri Indus k2(3) 4,75

Amin Tadayon Sparta k3(3) 2,625

Bikini fitness

Olga Jakovleva RS k2(7), rv10(10), m1(5) 22

Jekaterina Smirnova RS k1(7), rv7(10) 17,875

Tatjana Kudrjavtseva RS k4(7), m2(5) 12,875

Jekaterina Zabluda RS k3(7), m3(5) 12,125

Liis Ivask k5(7), m5(5) 5,5

Aleksandra Aruvald RS m4(5) 3,5

Vitaliya Dmitrieva Sparta rv9(10) 3,25

Liis Lember RS k6(7) 2,125

Nataly Pant k7(7) 0,975

KLUBID

Reval Sport 879,225

Sparta 351,1++

TÜASK 213,725

Planet Sport Tartu 143,375

FitClub 100

Arctic Sport 22,375

V Fitness Klubi 2,625

Punktisüsteem

MM (eliit)

1. koht 75p 9. koht 9p

2. koht 50p 10. koht 7p

3. koht 35p 11. koht 6p

4. koht 25p 12. koht 5p

5. koht 20p 13. koht 4p

6. koht 15p 14. koht 3p

7. koht 13p 15. koht 2p

Koefitsiendid

Euroopa MV, juun/vet MM 0,75

Juun/vet EM 0,5

RV võistlused 0,35

rv võistlused 0,25

Eesti MV 0,1

Eesti KV 0,075

NB! Saavutatud kohapunktidele liidetakse arv, mis näitab, mitut sportlast edestati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×