Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Hei hopsti suvesangarid!

Et Ott päris pallimängu ja ujumise peale ümber ei kvalifitseeruks, siis lisan ühe motivatsiooni video :)))

Ott Tallinn ei maga :))))) ja õnnetus ei hüüa tulles! Ega nende kummivenitamistega ongi nii! On ja ei ole ka :)))))

https://youtu.be/1D1ljKCUIoQ

Aga laager on huvitav! Äkki järgmine aasta ka paar harjutust seal ette näitama!

Aga head suve jätku kõigile!

Alla 20 ei ootakski 250 surujatelt..... :D Kui sa oleks teinud sama paalju kui mina, siis ma oleks küsinud, mida te seal trennis üldse teete..... :D . Laagris ja spartakiaadil ole järgmine kord kohal ! Palju ei puudunud, et poisid oleksid sinu puudumise pärast nahutada saanud... ;)

Nädalavahetusel sai käidud Orissaares tiitlit kaitsmas, seekord Oti korraldatud spartakiaad. Väga äge üritus!

Väga tihe rebimine oli viimase alani. Peale viit ala olid kaks esimest tiimi viigis. Viimase ala, võimlemiskavaga, pandi paremus maksma :D

Kui eelmisel aastal olime kohal "kahurväega" ( Kaido ja Hjalmariga ), siis näiteks köieveo võitsime köit puutumata. Lisaks tulid võidud sangpommis ja arm liftingus. Tappa aga saime teatejooksus. See aasta aga olime vist kõige kergem tiim ( Karli ja Andriga, lisaks LKV ja Henrikix ). Sangpommis tuli üllatavalt lihtne võit. Eelmise aasta raskeimas alas teatejooksus tuli samuti võit :) Köieveos ja arm liftingus tuli II koht, dodgeballis õnnestus nii see aasta kui ka eelmine II jääda.

Lisan meile võidu toonud kava, kokku panime selle veerand tunniga.

Väga "tummine" oli ka auhind, õlled, valgud-pudingud jne. Ühe kotikese napsasin omale, küpsise pudingu. Poiste nõudmisel sai täna seda ka proovitud.

125g piim, sama palju kefiiri ning 50g pulbrit. Lisaks 250g mustikaid.

post-18803-0-08065100-1437418250_thumb.j

Suured tänud korraldaja Otile, oli lahe üritus. Üritame järgmine aasta suurema pundiga kohal olla!

NB! Reedel, 24.07 algusega 17.00 ( kaalumine 16.00 ) on Revalis võistlus lamades surumises poole keha raskusega!

Nii võiks nüüd iganädalaselt kirjutama uuesti hakata, ei oskagi kohe alustada millegist. Kõige tähstsam on praegu see , et suutsin võistlustel oma vanamehele ära teha, see oli tegelikult kogemata kuna ma kuulsin , et mulle öeldi , et mu tulemus on 65 aga tegelt oli 67 ja nii tegigi issi 66 kordust ja hakkas röökima ja rõõmustama seal , et tegi pähe mulle aga kui Ott hakkas vaatama ja ütles , et mis asja Andri tegi 67 kordust pidi vanamees saba jalge vahel koju jooksma :D . Võistlus ise oli äge, kahju , et vähe noori oli aga järgmine kord pean ise rohkem panustama ja sõpru kaasa kutsuma.

Järgmine teema on siis minu teine kallis spordiala ehk siis lennumudelism, suve alguses suutin kaitsta oma tiitlit 4ndat aastat järest. Võistlen siis väikse kummimootori mudeliga . Võistlust iseenesest näeb välja , et kes suudab viies tuuris teatud aja täis lennata, minul oli see aeg 2 min, minu lennuk lendas siis 3 maxi ja teises kahes tuuris jäi natuke puudu.

post-34452-0-17088800-1437945659_thumb.j

post-34452-0-78114600-1437945662_thumb.j

Nüüd siis spordi teema pealt rohkem. Vigastus ikka alles aga paraneb rahulikult ja saan juba midagi kangi peale panna ka. Teengi rahulikult trenni st , et ei rapsi ja ilusa tehnikaga teen harjutusi.Käisin ka Georgi juures seda vigastust vaatamas ja ta andis mulle mõned harjutused mis on aidanud mul paraneda. On ka jõutrennis uusi isiklike rekordeid tulnud mis on alati hea märk.Peale jõusaali olen ka nüüd ratast päris palju sõitnud, igapäev vähemalt 15 km kokku. Ühistranspordiga ei taha sõita kuna see on aeglane ja parem teha tervisesporti kui higistada bussi peal, samuti liigun ma linnas kiiremini rattaga kui autoga kuna ma mahun igast kõrvalteedele ja autode vahele, ma olen päris kurje pilke ka saanud selle pärast , et ma igale poole vahele trügin :D. Aga muidu jah rataga on tegelt jumala äge sõita suvel, samuti on see ka hea , et kui trenni sõidan siis on suht hea soojendus alla tehtud, kodust trenni on umbes 8 km ja selle läbin umbes 15 minutiga ja võtab täiesti higiseks juba. Ratta teemal nii palju veel , et just täna jõudsin tagasi nö ratta matkalt, ratta võimsus oli siis 1 jõutõstja :D. Sõitsin tallinnast käsmusse ja tagasi , sõbral oli seal sünnipäev ja ma mõtlesin , et kas ma suudaksin kahepäevaga sõita ära 160 km ja enda üllatuseks suutsingi. Jube ilus oli ka sõita tegelikult, no mitte narva maanteel :D aga kui metsa keerasin siis oli väga ilus loodus( lisan paar pilti ka).Metsa peatusel leidsin ka ülipalju mutsikaid ja siis käisin nagu kombain nendest üle , et pärast oli musu ja käpad sinised :D.

post-34452-0-16527900-1437945679_thumb.j

post-34452-0-45621700-1437945686_thumb.j

post-34452-0-39112500-1437945672_thumb.j

post-34452-0-86554500-1437945669_thumb.j

post-34452-0-19494100-1437945666_thumb.j

post-34452-0-45103100-1437945664_thumb.j

Terve tee, mis mind motiveeris, oli suht hea ja tempokas tümakas mille saatel väntasin ja nii 5 tundi järest 80 km sinna ja siis samamoodi tagasi pärast, lõpuks kui koju jõudsin oli nii kopp ees , et kuulasin kohe rahuliku muusikat ja magasin. Rohkem vist väga midagi muud polegi, nüüd kohe lähen hiiumaale puhkama paariks päevaks ja siis tagasi tallinnasse trenni!! Samuti seda ka , et nägin seekord kui kõva seal fitcampis on ja järgmine aasta on plaan ka minna kaasa, kui aega ei ole siis teeme aega selle jaoks :D

Täna jätsin korraks oma jõutõstmis ameti pooleli ja läksin lenduriks. Täpsemalt käisin siis võistlustel, kuusiku lennuväljal. Ilm oli päeval kohutav, vihmane ja pilvine aga see eest polnud tuult väga.Start oli kell 5:45 hommikul, õnneks lennu võistlustel mingit kaalumist ei ole, sain siis korralikult süüa hommikul :D , ja tagasi jõudsin kell 4. Võistlus ise läks hästi , enda mudeli klassis esimene koht ja absoluudis vist 4 parim aeg 20nest inimesest. Peaks mainima ka , et see oli ainult karika võistlus kus kogun punkte , et võita aasta noore tiitel. Lisan paar pilti ka:

post-34452-0-40878200-1438442792_thumb.j

post-34452-0-02218700-1438442799_thumb.j

Viimane pilt on diplomist mis on minu arust väga hea :D . Võibolla võiks kunagi jõutõste liit ka selliseid diplomeid teha kus igasugused legendid ilusasse kaadrisse jäädvustatud :D

See on sul Andri tõesti huvitav hobi. Ma ei teaks sellest lennundusest midagi kui sa seda siin ei kajastaks. Kunagi teed ehk mõne video ka sealt paremini aru saadav kuidas need lennumasinad lendavad. Edu nii lennunduses kui jõutõstmise treeningutel!

Peaks siin lehel korraldama küsitluse, kes on veel meister mõnel teisel alal nagu Kaido kabes, Andri lendur ja Aless kalamees!

Peaks siin lehel korraldama küsitluse, kes on veel meister mõnel teisel alal nagu Kaido kabes, Andri lendur ja Aless kalamees!

Teil on tõesti väga mitmekõlgne seltskond koos! ;) Kulturismi on asi lihtne, mina oskan karikaid korjata, olen selles meister.... :D Vähipoiss korjab raha, ta on selles meister ja Kaigo korjab elukogemusi - ta on selles meister.... :D

Mina olen Eesti Meister kõrgushüppes 1984a. tulemusega 2.21

ja mitmekordne Eesti Meister Masters klassis nii jõutõstmises kui lamades surumises.

Mina olen Eesti Meister kõrgushüppes 1984a. tulemusega 2.21

ja mitmekordne Eesti Meister Masters klassis nii jõutõstmises kui lamades surumises.

No näete, mõte vajaks täiesti eraldi teemat! :)

Täna tegin jalga. Tegin siis 135 kg kastile kükk koos 2 sek pausiga. Jalg enam ei valuta trenni tehes aga peale trenni annab tunda. Kui uued kõrvaklappid saan siis kanna telefoni ka saalis kaasa ja võtan linti ka paremad seeriad. Samuti täna õhtul oli suht huvitav , et trenni paar venelast röökisid hullemini kui Siim enne võistlus katset, kuigi raskused küll selle väärilised polnud loomulikult :D

Täna treenisin siis Kundas.

Kaido Vahesalu oli koos Aari Bogdanoviga ka trennis. Kaido.V oli abivalmis nagu ikka.

Igati mônus vaheldus.

Tore et poisid Tallinnas ka trenni teevad. Eks augusti lõpus hakkame rohkem kuuma andma.

Paistab et revali mehed on suvel üle eesti laiali.

Nagu eelnevalt kokkulepitud tegime täna Paides ühistrenni koos Raul Randmäega.

Paide spordihall sai ka kevadel korraliku võistlus surumispingi. Sellel on hea trenni teha.

Aitasin Raulil teha esimene särgitrenn. Valmistumine käib okt. toimuvaks Masters klassi lamades surumise EM.

Augusti trennid teemegi koos Paides.

Septembrist tuleb Raul jälle revalisse.

Teeme tööd ja näeme vaeva, annan endast ka märku!

Eile sai tehtud kiirelt rind, raskusega üles kuni 160kiloni, sellega x5. Õlg rohkem teha ei lubanud!

Täna lammutasime Hjlamari ja Kaidoga selga teha. Lõppu tegime viimase harjutusena ja viimase seeriana video, see siis Otile! :)

Õlaga hetkel päris tõsine jama, nüüd paar nädalat sunnitud puhkus.

Täna massaažis, laupäev uuesti.

post-18803-0-14672700-1439320358_thumb.j

Sõbrad kahe peale tegite kokku rohkem kordusi..... :D Minu kiitus !Tehnika läks siin eriti viimasel sõbral ka lappama..... :D Aga noh tore kui ma noortele jõutõstjatele uut motivatsiooni annan.... :D. Ärge siis surumist päris ära unustage.... ;)

Sõbrad kahe peale tegite kokku rohkem kordusi..... :D Minu kiitus !Tehnika läks siin eriti viimasel sõbral ka lappama..... :D Aga noh tore kui ma noortele jõutõstjatele uut motivatsiooni annan.... :D. Ärge siis surumist päris ära unustage.... ;)

Me teeme hetkel x6 seeriaid. Kuna trenn oli juba läbi ja hakkasime sauna minema, siis mõtlesime proovida plokk põhjas üks seeria teha, jäi kergeks! Siis ei jäänudki muud üle, kui panna 10kg ketas juurde ja teha oma kuuene seeria ära! :D

Hakkab vaikselt tööperiood pihta.

Suuremad sihid meie poistel on EM masters surumises Tallinnas, Record Breakers okroobris ja RAW Emv novembris.

Loodetavasti paneme järgmisel nädalal ka mingit pildimaterjali välja.

Täna tegin revalis õlga , paar päeva olen nüüd vahele jätnud kuna õlas on väga terav valu mis ei lase isegi kätt normaalselt üles tõsta. tänasel trenni väga viga polnud , ainult praegu valutab veits, muidu enesetunne on hea.

Täna tegin revalis õlga , paar päeva olen nüüd vahele jätnud kuna õlas on väga terav valu mis ei lase isegi kätt normaalselt üles tõsta. tänasel trenni väga viga polnud , ainult praegu valutab veits, muidu enesetunne on hea.

Ma tean mis tunne see on, teisipäeva hommikul ei suutnud lusikatki tõsta!

Kirjutame siis natukene kiirete aegade kõrvalt.

Valmistume oma trennides kes Record Breakersiks, kes EM Mastersiks.

Mõni mees ravib vigastust, mõni on taas pilti ilmunud. Seega mehi jätkub.

Esmaspäeval teeme esimesed särgitrennid, siis saab ilmselt rohkemast kirjutada. Näeb ära ka kus me asume.

Täna oli kerge rind+õlg. Surusime Hjalmariga erinevaid õlamasinaid.

Tegin uue margi õla surumises. Planeerisin suruda 150-ga, aga see läks päris kergelt 10x.

Nii et lisasin 20 kilo ja tegin 8x170kg lõppu.

Kõva poiss ei ole idagi öelda. Ma seda õlaseadet kasutan ise väga harva, kuidagi ei ole seal saanud tunnet kätte - need enamus aja seisavadki kasutuseta - nüüd ma saan aru ,kes seal lammutavad. Pura tundub sees olevat, loodetavasti on 303,0 ka sees olemas..... ;)

Ei siin tohi seda 303-e suruda. Meil kokkuleppe S-ga, et iga järgmine samm on 2,5 kilo :D

Aga muidu jah, mulle see õlamasin sobib, toestab asendi hästi ära.

Nii , foorumis tagasi.

Septeber on alanud ja olen taas koolipinki nühkimas nii kurb kui ka see ei oleks :D . Nüüd hakkan tõsisemalt trenni ka tegema, vigastus on mulle paljusi asju õpetanud , et kuidas paremini sooja teha nt (soojendus harjususi nt) ja samuti ka taastumise kohta . Hakkan tegema nüüd jõukava , et saada hea vormi novembri jaoks, vanamees arvas , et ma ei suuda kaalu saada ja et ma ei suuda vanu tulemusi üle teha aga eks näib, alati kui kellegiga kihlavean siis on suurem motivatsioon ja parem keskendumine :D Eile tegin sügav kükki ka juba ja jalg hoiab päris hästi , aga see oli väikse raskuse juures , saab näha kui suurte raskuste juurde lähen , mis siis saab.

Nii jõudsin just koju hea uudisega. Hea uudis seisneb selles , et ma saan jälle kükkida. Täna tegin siis üle pika aja rasket sügav kükki, usun , et pole vist viis kuud normaalselt kükki saanud teha, Tänase trenni kohta nii palju siis veel , et jõudsin teha 160 kg 3x3 teha ja pärast seda 150 kg 3x3 ehk siis kokku 6x3 niiet jalas veel jõudu on! Sellest trennist sain ka suure motivatisiooni paugu kuna kükkimine on mu lemmik asi mida treenida, minu pärast võikski ainult kükki teha kui see arendaks ka rinnalt surumist ja tõmmet :D. Nüüd tahaks käima hakkata ka regulaarselt mazaasides , et veelgi tervemaks saada ja siis novembris kõvad tulemused teha .

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.