Jump to content
Sign in to follow this  
katrek

reie- ja kõhulihased

Recommended Posts

olen 15 aastane, 165 cm pikk, kaalun kuskil 60 kilogrammi ja kas see on normaalne?

ma käin iga päev jooksmas(mõned päevad jäävad vahele). alustasin nii, et algul 9 minutit(nagu minu vanuseline tüdruk peaks suutma ära jooksma), nüüdsest jooksen juba 20 minutit järjest. kavatsen sellega ilmselt ka jätkata ja aega järjest pikemaks seada- end siis vastupidavamaks muuta.

sooviksin aga teada, kuidas ma saaks on reielihast peenemaks? :) (kahtlane küsimus, ma tean) algul on ikka varbad, siis kand, säär, ja siis tuleb reis, aga see ei lähe kuni tagumikuni täiesti sirgelt välja. loodan, et saate aru.

http://www.ramtennis.ee/?id=1299&news_id=93 siin on üks pilt, mis aitab natukene paremini vist mõista. et reis ongi just sealt veits paksem. kuidas ma seda peenemaks saaks, milliseid harjutusi tehes vms ?

ja kas kõhulihased hakkavad paistma vaid kõhulihase harjutusi tehes? ma tean, et toitumine kuulub ka sinna ja nii. või on vaja teha just midagi muud?

Guest ületreenitud
olen 15 aastane, 165 cm pikk, kaalun kuskil 60 kilogrammi ja kas see on normaalne?

ma käin iga päev jooksmas(mõned päevad jäävad vahele). alustasin nii, et algul 9 minutit(nagu minu vanuseline tüdruk peaks suutma ära jooksma), nüüdsest jooksen juba 20 minutit järjest. kavatsen sellega ilmselt ka jätkata ja aega järjest pikemaks seada- end siis vastupidavamaks muuta.

sooviksin aga teada, kuidas ma saaks on reielihast peenemaks? :D (kahtlane küsimus, ma tean) algul on ikka varbad, siis kand, säär, ja siis tuleb reis, aga see ei lähe kuni tagumikuni täiesti sirgelt välja. loodan, et saate aru.

http://www.ramtennis.ee/?id=1299&news_id=93 siin on üks pilt, mis aitab natukene paremini vist mõista. et reis ongi just sealt veits paksem. kuidas ma seda peenemaks saaks, milliseid harjutusi tehes vms ?

ja kas kõhulihased hakkavad paistma vaid kõhulihase harjutusi tehes? ma tean, et toitumine kuulub ka sinna ja nii. või on vaja teha just midagi muud?

Ideaalis võiks sinu pikkuse ja vanuse juures kaaluda natuke vähem, aga põhilise ütleb ikkagist peegelpilt :). Et kehapealt rasva vähendada, tuleb süüa vähem, kui kulutad. Kõhulihaste treenimisele ei pea panema suurt rõhku, aga võid, kui soovi on. Edu :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.