Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Jälle üks sissekanne,

Täna tegin raske jala ära ja korralik looma tunne oli sees :D , nimelt siis 170 kg 5x5 sai tehtud. Vigastus enam üldse tunda ei anna ka, mis on hea , kava alguses andis küki päeval tunda, aga nüüd täitsa ära läinud. Ma vaatan, et kõigil, kes revalis korralikult trenni teevad, läheb asi ülesmäge, nii minu vanamehel, otil, kaidol, hjalrmalil jne, samuti endal ka vägev tunne sees. See nädalavahetus käisin vanamehel ka abis võistlustel , krdi kahju jh , et ära ei tulnud soovitud raskus, aga see annab motivatsiooni tehnikat parandada, samuti olid ka vägevad teised meie mehed :D !!!

Pole väga pikalt siia midagi kirjutanud, viimasel ajal kipub ajaga kitsas olema, aga proovin nüüdsest natuke tihedamini ka oma tegemistest märku anda.

Vahepealse mitte kirjutamise märksõna võiks olla, töökoha vahetus ja sellest tingitud trenniaegade muutumine küllaltki hiliseks, millega kaasneb vähene vabaaeg. Aga üldiselt on trennid läinud plaanitult, kõik oluline saab tehtud ja eks näha ole kuhu see välja viib.

Võistluste osas on hetkel põhirõhk EMV-l kus tahaks kindlasti korraliku edasiminekut näidata, lisaks toimub juba järgmine nv Record Breakers, kus kindlasti annan endast maximumi, aga kui päris aus olla, siis pole õrna aimugi mis seis särgiga surumises valitseb, eks nüüd sellel laupäeval saab mingit selgust, kus ma asun.

Panen tänasest trennist paar klippi ka ülesse.

Sa oled viimasel ajal suured elu ja trennimuutused läbi teinud.

Vaatan kui innukalt te Karli ja Martiniga õhtuti käite siis usun, et novembris RAW-l saab kõik see vaev tasutud!

Eile tehtud särgi trenn andis mõningad vastused, mis seis surumises hetkel on. Klassikuid tsiteerides,"Pole paha!" arvestades, et särgiga surumiseks eraldi valmistunud pole, siis tulemus oli isegi üllatavalt hea. Aga üks video ütleb ikka rohkem, kui lihtsalt kirjutatud jutt.

Siim on ennätysmies :D

Lõpeta see tonniga musutamine, +1100 on sind ammu ootamas!

Järgmine nädal laupäeval on Record Breakers lamades surumises, kaks meest Revalist tulevad tegema +300 tulemust, tulge kaasa elama!

Tervitused Kaasanist, Venemaalt.

Oleme Jürxiga siin homse Liverpooli mängu pärast, Kaasan Rubin-FC Liverpool.

Huviga avastasime, et täna siin Kaasanis ka suur poksipäev: Povetkin-Wach, just lõppes. Povetkin võitis, rahval pidu.

Olge mõnusad, K

Mõtlik mees sööb ning paar ilusat pilti ka ööpimeduses. Linn on ikka metsikult ilus, valges saab täna päeval ilusamaid turistikaid ka teha.

Elu käib siiski jalkaootuses :P

post-37443-0-65115100-1446712054_thumb.j

post-37443-0-81907100-1446712083_thumb.j

post-37443-0-34582600-1446713400_thumb.j

Edited by Jürgen

Ütle Jürxile, et ta sul kätust kinni hoiaks. Pärast kukud äkki :o

Samakas, sina oled sealt puudu!

Kaido, kas särk on kaasas, saad kohalikel oma vormi realiseerida. Ja ära unusta suurem rihm peale panna ;)

Tagasi mängult Liverpool võitis 1:0.

Olukord Liverpooli fännidega: Jürx toimetas eemal midagi, üks fänn küsib mu käest:"kuidas sa siis Jürgeniga rahul oled?".

Mõtlesin, no mis küsimus?? Isa on ikka pojaga rahul. Küsib, vaatab mind, mina keerutan. Siis klikkas ära - Liverpoolil on ju uus treener, Jürgen Klopp.

Muidu siin ilus, üks ilusamaid Vene linnasid mida olen näinud.

Varsti näeme kotkad:)

Annan endast märku jälle ,

Täna sai ära tehtud siis viimane raske trenn, milleks oli jalapäev. Tegin siis varuga 200 kg 2x2 ja nüüd olen väga põnevil, et näha, mis mul võistluspäeval ära tuleb. Seekord on ka enesetunne väga hea ja motiveeritud, mis on ainult hea , keha ise ka ei ole väga kurnatud. Samuti õnne meie Eesti kulturistidele MMil heade saavutuste puhul ja õnne ka ühele jõutõstjale :D

Homme siis kell 10 algab mul võistlus. Kõik trennid on läinud edukalt ja ise ka ootan huviga enda tulemusi, homme siis kõik kaasa elama :D

Tänud õnnesoovide eest ja elan sulle homme kaasa, ükskord oleks aeg kulturistidele ka ära teha nooorematel meestel kui Silbaum... :D

Täna sai siis hea võistlus tehtud mul aga vanamehel mitte nii väga , ta palju rohkem rabelenud ka kui mina(em +rb), selle tulemusena eraldas meid ka 4 wilksi punkti vist. Võistlusel sain ka proovida 83 kaaluklassi maailmarekordit 230 mis jäi tegemata aga kaugel ta ei ole, samuti täna olin 87 kg ka kuna tahtsin 93 klassi rekordid ära võtta. Niiet kui reedel vanaema juurde läksime vanamehega siis ma sain nagu põrsas süüa :D . Muidu tuli seekord üllatusena ka see , et ma sain meeste absoluudi meeskondliku tiimi oma wilksi punktidega. Lõpetuseks õnne kõigile revali poegadele ja teistele ka kellel hästi läks.

• Upvote 1

Tublid olite ja võitjatatele õnnesoovid! Kindlasti ka kõigile neile, kes lihtsalt ise ennast ületasid ja mõne isikliku rekordiga maha said. Teil on asi lihtsam, tõstad rohkem oled edasi läinud kui ei tõsta ei ole mõtet hakata jahuma mingist arengust.... :D kulturismis ja fitnessis võid seda jahuda kogu aeg, peaasi et ise usud... :D Kahjuks jäid endal osad rekordkatsed nägemata, kuid nagu tulemusest sain aru ,siis Siim sai juurde lõpuks kükile ja surumise jõud oli juba särgiga ka näha varasematel võistlustel, samas kas raw tõmme varem on veel parem olnud ma peast ei mäleta.

Väike Külaviir tundus, et astub siin edasi 7 penikoorma saabastega.... :D peaasi, et vigastusi ei tuleks - varsti ei saa sinuga enam koos kükki tehagi - soojendusel saan kaasa teha... :D Vanamees saab veel viimaseid kordi siin mingit rabelemist näha, varsti vist näeb ainult kukalt.... :D

Tänaseks jälle trenn tehtud. Muidu peaksin puhkama aga pealik lubas kergelt teha ja kuna sügelesin ka kodus trenni järgi siis käisingi revalis. Tegin siis 65 kg korduste peale surumist, max tuli 65 , siis tegin armliftingut mis oli 55kg praegu ja lõpuks tegin 16 kg sangpommi. Samuti tegin mõned harjutused kõhule ja seljale. Aga miks siis selline harjutuste valik ? Nimelt valmistun ma koolinoorte rammumehe võistlusteks kus ma tahan jälle võita nagu eelmisel aastal ainult seekord tahan ka iga ala võitu. Alad on järgmised: max surumine 65 kg, armlifting, sangpomm 24 kg ja siis veel apolloni kang.

Jälle sissekanne,

Praegu on väga mõnus olla , saan jõusaalis teha mida tahan ja rahulikult puhata. Trennid näevadgi sellised välja kus ma teen selliseid harjutusi mis meeldivad, nt jalapäeval tegin ühe jalaga kükki ja mõned huvitavad selja harjutused. Praegu saab muud trenni ka teha ja siis käingi praegu võrkpalli toksimas, muidu enne võistlusi kus koormused suuremad olid ei käinud ma võrgus. Samuti on kaal ka suht hästi kukunud ja selle juures on enesetunne ka heaks jäänud niiet praegu saab puhata ja varsti uuesti korralikult kükki, surumist ja tõmmet tegema :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.